някой пробвал ли е испанската муха?

  • 69 685
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Много ми е интересно какво е, когато си я пробвал! Кажете какво е и заслужава ли си да я пробва човек? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 425
Пробвал съм от любопитство еднократна доза. Честно казано, не забелязах да има разлика. Може да е била менте  newsm78 Може би тези които са с опаковки на лекарство да са по-силни.

# 2
  • Мнения: 591
Абе май все пак, все някога ще пробвам  Simple Smile Интересно ми е и трябва да ми мине мерака

# 3
мен ме е хапал испански комар... ама нищо не става !
 Joy Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 591
мен ме е хапал испански комар... ама нищо не става !
 Joy Joy Joy Joy
Има врене и муха да те ухапе, пък може и да се случи нещо!  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 397
да-почва да ти "рипа жабето",въпреки че аз очаквах ескалация на някякво вътрешно желание, а то си е чисто физиологично Grinning

# 6
  • Мнения: 591
Е, аз очаквам да си е чисти физиологично Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 397
да ама го няма онова гъделичкане под лъжичката,нали знаеш като при "истинската" възбуда. Embarassed

# 8
  • Мнения: 591
Е да, най-вероятно е така и без нея определено няма да е същото.

# 9
  • Мнения: 1 299
Една приятелка взе за 14 февруари ... каза, че нямало ефект. Аз чаках да чуя как е минало при нея, за да пробваме и ние, но... отказах се

# 10
  • Мнения: 1 952
Бившият беше взел без да ми каже, ама аз незнам и се прибираме, ама аз си почнах да му мрънкам за нещо си и се скарахме, караме се,а  той все към леглото ме дърпа, аз се чудя кво става, как така е решил да умиротворява, чак на другия ден ми каза ква била работата. За мене нямаше разлика, освен, че скандалът бързо беше потушен в леглото.

# 11
  • Мнения: 185
Май испанската муха е само в главата Laughing

# 12
Явно няма много споделен опит по тази тема, но и на мен ми е любопитно, мислех да пробваме. Но май не била чак толкова безобидна, поне така четох?!

# 13
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Така, сега да ви отговоря, доколкото мога
1. Испанската муха ( във вид на капки) преди беше шишенце 30мл - най-добре да  изпиете с партньора си цялото шишенце и то в алкохол, което ще улесни по-бързото й разнасяне по кръвта и оттам усвояването й от организъма
2. Тя не прави нищо повече от това да осигури лек приток на кръв към гениталиите ви
3. няма да подейства, ако не е налице някакъв сексуален стимул- ласка, филм ... Няма такова нещо, че човек ще полудее от зор ...
4. води се хранителна добавка и е абсолютно безвредна, няма опасност от предозиране

Аз съм пробвала доста неща от любопитство, понеже съм работила в такъв магазин - еми като  ги пробвах на работа нищо не ми стана, но когато опитахме с мъжа ми, разликата беше огромна, защото имаше налице сексуален стимул ... беше по-различно и по-възбуждащо  Peace
И лично предпочитам много повече йохимбин капки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт