Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

Samokov

Вече сигурно от 2 месеца моята маймунка се извърта напряко в креватчето и чак тогава заспива (ако заспи изобщо Mr. Green). Ама по този начин още малко и ще й "омалее"! Crazy Креватчето е 70см, тя - около 60см.!!! Освен да махам обиколниците, че поне крачетата да има къде да провира! Да изкара още някой друг месец! Mr. Green Very Happy Mr. Green
Цитирай

В полите на Пирин планина

Е - децата са доста мръдливи. Моят син съм го намирала и на противоположната страна на леглото  Very Happy Щом й е удобно - нека спи както иска - тя ще се намести ...
« Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 11:02 от Incandescent »
Цитирай

София

Не те съветвам да махнеш обиколниците-- мен лично, би ме хванало шубе да не си заклещи краката. Моя принц все така прави  ooooh! Като и стане тясно, ще се завърти сама Peace
Цитирай

България / Варна

Според мен недей да махаш обиколниците, особено около главичката, за да не си я удря подпирайки се на креватчето. Моят хубостник се отблъсква с крачета от решетките и така се извърта, и съответно главичката му е опряна здраво в отсрещните решетки, така че аз се намесвам да "спасявам " положението. Ние нямаме обиколници.
Цитирай

Samokov

А не - за обиколниците се шегувам. Няма да ги махам. Даже ги купих наскоро (50лв. #Crazy), защото си мушкаше крачетата между решетките и риташе нагоре - ударяше си ги в дървото и й беше много кеф! newsm78
Цитирай

София

Не те съветвам да махнеш обиколниците-- мен лично, би ме хванало шубе да не си заклещи краката. Моя принц все така прави  ooooh! Като и стане тясно, ще се завърти сама Peace
А пък моята щерка от два месеца сама си вдига обиколниците, провира си ръца, крака и каквото може и така спи.  В началото я "отклещвах", но веднъж така се разрева като й измъкнах крака, че вече съм махнала всякакви обиколници и си спи както си иска. Вчера вечерта даже направих снимка, как спи по гръб и от решетката стърчат два крака и една ръка  Crazy
Цитирай

София

И аз мисля, че ако стане тясно, ще си намери место - по диагонал например  Wink
Цитирай

София

Хаха, мисля че няма бебче, което да не се върти! И ние не сме изключение, но при нас е още по-зле - преди да заспи изхвърля завивките и възглавницата или ги сбутва в ъгъла на леглото и събира чершафа на топка...Никога не спим завити, дори зимата не мога да го завия, ставам по сто пъти на нощ и още докато излеза от стаята - той почва да се върти. А относно обиколника - малкия от самото начало го дърпаше и късаше и отдавна вече съм го махнала.
Цитирай

Пловдив

Наш бебо итой спи както му дойде,напряко или с краката върху калъфката,където заспи-там.Прави цялата кошара "леж"и заспива доволен.
Цитирай

там където ми харесва

Хаха, мисля че няма бебче, което да не се върти! И ние не сме изключение, но при нас е още по-зле - преди да заспи изхвърля завивките и възглавницата или ги сбутва в ъгъла на леглото и събира чершафа на топка...Никога не спим завити......
И ние сме така, поне в повечето случаи. Рядко си спи на възглавницата.  Peace
Цитирай

Белгия/София

И моят така спеше, че и се заклещваше по едно време.   Crazy Но отмина този период, тя ще се намести, не се притеснявай  Smile
Цитирай

Стара Загора

И синът ми така заспива,но после сам се намества ,така както му е удобно.
Цитирай

Варна

Освен да махам обиколниците, че поне крачетата да има къде да провира! Да изкара още някой друг месец! Mr. Green Very Happy Mr. Green
Не съм махала обиколниците до около 2 годишна възраст.
Както може да се заклещи на решетките, така може си изпуска играчките, бибата...Абе по-добре да си стоят там. Дори и като превантивна мярка да омекотят що-годе евентуален удар на главичката в таблите/решетките (моите най-редовно го правят този номер)...
Цитирай

София

И синът ми заспива така напряко  Mr. Green Обикновено чакам да заспи и местя (до следващото извъртане...  Crazy)
Цитирай

Samokov

И синът ми заспива така напряко  Mr. Green Обикновено чакам да заспи и местя (до следващото извъртане...  Crazy)

Леле, как ще местя!!! А, ако се събуди, тежко ми! Ха Ха! smile3521
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора