Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 юни 2007, 15:26 ч.

Намаления Варна

• 934
  • 14
  •   1
Отговори
Видях че има тема, но там се пише основно за София, затова пускам нова тема за намаленията във Варна. Аз нямам време да обикалям, затова разчитам на информация от вас.

# 1
  • Варна
И аз нямам никакво време да обикалям магазините. Дори напоследък не зная къде какви магазини има... Blush

# 2
В Манго и Капаска видях че имат намаления. Аз чакам Адидас, че съм на фитнес вълна.

# 3
  • Варна
Да побутна малко темичката  Embarassed

# 4
Запис

# 5
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.

# 6
  • Варна
В магазин за обувки "Christian" (май така беше) на "Сливница" има намаление до 60%. Не съм влизала, за да видя кои точно обувки са намалени обаче.

# 7
  • Варна
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Ама това за аутлета ли се отнася???Защото 46лв. си е много добра цена  newsm78

# 8
  • Варна
В магазина до ФК има намаление. Peace

# 9
  • Варна
В магазина до ФК има намаление. Peace
Благодаря,ще посетя  Grinning   bouquet

# 10
  • Варна
В Miss Sixty и в Betty Barkley/VERSACE има намаление.

# 11
  • Варна
Запис.

# 12
  • гр.Варна
А във варненския Benetton няма намаления Sad.Но то какво ли е останало за намаляване...

# 13
То въобще във варненския докато почнат намаленията от 30 % в софия са вече на 70 % и нсеки ден зареждат,а тук хвърлят в ъгъла 2-3 неща и това е намалението.Нито е така добре зареден нито на продавачките много им се продава.. Tired

# 14
  • Варна
В Мiss Sixty/Energie също има 40% намаление

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт