Цени за раждане в Тина Киркова

  • 8 301
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте предстои ми раждане след месец и половина. В Тина Киркова, доктор Казаков води цялата бременност и с една забележка съм много доволна от него. Раждането ще е  секцио, но доктора поиска 1200 лева, на мен тази сума ми се вижда твърде висока и въпреки че му имам доста доверие вероятно ще се наложи да потърся друг специалист, искам да попитам как вървят "неофициалните" цени , официалните  си ги има на сайта за раждане в Света София и дали някой е раждал при този доктор и с какви впечатления е останал.
Благодаря ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 431
Аз за съжаление не мога да ти помогна, но винаги съм си мислела, че поне в Тина Киркова няма неофициални цени. Ами нали затова са по-високи обявените цени за раждане. Много ми е странно наистина, явно съм много наивна.

# 2
pipilotata , здравей и от мен,

Аз също ще раждам в Тина Киркова, но не при твоя лекар. Не са ми казвали някакви такива суми. Вярно е, че на мен ми остава време до термина, но и от приятелки, които са раждали там знам, че са плащали само официалната такса от 500 лв. Това, което на теб са ти поискали наистина е много. Ужас! Просто имам обща информация от Тина Киркова, но за съжеление не от конкретния лекар. Надявам се все пак да съм помогнала.

Успех ти желая  Peace

# 3
  • Мнения: 7 263
Ами момичета - не сте попаднали на верния доктор явно. Особено в Света София /Тина Киркова / - организацията вече е перфектна. Таксата за да родиш по избор при лекар се плаща официално в касата на болницата и оттам нататък никой не би трябвало да ви изнудва и за стотинка повече.
Когато аз раждах там тази екстра все още я нямаше, но сега вече е трайна практика - в течение на 3-4 години поне 10-тина мои близки приятелки и сестра ми родиха там и никоя не е имала проблем. Просто вървете по официалния начин и не позволявайте да ви манипулират.

# 4
  • Мнения: 108
Благодаря ти за отговора, аз ще ходя на място утре на училището за бременни, видях че има теми за докторите в Тина Киркова но ще се радвам ако можеш да перопъчаш някой конкретно, от който твоите познати са останали доволни.

# 5
  • Мнения: 7 263
Лично аз имам две раждания при д-р Динчо Георгиев и съм пристрастна. Три от приятелките ми родиха при него и нещата бяха без грам забележка. Той в момента не работи в болницата но има договор с нея и няма проблема да родиш при него при същите условия. Последното ни човече се роди на 03.05.2007. Сестра ми роди при д-р Арабаджиева и също е много доволна. Други мами тук също са раждали в Тината така че потърси и още мнения - честно казано не се сещам за Казаков, но явно и няма нужда. Simple Smile
Стискам ти палци и в никой случай не приемай съмнителни уговорки, а настоявай за нормалната си процедура на болницата - чиста работа и си защитена от манипулации и неразбории.

# 6
  • Мнения: 108
leni, би ли могла да ми дадеш телефона на д-р Панова отзивите във форума за нея са много добри Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 116
Д-р Киров  Hug

Родих при него преди 2 години, платих си 500 лева, толкоз е официалната тарифа. Дадох му 100 лева отгоре от благодарност, невероятен човек и специалист  Hug

# 8
az lichno rodih pri Kazakov i sam mn dovolna.ne sam niakakva barovka i si davam iasna predstava,che 1200 lv ne sa malko pari,no az predpochetoh da gi dam ,zashtoto iskah tochno pri tozi lekar da rodia.prez tsialata mi premennost se chustvah sigurna i dobre blagodarenie na nego.

# 9
Zdravei Pipilota! Az sam rajdala pri d-r Kazakov. V sluchaia sam mnogo dovolna;kato se ima predvid che izpitvam ujas ot bolnitsi.Po printsip nikoi ne te zadaljava da plashtash 1200 lv. no az sam na mnenie che sled kato 9 mes. edin doktor ti e vodil bremennosta e hubavo da te izrajda toi. A  za parite si pretseni ti. Ako imash vazmojnost zashto da ne gi dadesh.  Inache d-r Kazakov e gotin

# 10
  • София
  • Мнения: 1 078
Освен този доктор има много други добри специалисти в тази болница.И е мошеничество да се иска тази сума,след като вече отдавна има официални цени.Аз бих подала оплакване,защото това е спекулация!Плащаш един път 200 лв за ЖК,после 500 лв за самото раждане,плюс за други изследвания,ако се наложи...
И аз ще раждам в Тина Киркова,но при д-р Савова.

# 11
  • Мнения: 936
Отиди при шефката на родилно отделение - Григорова - ще получиш внимание, ще се съобразяват с теб, защото си пациент на щефката, а пък ако решиш да родиш и във ваната, всички ще ти козируват, защото ще си най-ВИП пациента, плюс най-голямо предимство за настаняване във ВИП стая ... и ще ти струва 750 лв.

# 12
  • Мнения: 3 091
Освен този доктор има много други добри специалисти в тази болница.И е мошеничество да се иска тази сума,след като вече отдавна има официални цени.Аз бих подала оплакване,защото това е спекулация!Плащаш един път 200 лв за ЖК,после 500 лв за самото раждане,плюс за други изследвания,ако се наложи...
И аз ще раждам в Тина Киркова,но при д-р Савова.
Чакайте бе! за какво мошеничество говориш, Вештичка? за какви оплаквания? това е цената на този доктор - за да се ражда със секцио при д-р Казаков се плаща тази сума. Който иска - никой никого не задължава. Той има външен договор и не работи в Тина Киркова - ползва родилна и операционна. Правите ли разлика?
И на всичкото от горе най-редовно именно д-р Григорова му асистира при секцио.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 10:29 от Ламята неСПАСКА

# 13
  • София
  • Мнения: 1 078
Не знам нищо за този доктор.Имах предвид,че ако работиш в дадена болница с обявени цени,които все пак не са и много ниски,и да искаш още 700 лв отгоре си е чисто мошенничество.Ако работи по някакъв договор и не е от екипа на болницата е друг въпрос,възможно и да има право да иска каквото си иска.Но т.к. разбрах,че е от Тина Киркова,се възмутих,т.к. все пак не е коректно да искаш повече от това ,което е обявено официално.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 11:58 от veshti4ka

# 14
  • Мнения: 3 091
Затова се намесих - за да направя уточнение, защото виждам, че темата тръгва в друга посока.
Д-р Казаков работи в МЦ Лора и в 13 ДКЦ, като за разлика от много други гинеколози, които работят на частна практика, водят женска консултация но не водят раждания, той оперира и води раждания в Тина Киркова. Има подписан договор, но не работи в болницата.

Знаете, че има различни цени примерно за 3Д. Така и различните гинеколози струват различно - оперират по различен начин и т.н.

Много пъти съм чела за изнудвания от работещи в съответните болници лекари и сестри. Тук не става дума за това - напротив - цената е съобщена много преди да стане време за раждането.

А и всъщност всеки сам избира при кого да ражда, нали?

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 13:54 от Ламята неСПАСКА

Общи условия

Активация на акаунт