Крем ДЕВА срещу целулит - СПУКАНИ КАПИЛЯРИ

  • 17 181
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Така , преди няколко дена се оплаках от спукани капиляри по краката .
Никога не съм имала каквито и да било проблеми с вени или въобще нещо от сорта .
След няколко прочетени теми за крем Дева и често оплакване от страна на момичетата , които го ползват , че изведнъж са им излезли спукани капиляри , си направих труда да по прочета из нета .
Еми , от 10 ползващи го редовно поне половината споменават поява на малки капилярчета .
Сега четох отново тема в която се спомена крема и съмнението за поява на капиляри - този път съм убедена , че не си въобразявам , защото се оплака момиче на 18 години - не някоя с разширени вени или раждала жена !
Е нямаше как да се стърпя - евтиния крем Дева , сега ще ми струва на всяко капилярче по 10 евро за махането му с IPL ! Close

# 1
  • Мнения: 6 958
За първи път чувам Shocked Явно е добре да се знае  Rolling Eyes Аз го ползвам от 5 месеца и нямам такива реакции за в момента поне...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 941
Егати тъпата работа! Как човек да си купува нещо българско, като те не спряха не само да ни дават продукти с лошо качество, ами сега дори се оказва, че са опасни! Трябва да се сезират съответните органи! Здравно министерство, ХЕИ, разни там комисии, защитаващи правата на потребителите ...

# 3
  • Мнения: 2 492
Ако не бях в България щях да ги съдя , но тук е безнадеждно .
А не си въобразявам  , само трябва да отделите няколко часа в четене на теми за Дева , съвсем неволно момичета споменават капиляри , като всички се колебаят дали е от крема .
Едно е да каже един човек , двама , трима , но аз мога най - отговорно да пусна около 50 поста с такива споменавания - егаси и съвпаденията .
Има и такива , на които нищо им няма - ама на вас рискува ли ви се !?!

# 4
  • Мнения: 481
Аз не съм ползвала такива продукти, защото имам тромбофлебит - и е абсолютно противопоказно. Говорих с лекар и той ми обясни, че са възможни усложнения. И ако си предразположен към разширени вени, важи същото. Моят съвет е , ако имаш желание да идеш на съдов хирург или поне при личния лекар за една консултация. Дано да не е нищо обезпокоително, но все пак обърни внимание  Peace

# 5
  • Мнения: 2 492
Аз не съм ползвала такива продукти, защото имам тромбофлебит - и е абсолютно противопоказно. Говорих с лекар и той ми обясни, че са възможни усложнения. И ако си предразположен към разширени вени, важи същото. Моят съвет е , ако имаш желание да идеш на съдов хирург или поне при личния лекар за една консултация. Дано да не е нищо обезпокоително, но все пак обърни внимание  Peace

Вече имам записан час за другата седмица , при една която ми препоръчаха .
Направо полудях , като ги видях за първи път .
И с всичкия си мозък , купих отново крема - и започнах да се мажа - реших , че си въобразявам .
Току що си видях новото капилярче - а да ми е честито ! Sick

# 6
  • Мнения: 1 236
 smile3518Ползвах една опаковка от крема и имам 5 или 6 такива капиляра,които със сигурност не бяха там преди...лощото е 4е не аз ги забелязах,а мъжа ми,правете си сметка колко са големи и видими,за да му направи впе4атление и на него!За Дева мога да кажа само еднО:  УУУУУУУУУУУУУУ...... newsm11

# 7
  • Мнения: 2 492
smile3518Ползвах една опаковка от крема и имам 5 или 6 такива капиляра,които със сигурност не бяха там преди...лощото е 4е не аз ги забелязах,а мъжа ми,правете си сметка колко са големи и видими,за да му направи впе4атление и на него!За Дева мога да кажа само еднО:  УУУУУУУУУУУУУУ...... newsm11

А аз съвсем сериозно питам какво трябва да направя , за да се изследва какво има в крема и да направя оплакване ...
Трябва ли да се събере някаква подписка от повече хора или ?!

Никога не съм ползвала евтини кремове , винаги съм ползвала единствено и само скъпа и качествена козметика , подведох се от форума и хвалбите за този крем .
Сега си нося последствията .

# 8
  • Мнения: 6 958
да пусна около 50 поста с такива споменавания - егаси и съвпаденията .
Има и такива , на които нищо им няма - ама на вас рискува ли ви се !?!


Дай линк за по лесно да погледна да видя какво пише  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 43
Само с едно намазване с Дева за 2 часа получих толкова много спукани капиляри,че буквално изпаднах в шок.Краката ми до коленете(до там бях намазана)бяха станали като дранис телена четка.Не знам дали има значение,но бях и овита с фолио.Като развих фолиото изживях истински ужас при вида на краката си,веднага се измих и нещата малко се успокоиха,но ми останаха и достатъчно спукани капиляри

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
направо съм в шок, а мислих да си го купувам сега като се прибера в БГ Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 199
Само с едно намазване с Дева за 2 часа получих толкова много спукани капиляри,че буквално изпаднах в шок.Краката ми до коленете(до там бях намазана)бяха станали като дранис телена четка.Не знам дали има значение,но бях и овита с фолио.Като развих фолиото изживях истински ужас при вида на краката си,веднага се измих и нещата малко се успокоиха,но ми останаха и достатъчно спукани капиляри

Дано да се оправите  Praynig
ох и аз бях се подвела и щях да си го купувам  Tired
добре, че с моето днеска ще си го купя, утре ще си го купя... в крайна сметка не си го купих... Благодаря за темата  Cry

# 12
  • Мнения: 1 237
Хм, Thinkingнезнам дали е съвпадение,но и аз го ползвах преди известно време и ми се появиха доста такива капилярчета.

# 13
  • Мнения: 95
Мерси за темичката Hug Добре,че миналият ден не ми стигнаха парите в магазина,бях купила други неща и го бях взела,но го върнах.Още тогава се чудех дали няма да пъпчасам или да ми се появят капилярчета.Доста лоши неща бях прочела тук във форума,но си мислех,че са индивидуални #Crazy

# 14
  • Мнения: 6 958
Само с едно намазване с Дева за 2 часа получих толкова много спукани капиляри,че буквално изпаднах в шок.Краката ми до коленете(до там бях намазана)бяха станали като дранис телена четка.Не знам дали има значение,но бях и овита с фолио.Като развих фолиото изживях истински ужас при вида на краката си,веднага се измих и нещата малко се успокоиха,но ми останаха и достатъчно спукани капиляри

Ейй това нещо е доста шоково  Shocked След това оправиха ли ти се, какво стана?!?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт