Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мечтая за собствен дом заедно с любимите ми две деца и съпруг

Скоро имам рожден ден и бих искала да почерпя колегите си в службата - имаме хубава традиция. Иска ми се да е нещо като малки пастички, петифури, но идея нямям как се правят. Мисля да купя и хартиени кошнички, в които да ги сложа, но не знам от къде. Вие сте вълшебни такива супер неща съм виждала тук, затова моля ви дайте ми идейки!? Много благодаря предварително!   
   bouquet
Цитирай

Може да използваш готови блатове за торта, като ги нарежеш на малки еднакви квадратчета или с чашка на кръгчета, които после да направиш на мини тортички с някакъв крем.
Цитирай

UK, Harlow/София

SmileЕТО ИДЕЙКИ Laughing
Цитирай

област Софийска

Тук, както винаги, има разкошни идеи: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=778.msg17764
Цитирай

в Бургас

Може също да предложиш сладки от готови бисквити-едните са цели обли-основата, а другите са с дупка. Залепваш ги със сладко или маслен крем с какао и след това овалваш страните със смлени ядки. Отгоре за разкош капваш разстопен локум или желирани бонбонки. Стават пъстри и вкусни.
Цитирай

Sofia

Шоколадови пастички
Цитирай

мечтая за собствен дом заедно с любимите ми две деца и съпруг

благодаря на всички вас за предложенията, ще се опитам да направя "шоколадовите пастички "на МОРЕНА.   bouquet
Цитирай

Пастичките на Морена са върха. Няма да сгрешиш ако ги направиш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.