Какъв подарък за новородени близнаци?

  • 3 588
  • 10
  •   1
Отговори
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Моля ви мами на близнаци помагайте! Днес на един познат му се родиха близначета и колегите искат да го изненадат с нещо хем неангажиращо, хем полезно за дечицата... а главата ми се е спекла от жегата и нищо не мога да измисля, а и все пак имам само едно дете. Благодаря ви  Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 17:13 от l1208s

# 1
  • Мнения: 61
момицета, момцета?

# 2
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Да забравих- момиченца.

# 3
  • Мнения: 61
помня, в един момент много ми помагаше един диск с успокояюваща музика за деца. И аз имам две принцеси... маиката пониакога се побърква, а когато има нещо, в което децата да се заслушат, когато стане напецено, не е зле. Това си е неутрално.
Нещо сажсем близнашко да измислям ли?

# 4
  • Мнения: 1 035
За близнаци или не най-много ползуваме бебефона.Иначе всеки си мисли за еднаквите дрехи и те стават много-о-о-о-о. Друг подарък са бебешките дневници , едва ли родителите се сещат при всичката суматоха да ги набавят. За мен те остават за винаги.е ,дано да съм помогнала.

# 5
  • Мнения: 1 174
За мен хубав подарък е музикални играчки за кошарките,които се въртят Peace
Хубави албуми за снимки също.

# 6
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Благодаря ви момичета!  Hug
Да са ви живи и здрави дечицата, много да ви радват и още повече да ви слушат!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 744
Ами две столчета за кола. От утре влизало в сила задължителното им използване. Пък и щом ще сте повече души, ще може да си го позволите.

# 8
  • Мнения: 1 174
Ами две столчета за кола. От утре влизало в сила задължителното им използване. Пък и щом ще сте повече души, ще може да си го позволите.
Peace

# 9
  • Мнения: 649
Или пък кошарка за игра. Ние така и не си взехме, но много ми се искаше...

# 10
Аз също съм мама на принцеси и бих ти предложила наистина бебешки дневници може да ги намериш почти на всякаде.

Общи условия

Активация на акаунт