Купувате ли си и душ гел и /или/ боди лосион към всеки парфюм?

  • 3 438
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 958
Не съм се замисляла върху това до сега  newsm78 Но така като гледам по скоро НЕ - не си купувам, макар че ми се е случвало  Flutter Flutter Flutter

# 61
  • Мнения: 4 380
Цитат
Е как пък успяват винаги да ви нацелят предпочитанията? или има и издънки newsm78.

Монда, дори да имат някакви предпочитания, някои жени просто нямат средства да си угаждат на предпочитанията. Имам приятелка, която е голяма парфюманка принципно, но всеки път ме моли да си изхвърлям ненужните парфюми при нея. Каквото и да е, без значение, стига да е марков парфюм и що-годе траен. #Crazy 

Аз лично най-мразя да ми се подарява парфюм. Не се е родил още човекът който би могъл да го избере за мен. newsm78

# 62
  • Мнения: 890
Винаги, когато към аромата на парфюма, който харесвам много и ми е от любимите има и други неща - дезодорант, гел душ, лосион за тяло крем, а и скоро към един комплект имаше и пръчици дето се палят и миришат по същия начин като парфюма. Но трябва задължително да е от любимите иначе ако тръгне към всеки парфюм да се купуват и всички продукти много скъпичко ще излезе...

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
Купувам си понякога.  Grinning Има парфюми, които обожавам, а ми идват тежички за лятото, в този случай ги замествам с душ гел и лосион.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Не си купувам, но имам от разни сетове (такива подаръчни).
Сега обаче за първи път в Ягодката видях тоник за тяло на любимия ми парфюм и го поръчах. В тези горещи дни тоник ми звучи тоооолкова ободряващо, че нямам търпение да го получа и употребя!  Crazy

# 65
  • София
  • Мнения: 4 294
 Naughty не си купувам

# 66
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз много обичам миризливи  Laughing душ-гелове и често си купувам към парфюма. Купувам и други, де, може да са близки по миризма с парфюма, може да не са.
Но боди-лосиони не обичам. Вярно е, че са трайни и подсилват миризмата на парфюма, но мен доста ме мързи да се мажа и обикновено лосионите от комплектите артисват недоизползвани. Embarassed

# 67
Случвало ми се е но е било по-скоро случайност.Но като се замисля не е лоша идея. newsm78

# 68
  • Мнения: 2 849
Боди лосион с парфюма .Не държа обаче душ-гела да е същата серия .

# 69
  • София
  • Мнения: 3 359
Лятото ползвам предимно боди лосион, вместо парфюм.
Но не на всички марки е успешен и не ми понася добре.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 097
Е как пък успяват винаги да ви нацелят предпочитанията? или има и издънки newsm78.

Няма издънки, защото си "поръчвам" конкретен парфюм...  Grinning

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Не, никога не купувам същите като парфюма по простата причина, че никога не купувам парфюмите си. Близките ми знаят за моята страст към парфюмите и ми подаряват, не ме оставят да купувам... Mr. Green
прочетох многократно този отговор
горките ooooh!,  тези лоши хора да ви лишат от удоволствието отидеш в парфюмерия да се омаеш от миризми и да си избереш сама парфюм  Tired

# 72
  • Мнения: 37
Аз съм опитвала комбинацията да ползвам парфюм и лосиона за тяло към него, но не ми допадна.  Най-вече самия лосион не ми хареса - миришеше подходящо и това му бяха всичките достойнства. Освен това някакси се чувствах прекалено - като парфюмиран сноб, защото аромата на лосиона изчезна след известно време, но усещането за свежест го нямаше още при нанасянето му. Но, аз по принцип трудно харесвам лосиони за тяло и определено не съм си намерила "моите".
Предпочитам слабо парфюмирана или непарфюмирана козметика, начина, по който усещам кожата си не зависи от аромата.


# 73
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
всъщност само три пъти съм имала комплект лосион + парфюм. И при мен винаги лосиона изоставаше. Душ гел с аромата на парфюм не съм ползвала никога. Обичайно обаче душ-гела и лосиона са ми от една серия. И двете ги използвам вечер когато не използвам парфюм така че не бих казала че ароматите се "бият"  Thinking

# 74
  • София
  • Мнения: 7 097
горките ooooh!,  тези лоши хора да ви лишат от удоволствието отидеш в парфюмерия да се омаеш от миризми и да си избереш сама парфюм  Tired

Точно това и правя - отивам в парфюмерията, омайвам се от миризми  Crazy избирам си, след което уведомявам "лошите хора" за избора, който съм направила и чакам "изненадааа"... Mr. Green
Удоволствието да го получа като подарък е многократно по-голямо, отколкото да си го купя... Grinning И то не от икономическа гледна точка  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт