Хайде малко ми остана, АВГУСТ аз да стана мама!

  • 10 555
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 380
Здравейте и от мен. Как сте в жегите? Laughing

# 46
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен. Как сте в жегите? Laughing

Май са ти пуснали нета, а?
 Хайде заповядай в скайпа Simple Smile

# 47
  • Мнения: 11 607
Добре,че е скайпа....Ако знаете каква тема се вихри там в момента.....осмали сме темата и всичките вкупом с бан.......

Девойки от скайпа,  bouquet  bouquet  bouquet luvbed luvbed luvbed luvbed

# 48
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте мили Августовски мами!   bouquet
Аз съм една от Юлските ... Моля за извинение, че се включвам във вашия форум, но имам един въпрос към Софийските мами. Ние сме 2 Юлски мами и 1 Августовска и искаме да посетим ускорения курс на училище "Ма Ма". Провежда се в рамките на три дни, по 3-4 часа (  Embarassed не съм сигурна 3 или 4) и струва 40лв. Събрали сме се 3 бъдещи мами, а изискването е да сме поне 5 (максимум 7). Ще съм много благодарна, ако има желаещи сред вас да ми пишете на лични.
Желая ви леко и безпроблемно бременеене!   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 453
Добро утро   bouquet
Аз снощи ходих до докторката да ми напише болничния и от утре съм вкъщи. Направо не мога да повярвам че днес ми е последния работен ден. Все едно ще излизам в крътка отпуска,ама няма да е много кратка  Laughing
Вечерта се събирахме с приятели и поне ми беше по- прохладно, защото целия ден го изкараха навън в жегите.

И във Враца знам за един случай на невидяни близнаци. Странното било че до раждането наблюдаващия доктор не е разбрал че са близнаци  newsm78 И на мен ми се видя странно и ми изглежда като некадърност. Добре ч емомичето ходело и на друго място та оттам и били казале че са две. Поне да се подготви Grinning

Момичета и на мен ми назначиха микробиология и докторката ми каза че се прави от кожен лекар. Някой може ли да ми каже точно откъде се взима секрет и как става изследването Embarassed /доки каза нещо от рода на анален секрет/. Поне дасъм подготвена като отида

Вчера си купихме още едно боденце и един лигавник. Днес тръгвам на покупки за болницата и после ще се хваля Party

Лек ден на всички и по- малко жега Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 843
 добро утро! Hug
Arven   - идея си няма за какво става дума newsm78 newsm78 newsm78. Микробиологията която на мен са ми взимали е стандартно от влагалището, и то го е вземала  лекарката от ЖК.
 А това за което ти говориш, не съм го и чувала Grinning   Предполагам, че все някоя от мацките, ще знае за какво иде реч.

# 51
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

За микробиологията-за първи път чувам, че се взима от кожен лекар newsm78.На мен до сега винаги са ми взимали микробиология от влагалището.

Какво стана с Констанс-надявам се всичко да си е наред.

Димианки, хайде ставай, да ти давам тез работи, че ще почнат да гният . #Crazy

# 52
  • Мнения: 3 595
На мен не са ми взимали микробиология нямам идея  Rolling Eyes

И аз се чудех за Констанс  newsm78 Някой има ли и координатите?

# 53
  • Мнения: 177
Здравейте и от мен!

На мен ми правиха микробиология, но на урината. По-специалното беше просто, че трябваше да си купя стерилно шишенце от аптеката. В крайна сметка се оказа, че бактериите които са ми открили от лабораторията са били от замърсените им шишенца. Но дадох материала в микробиологична лаборатория. За първи път чувам за анална проба. Може би имат нещо в предвид и при теб се налага?!

# 54
  • Мнения: 1 554
добро утро  Hug
новини от КОНСТАНС  newsm78

# 55
  • Мнения: 498
Добро утро, пожелавам ви един усмихнат и не толкова горещ ден Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 423
Добро утро!
нещо май съм изтървала вчера в скайпа:))))
Ама днес ще наваксам:)

# 57
  • Мнения: 2 663
  bouquet  bouquet  :bouquet:Milichki,tuk sam vse oshte 2v1.S vodite vsichko e ok,samo deto sam s pochti postojanni kontrakcii...
Arven,ne znam dali se vzima ot kozen lekar,no ima takova neshto kato analna proba.Na men ne sa mi vzimali, no imashe takiva sluchaj,kogato bremeeh s Konstantin pri niakoj ot majchetata.
Da vi se oplacha-ne moga da spia-beba ili rita mnogoooooooooo silno ili triabva da stavam da pishkam,ili deteto shte se sabudi...mnogo izmorena se chuvstvam dnes,napravo uzas.Dobre che maza mi e ot tezi hora,koito umeiat vsichko ta gleda deteto,prigotvia za hapvane,raztrebva sled malkia i men a az si pochivam.S nishto ne me tovari...oh naoplakah se
Mislia dneska da se zahcashtam sas spisaka za bebka i koeto moga da poracham da go napravia pak ostanalite neshta kato se priberem i taka....
Lek den za sega ot men

mamacocolanka za teb edin goliam boket

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 09:53 от konstans

# 58
  • Мнения: 3 595
Констанс радвам се, че си добре. Почивай си  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 1 554
констанс  Hug почивай си

Общи условия

Активация на акаунт