в чуденка съм?

  • 1 911
  • 23
  •   1
Отговори
Не знам дали темата е за тук или дом и семейство. Имам сериозен проблем с мъжа си и реших да питам дали при тези обстоятелства вие се бихте отказали от 5 годишно съжителество.
1.Нещо му стана на този човек, започна да се държи смахнато, да повишава тон, да ме пита дали съм луда или малоумна и т.н.
2. Секс- това е понятие което в последните 2 години не стои на преден план. Аз говорих, обясянвах-той не, 1 път на 2 месеца. Не е преуморен, половин ден работи, другата половина си е в къщи. Има според мен здравословни проблеми, не иска да чуе да отиде на лекар. Настоявах 1,5 години да отиде да се прегледа, според мен оттам идват всичките му сексуални проблеми, но не. Вече спрях и това да правя. Мен този 1 кратък път на 2 месеца не ме устройва и вече позвам да издивявам.
3.Работи малко, тоест недостатъчно за да покрива и половината нужди на семейството, аз съм тази която издържа основно мен, него и детето.
4.Няма инициативност никаква, така ще си е още н-на брой години.
5.Егоист, само за него си мисли, сигурно винаги си е бил такъв.
6. действието се развива в чужбина.

Мисля да се разделя с него, просто таз връзка нищо не ми дава, за съжаление. Един свестен разговор не можем да проведем без да се скараме. Никаква взаимност, само дразги, дразнене и мен ме обвинява за всичко което на него не му е в ред.

Нервичките ми са опнати до крайност.Той се държи сякаш всичко ни е ОК.

Не пиша само да се оплаквам, а да си сверя часовника, това достатъчно доводи ли са за да напуснеш един човек. Седя и се чудя, не е това което бих искала да бъде, аз отношенията между двама човека ги разбирам по друг начин. Като взаимност и опора в живота от страна на мъжа.
Какво мислите, има ли смисъл, макар че аз мисля че всичко е приключило. Да не говорим че се хващам да мисля за друг мъж.

# 1
  • Мнения: 3 537
Не знам какъв съвет да дам,но е факт че имате сериозен проблем. Rolling Eyes
Каквото и да решиш,желая ти успех!

# 2
Има проблем, знам. Не ми е ясно дали когато човек не се чувства добре в една връзка, трябва да търси друга или трябва да се опитва да оправи тази която не върви.

# 3
  • София
  • Мнения: 392
абсолютно достатъчно са доводите и за пред съда и за теб самата,сигурно2/3 от разводите включват точно тези причини,моят включително,колкото и да изчакваш само губиш времето и нервите си.най-трудно е веднъж да се задействаш,после всичко си идва на мястото,спри да се чудиш и направи първата крачка-успех Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Някои от причините /няма да казвам кои точно  Wink/ дори и сами по себе си биха били достатъчни за мен, за да прекратя това 5 годишно съжителство. Хората обаче са различни - така че ти следва сама да решиш дали сегашното състояние на нещата те устройва или не.  Peace

# 5
  • Мнения: 589
Ясно става,че тази връзка не ти дава онова,от което имаш нужда.Всеки има право на щастие-потърси и ти своето...

# 6
  • Мнения: 246
Зарежи го. Поне аз не виждам смисъл в подобни отношения Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 171
Най-лесно е да избягаш от проблемите! Застави го, колкото и да не му се иска, и проведете сериозен разговор. Дали пък тази промяна не се дължи на здравословните му проблеми, мъжете са много чувствителни на тази тема? Стискам палци нещата да се оправят, винаги можеш да разчиташ на нас  Hug

# 8
  • Мнения: 911
 Confused вярно, че имаш бая мисли, по които да се чудиш и маеш, ОБАЧЕ:
- след като само те тормози - две думи не можеш да размениш без скандал
- търтей без никаква амбиция
- ходи на работа, колкото да не виси по цял ден у дома (ако е БГ генофонд, подозирам и че не се скъсва да ти помага вкъщи?...
- нямате дете, заради което да те измъчват безборой съмнения (или нещо не съм разбрала правилно?)
- на всичкото отгоре даже няма и...интерес към теб.......

Докога да го чакаш?
Разбирам да те изгаря някаква пламенна любов, заради която да се мъчиш да лекуваш връзката, пък то...май няма такъв момент.

А и самият факт, че действието се развива в чужбина вече толкова усложнява ситуацията  newsm78

Аз може би не бих чакала толкова време, особено ако човекът не си заслужава.

И хич не се обвинявай, че се хващаш в..."лоши" Crazy мисли = няма нищо позорно в това, след като си се опитвала толкова пъти да го накараш най-малкото да иде на лекар.

Аз имам приятелско семейство, в което мамчето 11 години се опитва да направи нещо по същия проблем, а интелигентният й мъж просто заявява, че проблем не съществува - това не е решение! Но мъжете страшно трудно си признават, че...са изгубили интерес  Wink и че това е здравословен и/или психически проблем!
Да отива на психолог (сексолог)!

А пък ти си реши дали ти се пилеят още години в чакане  Confused

# 9
ирен_алекс, аз се опитвах да говоря няколко пъти, всичките те завършват с упреци че на мен ми има нещо, че аз не правя нещата както трябва. Все едно говориш на неодушевен предмет. Колко пъти да пробвам още? Не разбира. Принципно не е лош човек, но е много лошо възпитан и когато чакаш 5 години да направи нещо и когато той обещава че ще се оправи то времето минава и заминава и човек се оказва на същата и по-лоша позиция от когато е започнал връзката.

tayana, имаме дете, по-горе съм написала.

# 10
  • Мнения: 911
 Sick
пардон, нещо в жегите съм се одрямала и не съм довидяла.

уффф, тогава става хептен сложно - като има дете. newsm78 newsm78

мога само да добавя, че въпросната ми приятелка, която 11 години се побърка от усилия да "съживи" мъжа си, някак успя да прихване преди 2 месеца (ще да е второто непорочно зачатие в историята) и...сега ще продължи да осмисля живота си с бебе и удавяне в работа. И тя има дете, което я спираше да вземе кардинални мерки години наред и...така си остана. Колко се тръшка, колко рева - нищо!

междудругото, опитвала ли си бабешки хитринки като във филма "Шоколад"? (Всичко, от което се жалваш за мъжа си може да е от това, че не се чувства пълноценен и се потиска.) Разни мъдрости, с които може да се опита - знам ли, може пък да припламне нещо и да се...възроди  Crazy имам предвид разни афродизиаци и/или съвсем истински медикаменти, които незабелязано или пък много забелязано да му поднасяш. ако е само физиологичен проблем, може и да помогнат; ако обаче нещо му е сбъркано в главата...наистина, да отива на лекар и да не се халосва! 21 век сме! пък и казваш, че сте "навън" - там хората си ходят спокойно на психоаналитик като на зъболекар и си решават така такива проблеми. само гледай да не се докараш ти да трябва да ходиш по лекари да се лекуваш от безкрайно чакане  Thinking (всевъзможни ендокринни заболявания и пр. при жената са си от нередовен полов живот - всеки лекар ще ти го заяви най-убедено)
сега ще кажа и нещо гадничко, ама ние в тоя подфорум сме си малко мнителни: да ти е минавало през ума, че някъде другаде си утолява страстите...??!  newsm78

# 11
Животът е прекалено кратък.
След като осъзнах това, съжалявам, че съм търпяла дори и ден, и че съм му давала шанс още 2-3 пъти.
Точно заради търтейството го напуснах и заради това, че не разбира от дума. По-добре да съм сама, отколкото да си тровя нервите (и детето) с някого, от когото не получавам взаимност.  Peace

Траяна, зарежи тези хитрини и тънкости. Това са отчаяни методи и не си струва. Който го може, си го може, а на когото му трябват афродизиаци, да духа супата!  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 1 425
Траяна, зарежи тези хитрини и тънкости. Това са отчаяни методи и не си струва. Който го може, си го може, а на когото му трябват афродизиаци, да духа супата!  Twisted Evil
Доста едностранчиво мнение. Били го написала в раздела "Проблемно забременяване"? Да видим какво ще ти се случи.

# 13
От ерекция/либидо до оплождане разликата е от небето до земята.

За какво въобще говориш?  Shocked

# 14
  • Мнения: 1 425
И двете може да са проблем, дължащ се на стрес, заболяване и други фактори.

Общи условия

Активация на акаунт