Журналистическо разследване

  • 10 198
  • 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
С тия теми за 30+, 40+ се присетих, че ми липсват едни журналисти от близкото минало. Сега или ги няма или са натикани в някоя кабеларка. Гледам днешните и стигам до извода, че аз не съм наред. Ми то няма един за чеп за зеле да става. Или май по 1 само в трите национални ТВ. По вестниците едни моделки, не че е зле, ама горките, само за показване стават.
И не че е нещо, ама наистина ли Румен Луканов води игра по ТВ? И само аз ли го виждам тва и не мога да го повярвам?!
Та я кажете, счичосвам ли се или и на вас ви липсват някои лица или пера?

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 21:25 от Тони Сопрано

# 1
  • Мнения: 7 837
Стара съм, д..ба...Помня Нери Терзиева, Райчо Райков от "Актуална антена", Час по всичко, Бригита Чолакова...
Вече не гледам толкова тв. Даже Опра не ме грабва.

# 2
  • Мнения: 5 468
И не че е нещо, ама наистина ли Румен Луканов води игра по ТВ? И само аз ли го виждам тва и не мога да го повярвам?!
А ти кой искаш да води Сделка или не Tired? Петър Стоянов ли?

# 3
  • Мнения: 6 417
Сопранов, не така с Румен Луканов!  newsm29

# 4
  • Мнения: 3 423
На мен по принцип си ми липсват
доста от българските журналисти.
Напоследък чета само Шушон Иванова.

# 5
  • Мнения: 677
Въобще не ми е интересен РЛ, написах му името, защото и водещите на ТВ игри дори не са си на мястото, кво остава за сериозните журналисти. РЛ не подлежи на коментар, аз бих му поверил бариерите на мол-а, че са автоматични, ама ТВ игра да му дам...

# 6
  • Мнения: 4 371
Сопранов, напоследък си станал много сериозен, на моменти строг.
На какво се дължи това?

# 7
  • Мнения: 5 468
Тонка, ти му завиждаш просто. Но време е да свикнеш (на прилична възраст си), че има и по-готини от теб Crazy.

# 8
  • Мнения: 3 423
На по-късен етап от темата ще
попитам за някои журналисти.
Толкова много въпроси ми напират.
Няма да се сдържа.  Laughing

# 9
  • Мнения: 7 837
Ох, че съм тъпа. Тя темата била за РЛ - Сопрано се ебава, а група съветски учени му се връзват  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 533
Ох, че съм тъпа. Тя темата била за РЛ - Сопрано се ебава, а група съветски учени му се връзват  Laughing

Следиш играта, знаеш резултата Laughing Тони искаше да провери Лиска дали е нащрек. Нащрек е.

# 11
  • Мнения: 25 552
Харесва ми Димитри Иванов. Не държа да го гледам - чета го всяка сряда.  Laughing
Има и други, които стават за четене.
Виж, от тези за гледане...  newsm78 Сещам се за 1-2, ама не винаги имам възможност да ги гледам. Според както кабеларката реши...  #2gunfire

Въх! Аз - съветски учен!  Shocked Това беше нещо ново за мен...  newsm78

# 12
  • Мнения: 677
Дуци, ти Тодор Живков помниш ли го? Не съм сериознен, счичосвам се.

Ню, на Коце-Маца да завиждам?! Шегуваш се, нали?

Ей, насрахте ми темата, ей  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 5 370

Напоследък чета само Шушон Иванова.

Лиска, да се разберем, моля-Не мое и аз да съм Иванова, и Шушон-и тя.
Извинявай, ама ревнувам.
ТИ си ми изкръстила тази фамилия снощи в 2 часа Бг време, не си спала, а ся да прекоросваш и някаква си Шушонка там с нея...е не мое!!! #Cussing out
С тия теми за 30+, 40+ се присетих, че ми липсват едни журналисти от
И не че е нещо, ама наистина ли Румен Луканов води игра по ТВ? И само аз ли го виждам тва и не мога да го повярвам?!
Та я кажете, счичосвам ли се или и на вас ви липсват някои лица или пера?
Ху дъ фак из този Луканов? Mr. Green
И с какво е заслужил отваряне на цяла тема от Ваша Милост? Thinking

# 14
  • Мнения: 677
Ей стига с тоя Луканов бе  #Cussing out
Ако още някой го спомене, като стана модератор, ще го банна веднага!  Close

Общи условия

Активация на акаунт