Пушачи vs. Непушачи

  • 5 180
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 401
Бреййййй колко много толерантни пушачки имало.  Аз пък никога не съм срещала такова животно.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 249
Но откачам, когато ми се правят забележки да ги откажа, цитират вредата им и т.н.

Това и мен ме изкарва извън кожата ми.

На мен изобщо не ми помагаха, нито пък ме впечатляваха тези забележки. Бях отвратителна пушла, чак се дразня сега, като си помисля.

# 62
  • Мнения: 7 109
Бреййййй колко много толерантни пушачки имало.  Аз пък никога не съм срещала такова животно.
Защото още не сме се си кръстосали пътищата за по на бира  Grinning

# 63
  • Мнения: 442
Не пуша от 1 февруари 2006 г. Докато пушех, не се съобразявах с никого и с нищо. Сега съм яхнала метлата и у дома гоня гостите да пушат навън. Зла съм!

Днес ми сервираха новина, от която ми се допуши зверски, всеки ден водя борба със себе си да не запаля отново, но днес ми е особено трудно.

дръж се! вземи дъвка, клечка... тикни си нещо в устата. ама да не е цигара.

и аз съм страстен непушач от 1 януари 2000 г. пушила съм почти през половината си живот, реших и казах `баста!`.  но си знам, че бивш непушач / както и бивш наркоман / няма.

сега, като истински бивш върл пушач, станах върл непушач и радетел за правата на непушачите. особено не понасям да се пуши в кола, влак, автобус... сутрин рано, в горещините, в студовете, когато нямам как да се проветри. Crazy

но! правя изключения за особено близки до сърцето ми хора. дори собствено избирам маса за пушачи, ако съм с такъв  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 26
Бивши, Praynig моля,споделете безболезнен начин за отказване от тая гадост!


Аз попаднах на един уебсайт със снимков материал на вътрешните поражения причинени от пушенето.Хем ми беше гадно,хем го гледах.Ама поне видях какво си причинявам и от тогава-НЕ Crossing Arms
Давам линка,но предупреждавам,че е гнусен.http://www.presmark.com/htmlfile/pictures.htm

# 65
  • Мнения: 2 401
Бреййййй колко много толерантни пушачки имало.  Аз пък никога не съм срещала такова животно.
Защото още не сме се си кръстосали пътищата за по на бира  Grinning

Дай да ги кръстосаме бе Ронка, тебе и с пура ще те изтрая.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 249

Уф, благодаря ти много за подкрепата. Особено ми е трудно в момента.  Confused

# 67
  • Мнения: X

Давам линка,но предупреждавам,че е гнусен.http://www.presmark.com/htmlfile/pictures.htm
Въобще не ми стана гадно от линка.
Нашия кум има един лаф:"Ще пуша по две кутии цигари на ден ,а после ще пия с два черни дроба..." Mr. Green
Та и аз май така...

# 68
  • Мнения: 511
Не пуша и никога не съм го правила. За мен по- отвратителен навик от този  няма.
Добре, че съжителствам с непушач.
Дудна постоянно,  от цигарен дъх смесен с кафе ми се повдига Sick

# 69
  • Мнения: 87
пуша...и няма да ги спра , 'щото не искам...и пия достатъчно много!

# 70
  • Мнения: 7
Бивши, Praynig моля,споделете безболезнен начин за отказване от тая гадост!


Аз попаднах на един уебсайт със снимков материал на вътрешните поражения причинени от пушенето.Хем ми беше гадно,хем го гледах.Ама поне видях какво си причинявам и от тогава-НЕ Crossing Arms
Давам линка,но предупреждавам,че е гнусен.http://www.presmark.com/htmlfile/pictures.htm


много благодаря, ще го видя, когато сум ж настроение Wink

# 71
  • Мнения: 447
М...а му и тема! Не пуша защото съм бременна, ама ми се пуши за двама.
Докато пушех се съобразявах с другите, както правя и сега........
А сега почерпете по цигара!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Докато пушех се съобразявах. Случвало се е да не паля цигара на маса само с непушачи. Случвало се е да гледам на къде духа вятърът за да не одимявам околните (това на открито). Сега вече нямам такива проблеми. Димът, обаче винаги съм го мразила-и преди и сега. Не обичам да ми смърди на цигари.

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
забелязах, че се спогаждам повече с пушачи, отколкото с въздаржатели (с 1-2 изключения).
и аз newsm78

# 74
  • Мнения: 274
Не пуша и правя забележки на пушачите - но май само на тези, които не се съобразяват. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт