някой ще ми каже ли?

  • 1 234
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, тази жега е направо непоносима, а лятото едва започва. След няколко дена влизам в 6 месец, но притесненията ми продължават. Как чуствате бебчо-рита ли ви непрекъснато или...защото аз от вчера го чувствам да ме рита може би 2 пъти,а съм свикнала,че е много будно детенце.Дали няма някакъв проблем? Confused

# 1
  • Мнения: 498
Мисля че няма проблем.Аз миналото лято си задавах същия въпрос.Вечер бебо ме риташе повече явно през деня усеща че ти е жега и не те притеснява! Joy

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 973
Мисля, че не е проблем. Всеки ден не е един и същ, като движения и активност и за възрастните  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравей! Не се притеснявай, мисля, че няма проблем. И при мен бебка е била много активна някои дни, а е имало и такива в които не промръдва. Тогава аз нарочна я бутах през корема, за да ми "даде сигнал". Laughing
Леко бременеене в теи жеги Hug

# 4
  • Мнения: 689
Мисля, че не е проблем. Всеки ден не е един и същ, като движения и активност и за възрастните  Peace
  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравей,
И аз съвсем скоро ще вляза в 6 месец и бебчето го усещам всеки ден различно-веднъж е по-активно, друг път не, няма нищо притеснително в това.

# 6
  • Мнения: X
Жегата си е и без това непоносима, за да се мъчиш с притеснения и страхове. Един дискомфорт стига.  Laughing Няма нищо страшно, ако в някои дни ритниците са по-малко. Ако някога се притесниш, чукни му на бебока да го разбудиш. Laughing

# 7
  • Мнения: 1 733
Не проблем. Ако все пак притесненията ти не престават, отиди на лекар  Peace

# 8
  • Мнения: 4 621
Мисля, че не е проблем. Всеки ден не е един и същ, като движения и активност и за възрастните  Peace
Така е  Peace

# 9
  • Мнения: 1 554
Мисля, че не е проблем. Всеки ден не е един и същ, като движения и активност и за възрастните  Peace
Така е  Peace

съгласна съм понякога е по активен понякога не всеки ден разли4но  Peace

# 10
  • Мнения: 393
  И при мен всеки ден беше различно,някои дни се притеснявах,че почти не мърда,но на другия си го наваксваше със страшни ритници.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 735
В неделя на мен ми беше много горещо, и не знам дали по тази причина, беба почти не мърдаше и риташе много слабо и аз също доста се притесних.Но в понеделник и днес е в стихията си-бебешка му работа.Не се притеснявай! Simple Smile

# 12
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Лека бременност и без никакви притеснения!  Party
Всичко е нормално!  Joy
Яж шоколад, пии вода и лежи на ляво! Винаги ритат!  Peace
бебешка му работа.Не се притеснявай! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 003
Няма проблем Peace Мен всеки ден ме ритаха по различно време и с различна активност, но винаги предимно вдясно и ниско долу.

# 14
  • Мнения: 2 068
Намалих въглехидратите защото започнах да пълнея и наблегнах на салатите и белтъчините и бебето започна да рита повече Laughing

Общи условия

Активация на акаунт