Крем ДЕВА срещу целулит - СПУКАНИ КАПИЛЯРИ

  • 17 205
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 492
Лелелелеле, какво става тук...?
 С такава охота си го купих пустият антицелулитен гел..., а то какво се получи...

Ползвам първата си опаковка...сутрин и вечер...засега нямам проблеми, даже очаквах (като антицелутен гел) парене, щипене и разни такива ,които от по-силните получавам...
нищо ми няна за сега от него...само малко ми се изсушава кожата...ама все пак има алкохол...освен това много мека си я чуствам... и изобщо...
Кога се проявават?

При мене след измазване на половината опаковка ги видях ...

# 46
  • Мнения: 1 352
Пък аз след употребата на една туба и половина. На бедрата ми се появиха малки спукани капилярчета, а кожата на корема ми е ужасно суха, бели се. Вече от около седмица не се мажа с Девата, използвам един балсам (от Body shop), за много суха кожа. Мажа се по колкото пъти на ден се сетя и още не ми се е оправила кожата. В началото имах зачервявания, но изчезнаха. Повече експерименти с подобни кремове няма да правя Naughty - фитнес и диета, това му е майката!

# 47
  • Мнения: 780
Аз също ползвах дева слим , но пък кофеина не ми действаше добре/ от години не пия нищо и не ползвам нищо с кофеин / . Бях започнала да се мажа само сутрин / като се сетя / , но спукани капиляри не съм видяла да имам . След време може ли да изчезнат / или да се оправят / по някакъв начин ?

# 48
  • Мнения: 1 454
Много неприятно наистина...аз вчера обстойно си огледах кожата...и за сега нямам такива неща...

дано всичко е наред с вас...ама най-ефикасното нещо е масажа...150лв и знаеш защо ги даваш

# 49
  • Мнения: 631
олее ще съчувствам на мамите и ще им кажа по този повод
големият ми син беше получил спукани капиляри по цялото лице когато беше на 4г направо все едно беше болен от нещо абе целия беше в капиляри побърках се от ужас
пресписаха му слънцезащитен крем и по две ампули витамин С на ден
за няколко дни му се скриха
пробвайте да попиете витамин С дано помогне за пресните "ДЕВИ-ни" капиляри
успех

# 50
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти, Райка...почвам витаминчета Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 428
Не само от Дева се получават спукани капиляри.На мен ми се появиха от антицелулитния крем на Орифлем.Мазах се две седмици е резултата е десетки спукани капилярчета.Аз си мислех ,че е съвпадение ,но явно крема си  е свършил гаднярската работа.

# 52
  • Мнения: 1 092
Моето мнение е ,че това е една изключително долнопробна козметика Naughty

# 53
  • Мнения: X
Моето мнение е ,че това е една изключително долнопробна козметика Naughty
М?! Laughing
Айде без обобщения. Whistling

# 54
  • Мнения: 1 092
Съжалявам че не се въздържах Mr. Green,но съм си патила и от други продукти на въпросната фирма.Подчертавам че това е мое мнение,нямам намерение да го насаждам на никой  bouquet

# 55
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз в отбора!  Rolling Eyes
Имам спукани капилярчета по горната част на бедрата, точно в частта, където все мацотя някой антицелулитен продукт. Досега не бях направила връзката, мислех си, че просто кожата ми там е таква, податлива на проблеми с вените, но след като измазах една опаковка и от розовата Дева наскоро, и почетох малко из форума, обърнах внимание, че спуканите ми капиляри са доста повече вече и доста по-видими.
Та така... Девата определено прави проблем, но не е само тя. Явно при много такива продукти го има тоя момент, дано засечем от коя съставка е точно, да я избягваме като купуваме подобна козметика!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт