Добрата новина днес

  • 9 463
  • 250
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109
Честит и весел!!! Само хубави неща да ти се случват!

Ланфеар, страхотни новини откриваш  bouquet

Моята добра новина е, че мечтаният от мен бански ще бъде закупен утре(ако ми стане), защото получих една малка, сладка премийка Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 3 034
вече няма да се боря с жегите. имам си климатик. Laughing

# 77
  • Мнения: 4 585
Честит Рожден Ден, Занда Ксурик!
ПишПунта, поздравления за резултатите.
Толкова ми се иска да напиша добра новина, а няма.
Имам узрели кайсии, собствено производство, това брои ли се?

# 78
  • Мнения: 1 732
Имам узрели кайсии, собствено производство, това брои ли се?

Много ясно, че се брои!   bouquet
А дървото ти ли го посади?

# 79
  • Мнения: 4 585
Да, две. За трета година плододават.
А есенес посадих и две праскови, ако ги кусам,
ще е догодина, или по-догодина. Някога.

# 80
  • Мнения: 534
Моята добра новина е че най-накрая ще си купя сватбената рокля  newsm44 newsm44 newsm44
толкоз време чаках да купим я това,я онова,ама сега вече няма мърдане и другата седмица отиваме

# 81
  • Мнения: 1 299

Честит рожден ден, Занда! Да си жива и здрава и много късмет ти желая   bouquet

Махтоб, супер, честито, чакам да покажеш рокля после в клуба на младите агънца Laughing

# 82
  • Мнения: 2 716
Честит рожден ден Занда!   bouquet

# 83
  • Мнения: 15 619
Цомба има рожден ден...  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 84
  • Мнения: 140
Сватба в старчески дом: младоженецът на 85, булката на 78 години

Сватба развълнува днес обитателите на дома за стари хора в Кенана край Хасково. Да свържат съдбите си решиха 78-годишната Жела и 85-годишният Паскал.

Официалната церемония се е провела вчера в кметството в Узунджово, откъдето е младоженецът. Днес новото семейство почерпи в кабинета на директора с шампанско, бисквити и бонбони.

Паскал дошъл в дома с втората си съпруга преди 15 години, преди 7 години тя починала и той останал сам. Третата му съпруга Жела е от село Злато поле и е в старческия дом по-малко от месец. Съпругът й не е между живите вече 13 години.

Баба Жела има двама сина - единият е починал, а другият е в Германия повече от 13 години. Дядо Паскал има син и дъщеря, 4 внуци и 6 праправнуци. Децата му редовно идват на посещения в дома, една от внучките е организирала подписването на гражданския брак.

От вчера младоженците обитават обща стая и още не могат да й се нарадват. Преди да се пенсионира Жела е работила в Мини Марица Изток, където са се трудили съпругът и синът й. Паскал е бил селскостопански работник.

Баба Жела е категорична, че още на първата седмица от пребиваването си в дома е харесала дядо Паскал за съпруг. В характерния си стил тя заяви пред журналистите: "Харесах го, защото е скромен, почтен, не му шарят очите. Не ща аз да стоя в стаята, пък той да сгада бабите по гората". Дядо Паскал бе категоричен: "Тя ме избра като ме видя такъв стегнат, хубав дядо".

 http://www.dnes.bg/article.php?cat=7&id=38341

Heart Eyes  bouquet

# 85
  • Мнения: 2 070
Новини днес?

Защо няма петъчна???

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Точно това е добрата новина - няма петъчна.

# 87
  • Мнения: 4 711
За мен са две Grinning
Разглобих си самичка компютъра и си го оправих ( благодаря на всички, които ме посъветваха как) и ме пуснаха в едномесечен отпуск Laughing

# 88
  • Мнения: 4 585
Видях се за много малко със съфорумка и имам коте. В момента спи на бюрото ми, гламвата му е на клавиатурата, североизток. Подозирам, че съм го виждал в подписа на друга съфорумка. Много си паснахме. С котето.

# 89
  • Видин
  • Мнения: 168
Разбрах ,че тази година няма да има профилактика на топлата вода в София и то от сигурен източник. newsm44

Общи условия

Активация на акаунт