Много съм горда с децата!

  • 2 687
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 458
Днес децата ми получиха сертификати за отличен успех в учиище!  Mr. Green

Страшно много се гордея с тях понеже освен учебния материал трябваше да наваксват и с езика който не им е майчин и не говорят толкова свободно колкото месните.

Едната щерка даже има сертификат за първо място по четене и второ място по английски и религия (задължително се изучава в училищата тук).  Да поясня, че става въпрос за завършване на първи клас  Wink

# 1
  • Мнения: 25 586
Браво! Grinning
Дано все така те радват децата ти, най-вече при завършването на образованието си!   bouquet

# 2
  • Мнения: 486
Браво на тях! Да са ти живи и здрави все така да те радват до завършването! А в коя страна е това? Много ме учудва, че религията е задължителен предмет.

# 3
  • Мнения: 3 740
Браво на децата! Все така да те радват!

# 4
  • Мнения: 1 113
Браво на дечицата! Пожелавам ти още много такива поводи за гордост!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Да продължават и занапред да те радват така дечицата ти!  bouquet
Навярно хич не им е било лесно, но са се справили! Peace

# 6
  • Мнения: 2 196
Браво на децата!
Пожелавам ти все така да те радват и занапред!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
Браво на децата, а и на теб - за силата, старанието и упорството! Пожелавам и на трите ви прекрасно лято!

# 8
  • Мнения: 4 406
Браво на дечицата!

# 9
  • Мнения: 742
браво, и аз се гордея с твоите деца  Hug

# 10
  • Мнения: 550
 smile3501Браво!

# 11
  • Мнения: 165
Браво,прекрасно е като усещане!!!!Да са живи и здрави,да докажат на чужбинските деца колко умни дечица има нашата родина  bouquet

# 12
  • Мнения: 441
браво, и аз се гордея с твоите деца  Hug

И аз  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Браво! Пожелавам ти винаги да ти осигуряват поводи за радост и гордост! Hug

# 14
  • Мнения: 118
Браво! Страхотно е това усещане, когато сърцето ти да бие лудо от гордост, smile3501 newsm06 че си създал такива съкровища!  bouquet

# 15
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Браво Grinning и все така да те радват винаги!

# 16
  • София
  • Мнения: 15 218
Браво!
Много ми се иска и аз някой ден да изпитам твоята радост.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 456
Браво на твоите дечица !!!

# 18
  • Мнения: 313
Честито!!! Все така успешно да се справят.

# 19
  • Мнения: 4 458
Благодаря ви че сте съпричастни с радостта/гордостта ми.  Hug

Наистина е много различно когато децата получават признание в чужбина. За мен лично това означава много повече от колкото ако се беше случило в Б-я или ако децата бяха родени и зрасли тук.
Момента в който казват името на детето и то се качва на сцената да получи сертификата и когато цялата зала аплодира... а дечицата милите хем са горди хем и се срамуват и притесняват.... трябва да се видят личицата им,  грейнали от щастие и гордост и в същото време опитвайки се да скрията усмивките придавайки си по сериозно изражение..... големи са капии  Joy

И на вас ви пожелавам да изпитате такава гордост....  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Браво на дечицата  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 426
Браво, Киара!
Нацелувай ги хубавиците и да си изкарат прекрасно ваканцията!

# 22
  • Мнения: 967

Наистина е много различно когато децата получават признание в чужбина. За мен лично това означава много повече от колкото ако се беше случило в Б-я или ако децата бяха родени и зрасли тук.



Браво, ние българите ще ги превземем отвътре чужденците  Simple Smile.

Те в другите страни често се отнасят сниходително, а понякога и враждебно с нас българите, затова сигурно е двойна гордост за теб и децата ти. Само така, купи им по един голям сладолед и да са ти живи и здрави

# 23
  • Мнения: 3 116
Киара, браво на дечицата  Hug Hug Hug
Браво и на вас родителите, защото за този успех и вие и вашето отношение играе роля   bouquet

Нацелувай ги и от мен  Heart Eyes

# 24
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Браво на дечицата Hug Hug Hug Hug
все така да те радват!

# 25
  • Мнения: 4 458
Благодаря за пожеланията  Hug Обещала съм им изненада или подарък за успеха, но за съжеление още не мога да реша какво да е то  newsm78 Дали да ги заведа някъде почивката или да им купя нещо.......?


Браво, ние българите ще ги превземем отвътре чужденците  Simple Smile.

Те в другите страни често се отнасят сниходително, а понякога и враждебно с нас българите, затова сигурно е двойна гордост за теб и децата ти. Само така, купи им по един голям сладолед и да са ти живи и здрави

 Joy права си, от вътре ще ги превземем и после ще се чудят от къде им е дошло.
Ами да, двойна гордост е, особено като знам че има деца - месни които едва са минали годината..... Те и учителките казаха че се гордеят понеже виждали че това били будни деца и имали огромно желание да учат - кръвта вода не става  Sunglasses



Браво и на вас родителите, защото за този успех и вие и вашето отношение играе роля   bouquet

Ами... то... родителите това съм аз  bowuu Съвсем сама ги гледам и да си призная не съм се занимавала кой знае колко с тях (поне не толкова колкото ми се искаше) понеже работя и те сами си пишат домашните - аз само проверявам вечерта като се прибера и помагам с каквото ги е затруднило и не им е ясно  Peace

# 26
  • Мнения: 3 116
Киара браво на теб  Heart Eyes

Миличка, въпроса според мен не е в това дали си им помагала да си напишат домашните или не, а че по един или друг начин си им вдъхнала увереност че ще се справят. Дала си им онази морална подкрепа, която само един родител може да осигури на децата си  Hug

# 27
  • Мнения: 4 458
по един или друг начин си им вдъхнала увереност че ще се справят. Дала си им онази морална подкрепа, която само един родител може да осигури на децата си  Hug

Мммм, дано е така.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 640
Киара,радвам се за децата ти.Те са още едно доказателство ,че българчетата са много умни и най-вече адаптивни.

# 29
  • Мнения: 27 524
Браво  Hug

# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 804
Умни са ни българчетата умниии, навсякъде го доказват. Браво на сладурчетата  smile3501 smile3501 smile3501 и честито на гордите родители  bouquet.

# 33
  • Мнения: 5 475
 smile3501Браво на децата!Все така да продължават!

# 34
  • Мнения: 1 555
Бравооо ! Желая им все така да са първи в живота !!!

# 35
  • Мнения: 11 313
Има защо да се гордееш! Hug
Да са ти живи и здрави и все такива подвизи да спрятат! Peace
Моята и тя завършва другата седмица първи клас, та тръпна в очакване за сертификата и.

# 36
  • Мнения: 1 425
Браво на твоите красавици, да са ти живи и здрави и винаги да те радват така.
Има защо да се гордееш!  Hug  bouquet
Пожелавам го на всеки. Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Много се радвам, и за трите ви  Grinning Специални поздрави на двете сестрички!   bouquet

# 38
  • Мнения: 4 458
 newsm51 благодаря на всички.
Наистина от сърце пожелавам подобна рабост и на вас

Вечерница , похвали се и ти после с постиженията на първокласницата  Peace


Нашата ваканция вече започна и децата не могат да се нарадват на свободата си. 1swing smile3540
Весела ваканция и на вас  Hug

# 39
  • Мнения: 3 271
Чак сега виждам тази чудесна тема! Браво, чудесно е това, много, много се радвам за вас 3-те!! Много весела ваканция за 3-те ви и много хубави емоции   bouquet Hug Heart Eyes

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Поздравления и от мен! Много бъдещи успехи им желая и все така да радват мама! Hug

# 41
  • Мнения: 5 183
Браво на децата!

# 42
  • Мнения: 2 936
браво на децата ти,а и на теб- Киара   bouquet
непременно си изпълни по-скоро обещанието,нали знаеш колко ще се радват!!!

# 43
  • Мнения: 251
 smile3501
Да са ти живи и здрави!
И много да те радват   bouquet

# 44
  • Мнения: 656
Браво на децата! smile3501

Общи условия

Активация на акаунт