Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

натурален сок

• 26 юни 2007, 16:19 ч.
  • Преглеждания  1 075  Мнения  22  Онлайн  1
Отговори
  • София
Здравейте.
Имам едно питане. От кога мога да давам на бебчо натурален сок,от този който пием и ние или сокчетата със сламка.

Реклама
# 1
Изцеждай пресни плодове или ги пасирай. Аз на Виктор избягвам да му давам "натурални" сокове, не се знае какво са им "турнали" вътре. Купувам, единствено на Santal, там уж пише че са без добавена захар, но....Сега в сезона на пресните плодове прави компотчета от вишни, прочети и в готварските рецепти. Моят съвет е да не даваш още натурални сокове.

# 2
  • UK, Harlow/София
По-добре никога!Те са бъкани с консерванти и оцветители!А за бебе на 7 месеца нямам какъв коментар да направя.Сега е сезона на изобилието на пресни плодове!Няма нищо по-хубаво да пие фрешове, или да му даваш намачкани плодове!

# 3
  • Бургас
Аз давам сокове,но не натурални а бебешки/за бебета над 4-6 месеца/.

# 4
  • София
Иво беше на 2 години и нещо, когато за първи път пи Капи.
Рано ви е още.

# 5
  • Белгия/София
След годинка от реномирани фирми. Останалите по-добре ги избягвай изобщо.
Има истински сокове и без грам консерванти, но те доста скъпи и рядко се предлагат.

# 6
  • Плевен
По-добре фреш от сезонните плодове. Пък и е много рано за "масовите" сокове от кутия за този бебок на 7 месеца.  Peace

# 7
  • София, Младост 1
И аз съм на мнението на останалите мами, твърде рано ви е за такива сокове.

# 8
  • София
Все още не давам такива сокове.

# 9
  • София
Не бих дала на бебето си натурален сок, дори и аз не ги пия. Най-добре прясно изцеден сок

# 10
  • София
След годинка Peace

# 11
Не бих дала на бебето си натурален сок, дори и аз не ги пия. Най-добре прясно изцеден сок

Точно на изцедения от мен сок аз казвам "натурален". За другите- не съм сигурна как да ги наричам.

# 12
  • New Zealand
По-добре никога!Те са бъкани с консерванти и оцветители!А за бебе на 7 месеца нямам какъв коментар да направя.Сега е сезона на изобилието на пресни плодове!Няма нищо по-хубаво да пие фрешове, или да му даваш намачкани плодове!

Подкрепям напълно изказаното мнение.

# 13
  • Mediterraneo
Беше на 11 месеца, когато установих, че може да пие от сламка. От тогава купувам сокчета със сламка- Капи, Флорина и подобни.

# 14
Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт