Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Телевизия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора

София

Бихте ли участва ли в някое от тези предавания? Аз лично не и много рядко ги гледам, но снощи хванах "Прелюбодейци" по Реалите ТВ и просто нямам думи - едни жени се биха, един мъж бягаше от приятелката си, те го гонят с камерите, той се качи на едно дърво   ooooh! Чудя се как хората решават да участват в нещо такова та всички да ги видят. Или в "Море от любов" - "аз я обичам, нищо, че я бия"   #Crazy Имало е и готини предавания, ама като цяло - ужас    #Crazy. А за "Имате поща" от това, което съм гледала - думи нямам   ooooh! По Реалите имаше и още някакво с един съдия и разни ходят да се разправят за безумни неща от типа - тя ми изневери с приятеля ми, а "тя" там също и вика по него, че бил некадърник в леглото  #Crazy Чудя се как така хората сами отиват да се изтипосват по телевизията. Вие бихте ли го направили? Защо бихте/не бихте?
Цитирай

ами, да,  аз мисля като теб
Цитирай

Бих ги постегнала малко, да.
Цитирай

София

да ги гледам, не ми пречат Very Happy според зависи, понякога ми е интересно, друг път чак #Crazy
не бих участвала, понеже не искам да имам свидетели на личния ми живот...хеле, пък непознати Very Happy
за мен е някакъв вид изнудване ако щеш-сега съм я поканил, няма не искаш...ще ми дадеш една целувка поне Mr. Green
Цитирай

София

И как ще ги стягаш, Лиске
Цитирай

UK, Harlow/София

Ако искам да се орезиля пред цяла България, бих участвала. Smile
Цитирай

София

А тия, които участват в "Прелюбодейци" например се излагат по цял свят  ooooh! Големи циркове стават по тия предавания  hahaha
Цитирай

Не бих. Изобщо това с личния живот на показ ме ужасява. Едва ли някой гори от любопитство за личния ми живот де Mr. Green
Ама да не се заричам, че знае ли човек какво ще може да му дойде до главата някой ден.. ooooh!
Цитирай

Naughty не бих, пълна боза са "Море от любов" и "Имаш поща", но се посмях с описанията ти, представих си мъжа на дървото  hahaha
Цитирай

И как ще ги стягаш, Лиске
Бих ги забързала. По-малко импро,
повече кътове, екшън, динамика.
Цитирай

София

Ония снощи дето хукна да бяга голям екшън направи. Снимаха и с хиликоптер да се види как бяга по поляната и ония с камерите след него, приятелката му и тя търчи, и онази, с която го хванаха на "местопрестъплението" и тя го гонеше. Чак ми стана жал за човека  hahaha И накрая се покатери на едно дърво  ooooh!
Цитирай

Süd

Ония снощи дето хукна да бяга голям екшън направи. Снимаха и с хиликоптер да се види как бяга по поляната и ония с камерите след него, приятелката му и тя търчи, и онази, с която го хванаха на "местопрестъплението" и тя го гонеше.... И накрая се покатери на едно дърво  ooooh!

това ми звучи повече като предкастинг за Сървайвър Laughing.
Цитирай

През девет форума в десети

Доста добре си запозната с тези предавания като човек, който не ги гледа!  Laughing
Не ги гледам, тъпи са ми. От което следва, че не бих и участвала.
То, като се замисля, в никакво предаване не ми се участва. Е, навремето ми се щеше да се пробвам в Стани богат, но това беше, преди да се олеят и да проличи колко са нагласени нещата там.
Цитирай

Аз гледам понякога ..... а това Прелюбодейци съм го гледала преди години по някоя от кабелните
Цитирай

Пловдив

Не обичам подобни предавания.
Смятам, че ако имам някога такива лични проблеми, по-скоро бих разчитала на себе си, а не на някоя телевизия да ми оправи бакиите Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора