Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

На една звезда

Момичета, разкъсвам се от мъка. Днес научих, че е починало момченцето на моя приятелка. smile3518 Роди се на 6 май, здраво и жизнено дете, според лекарите. Оказа се, обаче, че малкият е бил с недоразвити бъбреци, нещо което е било напълно възможно да се види на ехографа. Но на следящият бременността и лекар изобщо не му направило впечатление. За проблема разбират съвсем на скоро. Лекували са бебчето в София, но уви, било е късно вече. Crying or Very sad Милата майчица, какво да и кажа като я видя, думите ми засядат в гърлото. А беше толкова щастлива. Всички се радвахме заедно с нея като се роди бебчо, защото тя изкара една бременност, изпълнена с много трудности. Голямата и дъщеричка си беше счупила лошо крачето и тя месеци на ред си я буташе с инвалидна количка, гледаше си я сама у дома (малката нямаше как да ходи на градинка). И все казваше, дано до м. май момиченцето оздравее и започне да върви само, че трябва да вози бебчо (тогава го чакаше още) и трябва да се грижи за малкото същество. Сърцето ми се къса като ви разказвам всичко това. Нека всички се помолим за мир на малката душичка! Praynig
Никинце, дано там където си няма болка, дано си на красиво място. Мама, тати и кака ще те обичат вечно. И всички ние, които те познавахме. Спи спокойно малко ангелче. Rose Rose
Цитирай

София

Да почива в мир малкото ангелче.
На родителите и близките Господ да им дава сила.

Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Господ да бди над малкото ангелче. Ужасно съжалявам за немарливостта на лекарите, които за пореден път доказват
колко "присърце" взимат пациентите си. Мир на праха и.   Rose
Цитирай

Русе

Боже Господи, съсипахте ме днес.

Поклон пред малката душичка, малко ангелче.
Цитирай

София

Praynig
не мога да намеря думи. мъката е безмерна
Цитирай

Варна

Господ да бди над малкото ангелче. Ужасно съжалявам за немарливостта на лекарите, които за пореден път доказват
колко "присърце" взимат пациентите си. Мир на праха и.   Rose

Hug Hug Hug
Цитирай

Шопия

Rose Rose
Много сили за родителите.  Praynig
Цитирай

София

Rose Rose
 Praynig
Цитирай

Иска ми се да вярваме, че бебчо е на по-добро място. Дано... Стана ми тъжно за родителите. Нека Бог им даде сили да се справят с мъката. Praynig

И аз съм втрещена от "отношението и грижата" на лекарите. Но не съм изненадана. За съжаление.
Цитирай

Варна

Съжалявам много.А на лекарите допуснали грешка #2gunfire #2gunfire
Цитирай

София, "Младост 3"

мила Мари Анка, много те моля предай на майчето специалните ми съболезнования
уви беше ме стграх че мога да прочета за Ники тук...и това все пак се слбучи
бях с нея в една стая за малко когато изследваха Мими на цветна снимка - познавам от педиатрията нея и мир на праха му - малкия Ники
прекрасна жена и много силна
дано Господ и прати утеха и успокоение

много те моля да й предадеш най-искрените ми съболезнования! уви не взех тел...нямах сили...
Цитирай

София

Мир на малката душичка! RoseЗащо , Господи, това трябва да се случва на тези невинни същества?! Praynig
Марианка, хиляди прегръдки за теб, а на родителите-моите най-искрени съболезнования, надали има нещо или думи , които да ги утешат, остава им да продължават напред заради дъщеричката им! Hug Hug Hug
Цитирай

Atlanta ,USA

Crying or Very sadмилото детенце .Да му е светло на душичката .
Цитирай

Цитирай

Русе

Rose Rose  Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора