Юлската дружина вече се сдоби с мнозина.

  • 10 861
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 559
55

ние сме добре, днес мисля да поскитам с Мати, докато мога още, че с бебо сигурно няма да съм толкова мобилна.    Wink

Аркси, с проблемчет аили не, важното е че сте си у дома, ще се справите. Вече получи съвети, поразрови и из нета, и ще стискаме палци да се справите. Пък в краен случай колкото издържите на кърма толкова, не е края на света, нали....    Naughty

Desika ако не съм пропуснала случайно, още не си родила или съм в грешка....  Тези предварителни прогнози на килограмите изобщо ги забрави. Пиша гоза стотен път, но Мати госмятаха около 3300, тай се роди 4400   Mr. Green   толкова само ще кажа.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 242
Пиша гоза стотен път, но Мати госмятаха около 3300, тай се роди 4400   Mr. Green   толкова само ще кажа.
А Цвети за 4500, а се роди 2960 Mr. Green

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 559
Пиша гоза стотен път, но Мати госмятаха около 3300, тай се роди 4400   Mr. Green   толкова само ще кажа.
А Цвети за 4500, а се роди 2960 Mr. Green


така е - точно толкова са точни тези прогнози в 90%. и сега пак ми прогнозират същото - съвсем в нормите, не помня даже колко ми каза последно док, честно казано и не обърнах внимание, защото си знам че ще разберем едва при раждането   Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 300
Отивам на ЖК. Стискайте палци да има признаци на раждане, че вече не мога да се събирам в кожата си. Вчера забелязах и наченки на стрии по краката си. Може и тъпо да звучи, но много се ядосах и ми стана смотано.
По тоя повод накарах мъжа ми да идем пеша до пазара и купихме диня, домати и череши и ям само това. Милинките отидоха в кофата. Повече хляб няма да хапна Blush
А...и с каквото мазило нямам , с това не съм се намазала. Срам ме е да изреждам.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Добро утро

Честито на новите мами, да са живи и здрави бебчетата   bouquet

Добре завърнала се и на Аркси, кураж и мнооооого търпение. Имам приятелка която също е с вдлъбнати зърна и успешно се хранят с кърма но с помощта на цедене и шише. И това вече 4 месеца. Снаха ми също се хранеха със цедене доста дълго време, при нея помогна помпата на Авент.
Аз също смятам да заложа на помпата, че с това секцио ако е като баткото лаком няма да успеем да се научим да кърмим, но пък ще цедя до последно, надявам се да стане номера този път. Просто инат да си, а аз съм  Embarassed

Да ви кажа снощи сънувах че Софи Бо е тръгнала да ражда, дали да не метнете някоя клечка, че нямам  newsm78

# 80
  • BG
  • Мнения: 2 217
Томасе, Лекси, благодаря ви за отговорите!  Hug
Обаче аз незнам какъв крем да си купя за да подготвя зърната за кърмене  newsm78
Писах смс на Гери (Sofi Bo), но още не ми отговорила - и аз се притеснявам за нея! Дано всичко да е наред  Praynig

# 81
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Преди време на 9 месеца имаше лекция Видове контракции. Някой го беше яд, че я е пропуснал. Ако не е някоя вече родила мама да си признае  Laughing

# 82
  • BG
  • Мнения: 2 217
 Embarassed Аз я пропуснах Томасе обаче стискам геройски и не давам бебко да излиза  Wink
Гери е добре и не е родила още!  Party
Хайде да видим кой ще ни изненада с добра новина днес  Whistling

# 83
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Стефи, този понеделник Видове контракции е безплатна лекция в МА-МА. Елена каза че после ще продължим с дишането, само не знам дали то ще се плаща. Ако искаш дай да се разберем на скайпа.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 175
Аркси,добре дошла  Hug
За кърменето наистина човек трябва да не се отказва,а да опитва постоянно.И наистина потърси инфо по въпроса,все ще излезе нещо полезно.
Ето аз нямам проблеми със зърната-нито с форма,нито с рани,бебето засуква много добре,но пък имам много малко кърма  Sad
Стефи,на мен много ми помогна Гармастана-в първите два-три дни ми се бяха разранили зърната,защото не бях ги подготвила още(с това преждевременно раждане).С няколко намазвания се оправиха и сега даже и зъбчетата на Стилиянчо не могат да ги уплашат  Laughing
Това за кг на бебето и аз не го вярвам,при доста раждания има изненади  Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 568
Да ви кажа снощи сънувах че Софи Бо е тръгнала да ражда, дали да не метнете някоя клечка, че нямам  newsm78

Не съм! Не съм! Mr. Green Моля ви, не ме шашкайте, че имам още 23дни., освен това не съм си мвършила работата и не съм изпрала дрешките Blush. Та ако може мен да ме отложите за по-натам със залаганията, ако може Rolling Eyes Party След 10 юли.
Аз пък да си призная, че като се събудих към 4 си помислих за немлейзчето и докато не заспах не спрях да я мисля.
За зърната и аз се замисли през първата бременност през 9 м. ги мажех с Гармастан - за подготовка, ама сега нищо не правя. Какво казвате, да не мажа подготвително така ли? newsm78
За менструалните болки си ги имам от 10 дни, особено вечер доста силни. Док каза, че бебето се намествало и затова така боли.
десика, не им се връзвай и на мен така ми казват. Дори и второто бебче да е по-дребничко (понякога се случва) по-добре за теб. Ще родиш по-лесно и без шевове, а то после ще си порасне. Peace
елпет, внимавай с чистенето, не се преработвай! Naughty После да ни покажеш снимки от ремонта.
аркси, добре дошли. Само не се отчайвай. Ще се справиш с кърменето  bouquet. Много ми е странно, че вече си от другата страна - мама с бебче baby Laughing
Само добавям. вчера казаха по новините, че е приет законът за безопасност на децата в автомобилите. Т.е. задължително е да имаме столчета, но смятам, че за едно изписване няма да е проблем.
мариска, съжалявам, не мога да ти помогна с инфо, за да застреляш продавача. Все се каня да те питам, на теб терминът ти нали беше 22.07, защо ти го преместиха?
рокси, и аз така реагирах, като си открих 2 стрии на корема преди няколко дни Blush

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 12:50 от Sofi Bo

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
В интерес на истината хич и не помнех кога ти е термина и първото нещо което направих тази сутрин е да проверя и много се озадачих защото в съня ми аз ти виках - ама не е ли още много рано за къде си тръгнала? пък ти - ми какво да направя ooooh! И ми стана едно тъжно че поредното бебче бърза да излезе.

# 87
  • София
  • Мнения: 568
В интерес на истината хич и не помнех кога ти е термина и първото нещо което направих тази сутрин е да проверя и много се озадачих защото в съня ми аз ти виках - ама не е ли още много рано за къде си тръгнала? пък ти - ми какво да направя ooooh! И ми стана едно тъжно че поредното бебче бърза да излезе.

Споко! Hug обещавам да стискам Laughing Благодаря ти, че си мислиш за мен  bouquet

# 88
  • Мнения: 117
Ето ни и нас - още 2 в 1, колкото и да ми се иска вече да излиза бебчето. И то май не за друго, ами ми писна да ме третират като инвалид едва ли не! Мисля утре да се разчистя и разшетам малко из вкъщи и ако не помогне - в неделя да ходим на пикник да играем фризби:) Преди малко го спечелихме, като си взехме 2 сока Капи newsm68

За постоянните болки - и аз знам, че са защото бебето се намества и се разместват костите. Т.е. е признак за скорошно раждане. Само че при мен продължават вече 3 седмици...

Гърдите ги мажа отвреме на време с Гармастан. От всичко, което съм изчела, той е най-подходящ за вече разранени зърна. А останалите са по-скоро за превенция. Тъй като струва към 15 лв и предполагам че така или иначе ще се разраня и пак ще опра до него - си го взех

Някой се чудеше какво да си взема за болницата - само да напомня за еднократните гащи: Превръзките не се отлепват от тях и трябва ги да сменяте с всяка превръзка. За това аз си нагласих 2-3 чифта бикини за превръзките и си нагънах лигнин за еднократните. На място ще преценям кое е по-удобно.

И да попитам: Някой знае ли какво трябва да се носи за бебето в Шейново и кога?

# 89
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
.....

И да попитам: Някой знае ли какво трябва да се носи за бебето в Шейново и кога?

Извинявайте, че нахлувам, но надничам и при вас, тъй като в крайна сметка съм с термин 28.07.

Та, за Шейново за бебето трябват само памперси/ около 20бр. в неотворен пакет/ и мокри кърпи. Това може да се донесе и след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт