Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Sofia

Здравейте!Искам да си купя такъв клин и напоследък търся информация .Някоя от Вас ползвала ли е и от къде го е купила? Благодаря предварително! Smile
Цитирай

Хасково

не съм ползвала.
можеш да разгледаш тук http://shop.danet.bg/index.php?cPath=24_220&osCsid=8c1deb1fd … da77b7f2e47c6f7a6
Цитирай
Аз си купих такъв от магазин за дрехи за бременни. Така и не го ползвах,стягаше ме чак до болка (уж мой размер) ,но пък и коремчето ми се прибра за седмица без да правя нищо ..  Blush
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Много ми е интересно как да си определя размера, като сега не съм "нормална". А нали е хубаво веднага след раждането да се сложи, за да се стегне корема. Иначе и аз искам да си взема, но кой размер и от кой тип...... newsm78
Цитирай

Sofia

Май трябва да се сложи веднага след раждане за да има ефект.Според мен е размерът, който сме имали преди коремчето.Аз мисля, че е хубаво да имам, защото моя приятелка си слага такъв и имаше доста добър резултат.Друга моя приятелка не ползва клин, сега е доста слаба, но коремът и е отпуснат...
Цитирай

София

А може ли да се използва при секцио?
Цитирай

Sofia

Мисля, че да.До колкото знам тези клинове са предимно за след секцио.Може ли някой от Вас да ми препоръчам магазин за дрехи  за бременни? Smile
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Май трябва да се сложи веднага след раждане за да има ефект.Според мен е размерът, който сме имали преди коремчето.

А за такива като мен, които не качват само на корем? Т.е. като родя, няма да съм като преди, даже ще съм много далече от преди.
Цитирай
Гита Ог,аз си го купих  малко преди да родя,не го пробвах-само го наложих на дупето за ориентир и преценката се оказа правилна.Също обърни внимание и на крачолите (ако е клин).

Може ли някой от Вас да ми препоръчам магазин за дрехи  за бременни? Smile

Миме,от къде си??
Цитирай

Sofia

От София. Very Happy
Цитирай

Варна

аз взех такъв:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_ … da77b7f2e47c6f7a6

и съм доволна!  Peace наистина в началото малко болеше, но пък ефекта е добър.
... а носенето на подобен колан след секцио май си е почти задължително заради отпускането на коремната стена (повече или по-малко)......  Sad
Цитирай

София, кв. Редута

Гита Ог,

имаме доста клиентки, които си купуват клин/корсет за след раждане предварително още докато са бременни. Тъй като е ясно, че няма как да се гледа обиколката на талията, взима се под внимание ханша. Така или иначе ако клиента е сбъркал размера правим замени.

Чернаева
ДаНет ЕООД
Цитирай

Ти хубаво си от София,но не ги знам софийските магазини ! Мога да те ориентирам за пловдивските  Laughing .
Цитирай

Мисля, че да.До колкото знам тези клинове са предимно за след секцио.Може ли някой от Вас да ми препоръчам магазин за дрехи  за бременни? Smile
Има в малкия ЦУМ. Аз си взех един панталон когато бях в 4 месец тогава ми беше удобен сега обаче не  Confused
Нося предимно панталончета с ниска талия и мъжки тениски  Wink
Цитирай

Варна

Не е хубаво да се ползва веднага след раждането, особено ако е много стегнат. Друг е въпросът, че няма как да  с епрецени точно кой размер трябва( ако се купува предварително).
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора