може ли идейки - как да направя петифурки?

  • 2 132
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Скоро имам рожден ден и бих искала да почерпя колегите си в службата - имаме хубава традиция. Иска ми се да е нещо като малки пастички, петифури, но идея нямям как се правят. Мисля да купя и хартиени кошнички, в които да ги сложа, но не знам от къде. Вие сте вълшебни такива супер неща съм виждала тук, затова моля ви дайте ми идейки!? Много благодаря предварително!   
   bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Може да използваш готови блатове за торта, като ги нарежеш на малки еднакви квадратчета или с чашка на кръгчета, които после да направиш на мини тортички с някакъв крем.

# 2
# 3
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Тук, както винаги, има разкошни идеи: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=778.msg17764

# 4
  • Мнения: 3 251
Може също да предложиш сладки от готови бисквити-едните са цели обли-основата, а другите са с дупка. Залепваш ги със сладко или маслен крем с какао и след това овалваш страните със смлени ядки. Отгоре за разкош капваш разстопен локум или желирани бонбонки. Стават пъстри и вкусни.

# 5
# 6
  • Мнения: 227
благодаря на всички вас за предложенията, ще се опитам да направя "шоколадовите пастички "на МОРЕНА.   bouquet

# 7
  • Мнения: 38
Пастичките на Морена са върха. Няма да сгрешиш ако ги направиш.

Общи условия

Активация на акаунт