Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Реших да пусна този анонс тук, а не в "На пазар", защото става дума за даряване на средствата от Благотворителния базар на два дома за сираци!!!

Ето линк към анонса:
http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=12&open_article=1166

И една малка част от текста:
Събраните средства от такса участие и вход, дарените суми и детски стоки от участниците, ще бъдат предоставени на Дом за медикосоциални грижи гр. Перник, където се отглеждат 60 деца на възраст от 0 до 5 г. и на Дом за отглеждане и възпитание на деца, лишени от родителски грижи гр. Трън, където живеят 23 деца от 7 до 18 г.

Докато пазаруват, препродават или разменят родителите ще могат да оставят децата си в грижите на педагози.

Базарът има за цел да се превърне в традиционна инициатива, която да създаде възможност на родители на деца на възраст от 1 месец до 16 години да препродават или разменят помежду си детски стоки.

Базарът ще се проведе в София
Цитирай

София

ами аз съм там..само дано да е хубаво времето..с бебоците ще се нося, страхотна идея..хайде майчета..
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

варненец-10Х Smile
Много полезно е  Idea
Цитирай
Отново ще ви дам линк:
http://az-jenata.com/display.php?show_article=12&open_article=1194

и по-важното от текста в него:
Можете да подготвите и продатете или размените за други различни вещи:
 - детски дрешки, обувки, шапки, аксесоари,
 - детски играчки, книжки, видео касети,
 - други неща, като столчета, устройства за изваряване на бебешки шишета, проходилки, колички и други.

… все вещи, които вече не са ви потребни, а заемат място, все още са в добро състояние и биха били от полза, според вас на някой друг.

Почистете и подгответе вещите. Класифицирайте ги. Намислете им цена, която смятате, че ще е приемлива и за вас и за потенциалните купувачи. Ако нещата са много можете за удобство и експедитивност в самия ден на базара предварително да имате опис-списък с цени към тях. За част от нещата ако имате време и възможност можете да направите малки етикетчета с цени, които да прикрепите с безопасна игла, например.

Ако имате дрешки, които желаете да дарите за домовете, подгответе ги в отделен плик.

Тези от Вас, които още не са се регистрирали могат да го направят тук
- http://www.az-jenata.com/display.php?page=rec_bazar
Цитирай

sofia

Цитат на: varnenec
Отново ще ви дам линк:
http://az-jenata.com/display.php?show_article=12&open_article=1194

и по-важното от текста в него:
Можете да подготвите и продатете или размените за други различни вещи:
 - детски дрешки, обувки, шапки, аксесоари,
 - детски играчки, книжки, видео касети,
 - други неща, като столчета, устройства за изваряване на бебешки шишета, проходилки, колички и други.

… все вещи, които вече не са ви потребни, а заемат място, все още са в добро състояние и биха били от полза, според вас на някой друг.

Почистете и подгответе вещите. Класифицирайте ги. Намислете им цена, която смятате, че ще е приемлива и за вас и за потенциалните купувачи. Ако нещата са много можете за удобство и експедитивност в самия ден на базара предварително да имате опис-списък с цени към тях. За част от нещата ако имате време и възможност можете да направите малки етикетчета с цени, които да прикрепите с безопасна игла, например.

Ако имате дрешки, които желаете да дарите за домовете, подгответе ги в отделен плик.

Тези от Вас, които още не са се регистрирали могат да го направят тук
- http://www.az-jenata.com/display.php?page=rec_bazar

edno ne razbiram samo(no to ne zavisi ot teb):zashto direktorkata v Pernik ne znae nishto po vaprosa?I dali ne e redno s neia da se saglasuvat neshtata.

Ubedih se,che ne poiskana pomosht ne nosi sahstoto udovletvorenie i za dvete strani.

dano se saberat mnogo hora
Цитирай
опаа
сега забелязах тоя пост
ще се опитам да разбера кво става

Поздрави!
Цитирай
lavender,
имам честната дума на една от главните организаторки на този базар, че е говорено с ръководството на домовете в Трън и в Перник и те са в течение на този базар и са им дали актуален списък с нещата, които са им нужни!

Аз допускам, че ти е възможно да не знаеш за съществуването на всички домове за сираци в Перник или просто да ти е дадена погрешна информация.... незнам - само си предполагам - благодаря ти за пожелания успех Wink
Цитирай

sofia

lavender,
имам честната дума на една от главните организаторки на този базар, че е говорено с ръководството на домовете в Трън и в Перник и те са в течение на този базар и са им дали актуален списък с нещата, които са им нужни!

Аз допускам, че ти е възможно да не знаеш за съществуването на всички домове за сираци в Перник или просто да ти е дадена погрешна информация.... незнам - само си предполагам - благодаря ти за пожелания успех Wink

ei,ti me razbi Smile

slushi me vnimatelno,ama mnogo vnimatelno.Kazvam ti go za da ne ostavash s vpechatlenieto ,che se zaiajdam.

Domat za detza ot 0 do 3(no ima malko po-golemi) e edin v Pernik i okraga.Tam sam hodila pone 20 pati,posledno minalata sedmitza.Poviarvai mi,sled kato spomenah za vaprosnia bazar direktorkata beshe dosta uchudena.Jenatas e zaradva za tova nachinanie,a tia niama da me laje,zashtoto tolkova kolkoto nie sme napravili za tozi dom kato dobrovoltzi drig ne e .Ta,v tozi red na misli-tia ne znaeshe !!!!!!

a za Pernik-az sam ot Pernik ,i znam vsichki domove v raiona poradi fakti ,che sam stapvala tam+PU(pomoshtnite uchilishta),kakvito v Pernik ima dve.

Aide molia te izvadi si nai-setne edin palen spisak na domovete ot saita na "Agentzia zakrila na deteto" i togava da si govorim za tova,iskash li.

v Pernik imat nujda ot dosta neshta i zatova tozi bazar samo shte im pomogne ,za koeto az mnogo se radvam,zashtoto tam neveroiatni bebeta i po-golemi detza ,koito imat nujda nai-veche ot smiana na dogramata na vtoria etaj.I vinagi ot tekushtite im razhodi-mliako,piureta,pampersi........

ne me razbirai pogreshno ,kazvam samo,che kogato se pravi takova neshto ne e redno da se pravi bez saglasieto na i znanieto na direktora.I pak povtariam DMGD v Pernik e edno.
Цитирай

Варна

Той Варненеца много обича да прави разни неща без съгласието на когото и да било. За справка - темата за благотворителност за децата от Варна.
Цитирай

sofia

Цитат на: DiVA
Той Варненеца много обича да прави разни неща без съгласието на когото и да било. За справка - темата за благотворителност за децата от Варна.

da,znam ia temata i znam kakvo stana tam.
Loshoto e ,che spori za neshta,s koito ne e na iasno i moje stane niakoi belia taka.A ne biva.Vse pak se pravi za detzata.
Цитирай
Цитат на: lavender
Poviarvai mi,sled kato spomenah za vaprosnia bazar direktorkata beshe dosta uchudena.Jenatas e zaradva za tova nachinanie,a tia niama da me laje,zashtoto tolkova kolkoto nie sme napravili za tozi dom kato dobrovoltzi drig ne e .Ta,v tozi red na misli-tia ne znaeshe !!!!!!

Във връзка с Домът във Перник бих искал още веднъж да ви уверя, че всичко е съгласувано, с когото трябва! Ето последния коментар, който успях да измъкна от една от главните организаторки на благотворителния базар:

Говорено бе с който вдига телефона - един път с главната сестра, един път със счетоводителката и няколко (последните пъти) с В*******ва.

В звездички съм поставил името на директорката!

Поздрави и усмивки на всички! Smile
Цитирай

sofia

Poviarvai mi,sled kato spomenah za vaprosnia bazar direktorkata beshe dosta uchudena.Jenatas e zaradva za tova nachinanie,a tia niama da me laje,zashtoto tolkova kolkoto nie sme napravili za tozi dom kato dobrovoltzi drig ne e .Ta,v tozi red na misli-tia ne znaeshe !!!!!!

Във връзка с Домът във Перник бих искал още веднъж да ви уверя, че всичко е съгласувано, с когото трябва! Ето последния коментар, който успях да измъкна от една от главните организаторки на благотворителния базар:

Говорено бе с който вдига телефона - един път с главната сестра, един път със счетоводителката и няколко (последните пъти) с В*******ва.

В звездички съм поставил името на директорката!

Поздрави и усмивки на всички! Smile

ti sega kvo se varza tolkova?
nikoi ne ti iska otchet.Govoreno(ama koga de)?-ok,vajnoto e da se svarshi rabota Smile
Цитирай

nikoi ne ti iska otchet.Govoreno(ama koga de)?-ok,vajnoto e da se svarshi rabota Smile

Еми - на
връзвам се
кво да направя сега
не съм се научил... Smile
Цитирай

sofia

Еми - на
връзвам се
кво да направя сега

mlad si,shte se nauchish,imash vreme....

dai sega malko info,kak e minalo vchera?
Цитирай

Еми - на
връзвам се
кво да направя сега

mlad si,shte se nauchish,imash vreme....

dai sega malko info,kak e minalo vchera?

Офф, чакай сега, че аз пак докато се натуткам да вляза тука и то минало време ... Ми уплашиха ме варненките и аз по-рядко зех да въ посищавам Wink

Таман сега четох статийката от това как е протекло мероприятието в София - ето:
Ехо от Пролетния благотворителен базар

Не са събрали много парички май, ама дано им стигне за най-основното!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.