Почивка със 6-месечно бебе

  • 633
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Предстои ми да ходя в Англия на гости с кола.Това са 3000 км.Моля,който е пътувал на дълги разстояния с бебе да сподели как е,как се отразява на бебето.

# 1
  • Мнения: 13
Не съм го правила но не е ли по-добре да го оставите на някого?
А и с толкова малко бебе каква почивка ще бъде?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Предстои ми да ходя в Англия на гости с кола.Това са 3000 км.Моля,който е пътувал на дълги разстояния с бебе да сподели как е,как се отразява на бебето.

Пътували сме с кола по 300 км.(в едната посока) и с двете ми деца, когато са били на тази възраст, не съм имала проблеми по време на пътя.
Но 3 000 км. ми се вижда доста за толкова малко бебче #Crazy

# 3
  • Мнения: 2 309
И на мен ми се вижда много дълъг пътя...пътувала съм с дъщеря ми доста с кола, докъм 7-8 месец добре понасяше пътя - предимно спеше, но вече е голяма мъка, спи малко и пощурява в колата, доста се изнервяме и тя и аз.

# 4
  • Мнения: 57
Аз също мисля, че ще е по-добре да оставите малката рожба, я на баба, я на леля, защото  в тия жеги ще ад за горкото детенце, а пък и километрите ми се виждат множко за голям човек, а какво ли ще е за бебе? Незнам, ама ще е голям ангажимент. На нас ни предстои да ходим до Гърция /хем е близко/ и Испания, но не се наемаме да вземаме децата, въпреки че са къде, къде по-големи /2 и 6 год./ Самото пътуване ги изтощава и ги прави много превъзбудени, но децата са различни. За съжаление нямаме на кой да ги оставим и май предпочитаме да не ходим никъде.
Успех във вземането на решение!!!

# 5
  • Мнения: 2 013
Много зависи. Ако се кара по 8 часа всеки ден със спиране на всеки два часа за хранене, преобличане и прочие - може да се понесе добре и от вас, и от бебето. Но това ще ви отнеме 3-4 дни. Защо не летите до Лондон - със сигурност ще ви излезе по-евтино, пък е и далеч по удобно. Нискобюджетните авиокомпании предлагат билети за по 100-ина евро, бебето е без пари. А с кола освен за бензин, трябват пари и за платените магистрали, за минаването под Ламанша или за ферибот, за нощувки и т.н.
Доста смело решение!

Общи условия

Активация на акаунт