Търси се детегледачка за 800лв.

  • 9 769
  • 48
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Частна Обява

 Обява на РЕГИСТРИРАН РАБОТОДАТЕЛ   
 

 Предлагано работно място: 
 
 
Населено Място   град София
 
Длъжност   ДЕТЕГЛЕДАЧКА
 
Рубрика   Битови услуги
 
Месечна Заплата   ~800 лв.
 
Заетост   Постоянна
 
 

 Изисквания към кандидата: 
 
 
Образование   ---
 
Профил на Образованието   ---
 
Езици   ---, ---
 
Пол   Жена
 
Възраст   от 30 до --- години
 
 

 Контакти 
 
 
Лице за контакт:   Чолашка
 
Телефон:   088
 
E-mail:   Кликни "Кандидатствай за тази обява"
 
Публикувана на:   18.6.2007г./10:42ч.
 
 

 Допълнителна информация: 
 
 
Търсим детегледачка за момиченце на 1 г. и 9 месеца.

Работно време от 9.00 до 19.00 часа всеки ден от понедлник до петък.

Възможност за работа понякога и в събота или неделя. (Заплаща се допълнително)

Задължителен опит при работа с деца.

Задължително изпратете вашето CV, актуална снимка и телефон.



Еми добра е обявата, а? Какво ще кажете?

П.П: случайно я намерих. Нямам никакви конкретни данни за бъдещите работодатели. Моля, не ме карайте да Ви свързвам с тях. Само си кометираме.
 
 

# 1
  • Мнения: 3 740
Пу аз!

# 2
  • Мнения: 2 550
кво трябва да кажем  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 468
Ами супер. Дано някой се уреди на тази работа. 800 лв. на месец ми се виждат добра сума.

# 4
  • Мнения: 2 563
Законно ли е въобще да ти искат снимка?!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 022
Сугурно се очаква да кажем , че сумата е много голяма.Ами според мен не е .Имам позната дето дава доста малко пари на детегледачката си , и така се оплакваше че жената й поискала увеличение.На другия ден дойде с часовник за над 2 бона.Гледането на дете е отговорна работа, защо да бъде нископлатена newsm78

# 6
  • Мнения: 14 654
Отговорна е, но е ниско платена. Приятелки, които са ползвали услугите на детегледачка са плащали най-много 250-300 лв.
Така е, защото детегледачка не е професия, поне в България не е, а с това се занимават безработни лелички и задочни студентки, в най-добрия случай пенсионарани учителки.

# 7
  • Мнения: 2 910
Законно ли е въобще да ти искат снимка?!

Незнам, дали е законно, но всяка една обява, пусната в интернет е съпроводена и с искане на актуална снимка.

# 8
  • Мнения: 5 370
За тази сума бих очаквала гледачката едва ли не да преподава по всичко на детето ми. Най-вероятно ще е и икономка, но това просто не е упоменато в обявата.
За мене е ненормално голяма сума, извинете ме, по-голяма от това, което получава лекар в Пирогов (днес понеже започнах деня си с тях).
Но който колкото си иска да плаща, негова си работа.
И по-големи суми съм виждала.
Шани, впрочем, каква ти е целта на темата? newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 389
Скоро в една тема се коментираше заплатата на секретарка, без никакви особено специални умения.
Сумата беше 500-600 лева.
Защо да се пренебрегва човека, на когото смяташ да си повериш най-скъпото?
Може би ще има и някоя и друга битова задача.
Не бива да се учудваме толкова.
Същото бих казала по повод сравнението с лекарските заплати.
Надявам се искрено, че някоя свястна и всеотдайна учителка вместо скромната си заплата ще предпочете да опита и също толкова искрено се надявам, че новите и работодатели ще се грижат за нея по-добре от държавата.

# 10
  • София
  • Мнения: 650
И аз ако можех да си позволя да плащам такава заплата щях да я плащам. Ако съм доволно от детегледачката, ако децата са ми здрави и ако ходя спокойно на работа с мисълта че няма да им липсвам и ще са в сигурни ръце, ако мога да разчитим че ще ги гледа и когато са болнички не ми се виждат много парите. А вие бихте ли се заели да гледате чужди деца дори за такава заплата? Аз лично май не бих се заела.

# 11
  • Мнения: 4 585
Защо непременно жена?
Не всеки мъж е педофил. Но има ли педофилки пък?
Има ли мъже, които биха се справили 12 часа с дете?
То пък ще нанка за обяд. Само за сведение, заплатата
е атрактивна за мен.

# 12
  • Мнения: 2 292
Отговорна е, но е ниско платена. Приятелки, които са ползвали услугите на детегледачка са плащали най-много 250-300 лв.
Така е, защото детегледачка не е професия, поне в България не е, а с това се занимават безработни лелички и задочни студентки, в най-добрия случай пенсионарани учителки.

от което страдат само децата.

# 13
  • Мнения: 1 172
За тази сума не е една детегледачка, а са няколко на смени (всяка на по над 800 лв). И подборът им е мнооого сериозен, най-вероятно минават и психотест. Това е съвсем нормална заплата за детегледачка на децата на крупни бизнесмени от ранга на застреляния в Сл. бряг Г. Илиев. Кое по-точно ви учудва? На тяхно място бихте ли си поверили детето на всеки? Давате ли си сметка колко по-застрашени са тези деца?

# 14
  • Мнения: 7 109
12 часов работен ден?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт