Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

дайте моля интересни идеи как да си скрия тръбите на парното в стаите. сега са с цвета на стените, но ми се иска нещо по интересно.
благодаря!
Цитирай

Пловдив

А защо не ги скриете с гипс картон? Така изобщо няма да се виждат - е, разбира се ако не ги ползвате.
Цитирай

софия

ползва ме ги.
Цитирай

София

Щом ги ползвате как ще ги скриеш?
Цитирай

можеш да сложиш етажерки под тръбите ако са по тавана с цветя по тях - така гледайки отдолу те визуално се скриват

другото е някакъв вертикален параван или етажерки пак с цветя или нещо такова, но да е точно тип параван - т.е. да не са плътно затворени, за да вършат работа  Very Happy
Цитирай

софия

Щом ги ползвате как ще ги скриеш?
с висящи изкуствени цветя или нещо подобно
Цитирай

Вече са ти дали точните идеи.

Витраж тип параван или решетка с цветя, не спират топлообмена:
http://images18.snimka.bg/003285145-big.jpg
http://images10.snimka.bg/001248718.jpg
Цитирай

София

Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
Цитирай

София

Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.
Цитирай

софия

Нашите са "скрити" с гипсокартон и нямаме тръби. Не съм усетила през зимата това да се е отразило на температурите в стаите.
Цитирай

София

Нашите още от строителя са скрити..ако се отразяваше на топлоотдавнето, мисля че щяха да подходят по друг начин. Гипсокартон и това е...Даже може да боядисате колоната, която ще се получи в друг цвят и да сложиш окачена лампа на нея. От дефекта получаваш страхотен уютен ефект  Peace
Цитирай

софия

И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.
да, за тръбите на парното става въпрос. не знам колко топлина отделят, но все пак
Цитирай

На небето

Ей това много ми допада, оригинално, практично, удобно и красиво! Превърни дефекта в ефект.  Peace
Цитирай

София

Родителите ми си поръчаха от дърво една конструкция, която ги скрива, но не ги затваря плътно. Честно казано на мен и скрити пак не ми харесват. Радиаторите също. Следващото ми жилище няма да е с централно парно Twisted Evil
Цитирай

София

да, за тръбите на парното става въпрос. не знам колко топлина отделят, но все пак
Разбрах аз,но отначало се пообърках... Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.