Отговори
# 60
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Трябва да посетя тази пицария и да преценя дали става за празнуване на детски рожден ден - след 10 дни ставаме на годинка( 8 юли). Мислех варианта за детската сладкарница , но щом такова е положението май ще се откажа.
munka1, предлагам ти да посетиш заведението "СИТИ ПАРК" (намира се в градската градина), много е подходящо за детски РД, има детски кът със същите играчки като в парка на Булбанк. Има салати, мезета, ядене, десерти и пиене, на открито е, отиди и го виж:) препоръчвам ти го:)!
Ние правихме там годишнина от завършването;Крака ми повече там няма да стъпи
предполагам и на моите съученици Беше просто под всякаква критика всичко ,Просто не искам да си спомням

мама_съни, за новата пицария на зала Дружба или за "Сити Парк" става въпрос?
да! newsm09 я кажи по-подробно. newsm12
envia  smile3525честито на именика!!! много да го слушате и да го глезите!!! smile3521
а като казахте балкан се сетих за язовир - мислихме да ходим на яз.Кърджали - миналата година бяхме за малко на Главатарски хан - невероятно!!! и като обстановка, и като кухня. лошото е, че познати ходили сега и казаха, че било мн.пренаселено и мн.чалга, а пък аз не си падам особено по този тип забавления.
а като ви се ходи някъде по смолянско, горещо ви препоръчвам Златоград - има страхотен етно комплекс, както и по-малки семейни хотелчета!!! newsm10

# 61
  • Мнения: 922

Ние правихме там годишнина от завършването;Крака ми повече там няма да стъпи
предполагам и на моите съученици Беше просто под всякаква критика всичко ,Просто не искам да си спомням
[/quote]

мама_съни, за новата пицария на зала Дружба или за "Сити Парк" става въпрос?
[/quote]

за Сити парк. То не е за разказване. При предварително уговорено меню и платено
ни се съобщи че били допуснали грешка и трябвало да доплатим още еди колко си пари като не ни се сервира и една част от предварително платеното
А една моя прителка ми каза че на тях носили неща които не били поръчвани , в сметката фигурирали други ястия .Абе въпобще - ужас
На мен не ми хареса обслужването иначе обстановката е 6 - но само дотам. Лично мнение Peace

# 62
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
мама_съни трябваше да се оплачете. помниш ли кой беше сервитьора?

# 63
  • Мнения: 2 331
Добро утро!Ч.И.Д. на всички празнуващи днес!Да носите с много здраве името си!!!
envia,специални честитки на сина ви!  bouquet
мама_съни,може пък да не им е било ден на обслужващите тогава.  newsm12 newsm78  щом обстановката е добра,аз се навивам да го пробваме и ще докладваме smile3521 .на нас ни е и близко.  bouquet  
и съм съгласна,че трябваше да се оплачете.като гледам как пита mitbul,май още не е късно smile3513 smile3501 .нали бяха нейни приятели собствениците? newsm78
 

# 64
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
абсолютно! още днес ще им докладвам. и мен подобни случки мн.ме дразнят. но ззная, че е мн.трудно с персонала. и въпреки това не ги оправдавам - в крайна сметка да се вземат мерки!

# 65
  • Мнения: 2 331
да,точно затова трябва да се оплакваме/не да мрънкаме,обаче/,защото собствениците или управителите не могат да знаят всичко и ако не им съдействаме ,няма как да подозират какво става!!!поздравления за mitbul и бързата реакция  smile3501

# 66
  • Мнения: 922
Сервитьора в случая нямаше никаква вина .Това ни го поиска управителя
Поскарахме се доста, но просто не искахме да си разваляме вечерта

# 67
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Честит имен ден на всички празнуващи!

Името ти свято днес да бъде то полято с руйно вино,песни,танци,веселба и така до сутринта!

Маминки,

да се похваля, че най-после вчера си купихме преносима кошара. Живот и здраве ще я пробваме на морцето. Ако някой си търси - има в магазина на ТСМ за по 75 лв. с две нива. Сега почвам да търся столче за кола. Първо ще проучвам така, че споделяйте опит.

Pechovska,

за съжаление понякога живота ни изпраща изпитания, с които трябва да се преборим. Кураж, нека да сте здрави, а пък парите се печелят.

# 68
  • Мнения: 319
Честито на всички именници!!!  newsm67
Живи, здрави и щастливи!

# 69
  • Мнения: 79
ЧЕСТИ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!! ДА ВИ СЕ СЛАВИ ИМЕТО И ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ:)!

Ние днес ще кръщаваме 1 беб4е (има ИД) в 16 н е мероприятието в църквата:)
дано да не е много жегаво:)!

# 70
  • Мнения: 79
envia, да ти е жив и здрав именника, много да го слушате и той вас и да ви зарежда с положителни емоции:)!

# 71
  • Хасково
  • Мнения: 726
ЧЕСТИ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!! ДА ВИ СЕ СЛАВИ ИМЕТО И ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ:)!

Ние днес ще кръщаваме 1 беб4е (има ИД) в 16 н е мероприятието в църквата:)
дано да не е много жегаво:)!
после разкажи подробно , че малката още не е кръстена и събирам информация.

# 72
  • Хасково
  • Мнения: 726
Сега почвам да търся столче за кола. Първо ще проучвам така, че споделяйте опит.
нашето го купувахме преди 5 год. от Метро, 9-18 кг е, френско е, неизвесна за мен марка., много добра работа ни  върши. В една от последните книжки на кауфланд имаше някакво столче на прилична цена.
преди малко четох, че от 01.07. всички деца под 150 трябва да се возят със столчета...което означава, че май ще купуваме още едно Sad
добре че и за майките не искат...защото аз съм 153 Mr. Green

# 73
  • Мнения: 79
 после разкажи подробно , че малката още не е кръстена и събирам информация.
[/quote]
кажи, какво то4но те интересува, за да знам и да попитам, ако трябва.....ние ще го кръщаваме в "Св. Богородица", за сега са ни поискали кръщелните свидетелства, така 4е да знаеш кръстниците трябва да са кръстени:)!

# 74
  • Хасково
  • Мнения: 726
по-скоро ме интересува твоето мнение за церемонията, още ли поп Антоний кръщава и цените евентуално...със снимането как е.

Общи условия

Активация на акаунт