Добър детски алерголог София освен Мустаков

  • 3 832
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Здравейте!
Спешно ми трябват координати и препоръки на детски алерголог в София, от когото сте доволни. Трябват ми за бебче на 3 месеца с АБКМ.
Предварително много ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 263
Момичета, помогнете!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Вижте в алергологията на Медицинска академия.

# 3
  • Мнения: 690
Доц. Маринова от Детската педиатрия.

Лошото е че там е със записване и час, но дават само за същия ден и трябва да ходиш да се редиш от 5-6 часа сутринта.

# 4
  • Мнения: 22
Доц. Маринова от Детската педиатрия.

Лошото е че там е със записване и час, но дават само за същия ден и трябва да ходиш да се редиш от 5-6 часа сутринта.

Не ходете при нея.
Всяко дете е с алергия за нея. Дори нейните внучета са пили от горчивото мляко, защото и те били с алергия.
Чака се много, безумно закъснява винаги, претупва хората, недовижда и накрая си пее едно и също. Само на базата на суха кожа удря по масата и казва - детето е зле, ако сега го  ваксинирате ще получи алергичен шок!
Нищо от това, което ни каза не се оказа вярно.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 550
Didry препоръчвам ти с цялото си сърце д-р Албена Ангелова. Има кабинет в 29-та поликлиника в ж.к Гоце Делчев до Южния парк. Кабинетът й е на третия етаж.
Телефонът е 0899 419181

Тя помогна на сина ми и единствена от 5 алерголога установи от пръв поглед, че става въпрос за алергия от лекарство, а не за хранителна.
Работи и със здравната каса т.е си вземи направление за дерматолог.
Иначе прегледът струва 15 лева.

# 6
Напълно подкрепям мнението на Sofianski. Не ходете при Маринова. И според мен все едно "зорлем си търси пациенти" дет се вика и "едно си баба знае". Имам чувството, че на абсолютно всички дето и влезнат в кабинета едно и също разправя и всички деца за нея са с алергия независимо от симптомите. Писна ми да слушам за нейните трима внуци дето всичките били с алергия ама се изпуска и разказва от време на време как и дъщеря й не я слушала и не се съобразявала с препоръките й относно храните и ваксините.
А иначе на нас ни постави диагнозата по един обрив дето само като го видя и отсече, че е типичен обрив от алергия, а като отидохме на следващия път каза за същия, че нещо сме закачили кожата на коремчето с лепенката на памперса и от това се е раздразнила и не било нищо притеснително. При това странното е, че въпросния обрив ни се появява до сега 3 пъти и то точно предишния ден преди да трябва да идем на преглед.

# 7
  • Мнения: 55

А  вие смятате ли че Мустаков е добър ????

Общи условия

Активация на акаунт