Протестирам

  • 1 271
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
Всички ученици от Френската гимназия са завършили с отличен 6 . Браво ! Винаги съм знаела , че там са най-добрите деца .
Темата ми е за друго . Вие как бихте изразили  протест срещу нещо ? Бдения ? Факли ? Митинги? Ако сте лекар и искате по-висока заплата ще оперирате ли всички пациенти от апендисит в знак на протест ?
Аз мога да спра да говоря , но подозирам че ще има обратният ефект . Бих отишла с бански на нудистки плаж . Такива неща .
Темата не е "за" и "против" , а как ? Как да изразим протест по оригинален начин ?
Може дори срещу член от семейството - свекърви , тъщи и т.н.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ще си сложа лентичка "Не на свекървата".
Мъжът ми ще си сложи "Не на тъщата". И ще цари мир и любов.

Всъщност зависи кой и за какво протестира. Така като се замисля, май и за по-висока заплата бих протестирала с лентичка. Нещо като надписите "Аз лекувам от моята заплата". Друг въпрос, че това май няма да има ефект.

# 2
  • Мнения: 25 589
За лекарите отдавна е измислено. Ама на нашите не им стиска.
Просто спират да пишат смъртни актове. Особено сега, в тази жега...  Sick Mr. Green
Но пък трябва всички да са единни и да няма стачкоизменници. А това е фантастика за България.

# 3
  • Мнения: 14 486
За лекарите отдавна е измислено. Ама на нашите не им стиска.
Просто спират да пишат смъртни актове. Особено сега, в тази жега...  Sick Mr. Green
Но пък трябва всички да са единни и да няма стачкоизменници. А това е фантастика за България.

това ми хареса Peace
щото спиране на операции и въобще отказ от лечение ми звучи малко или много като тероризъм.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 074
За лекарите отдавна е измислено. Ама на нашите не им стиска.
Просто спират да пишат смъртни актове. Особено сега, в тази жега...  Sick Mr. Green
Но пък трябва всички да са единни и да няма стачкоизменници. А това е фантастика за България.

Аа, жестоко!  Joy

# 5
  • Мнения: 25 589
О, и другото не е по-малко страшно!
Без смъртен акт няма погребение. Колко време им трябва на моргите да се напълнят, а?  Wink Laughing А после?  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 765
За лекарите отдавна е измислено. Ама на нашите не им стиска.
Просто спират да пишат смъртни актове. Особено сега, в тази жега...  Sick Mr. Green
Но пък трябва всички да са единни и да няма стачкоизменници. А това е фантастика за България.

това ми хареса Peace
щото спиране на операции и въобще отказ от лечение ми звучи малко или много като тероризъм.

Май няма да е много изгодно за самите лекари , все пак те ще трябва да ..се занимават с "това" , а както отбелязахме е доста горещо . Не знам дали ще им допадне точно тази форма на протест . Няма да се навият  Thinking

# 7
  • Мнения: 3 521
Ако бях лекар щях на всеки опериран да извезвам на раната ПРОТЕСТ с копринен конец, а не стандартните ///// или ХХХХХ шевове Crossing Arms.

Срещу свека протест не помага, по-скоро бих подкупила зъболекаря да и източи отровата.

# 8
  • Мнения: 27 524
Хм, интересно. Струва си да се помисли... мога например да спра да се къпя     bath1  -  Naughty Ще е доста мъчително и за домашните, и за външните  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 25 589
Какво има да се занимават?  newsm78
Тези от болницата ги пращат в моргите, другите от къщите... Ами, съжаляваме госпожо, но стачкуваме и няма кой да ви издаде смъртен акт.   33uu

Пък ти си търси по-голям фризер. Или излизаш в тяхна подкрепа и искаш оставката на здравния министър...

# 10
  • Мнения: 4 585
Ами ако съм труп на 2-3 дена в тази жега, и лекарите протестират,
неиздавайки смъртни актове, съм готов да изразя подкрепата си към
каузата им, съгласявайки се близките ми да ме изтърсят пред
Народното събрание. Те и без това не ще могат да ме погребат или кремират.
Е, това ще го впиша сега в завещанието си.

# 11
  • Мнения: 5 468
В знак на протест срещу семейството, ще космясам, наделебея още повече, няма да се къпя и ще ходя така по плажа. От банския ми ще се подава гора от косми, ще закачам неистово 15 годишните по плажа и ще се кикотя нахално.

# 12
  • Мнения: 1 533
В знак на протест срещу семейството, ще космясам, наделебея още повече, няма да се къпя и ще ходя така по плажа. От банския ми ще се подава гора от косми, ще закачам неистово 15 годишните по плажа и ще се кикотя нахално.

Ню, мисля че протестът ти ще остане неразбран и ще те затворят на 4ти километър.

# 13
  • Мнения: 2 792
  По домашно протестирам с аргументи, заклещвам жертвата (свекърва/майка/мъж) в някой ъгъл така че да не могат да бягат и започвам да аргументирам становище след становище.
  В университета правихме навремето гладна стачка, аз не участвах като гладуваща (тарикат съм), а пак играех ролята на аргументиращата се и обикаляхме по институции за да протестираме.
  Като имах проблем с една учителка в училището на Димана, също я сгащих в ъгъла, да и се аргументирам, така че явно това е моята тактика, сега като се замисля.

# 14
  • Мнения: 765
Никой ли няма да се съблече гол и да тръгне по Витошка в знак на необосновано високите цени на "марковите тениски по 200 лв " ?
Тогава аз ще се жертвам .
Вкъщи всички разбират секунди преди да изразя протест - явно се озъбвам странно .
Идеята за лекарите я осмислих , споделих я с офиса - приложима е - само трябва да хванат лятото .

Общи условия

Активация на акаунт