Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте момичета,
Искам да отправя следното запитване:
каса е се за лаборатории, в които се извършват спермограми...
Та значи с голяма мъка, успях да отведа моят човек в подобна такава...... дойде повече от любопитство.
Въпреки че е притеснителен, успя да свърши работа но.... много малко количество и с лоши резултати.
Сега предстои да повториме спермогравата, но се чудя и събирам информация къде, защото човекът заяви " В некви кенефи, и със списания с Лили Иванова и Катерина Евро, какво очакваш?" Отгоре навсичко, направи такава опашка,че на мен ми стана неудобно чак от другите чакащи мъже!
Та значи питам, ако някой знае лаборатория със кабинки за изчакване, и незнам какви екстри още.....
 #Milti
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Ами, аз само като инфо да ти кажа, че четох, че в Цибалаб не можеш да разчиташ на точни резултати, конкретно за спермограмите  Neutral
Цитирай

Враца

Лично мнение: Цибалаб не. Изваждат такива космически резултати,че да се чудиш възможно ли е!!!
Къде правихте вие?
Цитирай

Sofia

Ами ниепровихме,аконеселъжа се казваше АГ Център Димитров, близо до Пирогов, пада се на ул."Даскал Манол". Те хоратабяха много симпатични, но той не ще вече там.... Sad
Цитирай

На пода

Не съм в състояние а ти препоръчам лаборатория. Но исках просто да ти напомня, че снимков материал може да се внесе и отвън при необходимост.... Wink

Също е възможно да даде проба и в къщи и след това максимално бързо да я занесете за анализ. Но това не е много препоръчително. Особено в случай че вече е имал лоши резултати. Сега е много важно да проведете изследването абсолютно точно за да се разбере дали тендецията е трайна или това е било временно състояние.
Цитирай

София

Габи, отидете тук
http://www.ivf.bg/

Има отделна стаичка със телевизор, с топка на вратата от външната страна Very Happy

Резултата излиза още същия ден, а могат да го пратят и по ел. поща
Обаждате се предварително, зада си запазите час и са много любезни
Цитирай

Sofia

Супер! Много сте любезни! Точно такованещо търся! Благодаря много!
Цитирай

София

При Тачева или при Щерев. Има стаичка. Може и да се занесе от вкъщи в рамките на половин час. Успех.
Цитирай

София

мъжът ми си я правеше вкъщи и се притесняваше и той за количеството, но като попитахме ни казаха, че им е необходимо едва ли не капчица..носихме я с колата, слагаше си бурканчето във вътрешния джоб, защото ни казаха да е на топличко и в колата се бъзикахме да не се разсипат децата..вкъщи е най-спокойно, пък и бърза работа нямаш..ако и помогнеш малко...Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.