бяло кафеникаво течение при ранна бременност

  • 18 732
  • 28
  •   1
Отговори
момичета имал ли е някои такова течение и какво да правя
 Лекарите ми казаха гъбички
В началото те4ението беше бяло сега започна леко парене и стана леко кафекичкаво
В 13 седмица съм

# 1
  • Мнения: 8 769
Лекариоте изследваха ли секрета? Преглед направиха ли ти или ти поставиха диагноза само по телефона?
Може да е гъбички, но може и да е вид кървене.
През втората си бременност имах кървене, което в същност беше кафеникаво зацапване. Наложи се няколко дни да си полежа у дома.
Аз лично бих настоявала и за преглед с видеозон.
Изписаха ли ти нещо против гъбичките?

# 2
  • Мнения: 5 103
Лекариоте изследваха ли секрета? Преглед направиха ли ти или ти поставиха диагноза само по телефона?
Може да е гъбички, но може и да е вид кървене.
През втората си бременност имах кървене, което в същност беше кафеникаво зацапване. Наложи се няколко дни да си полежа у дома.
Аз лично бих настоявала и за преглед с видеозон.
Изписаха ли ти нещо против гъбичките?

Ето това са въпросите?

# 3
  • Мнения: 294
и аз мисля, че става въпрос за кървене.
иди се прегледай

# 4
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Задължително на лекар!

# 5
  • Мнения: X
Веднага иди на лекар.
Аз от такова пренебрегнато за 2 седмици кафеникаво зацапване, си докарах обилно кървене и диагноза "заплашващ аборт". Не си играй с това.

# 6
  • Мнения: 35
отиди  на лекар  най  вероято е кървене,а не  е от гъбичките

# 7
  • Мнения: 1 733
Веднага на лекар!

# 8
Веднага иди на лекар.
Аз от такова пренебрегнато за 2 седмици кафеникаво зацапване, си докарах обилно кървене и диагноза "заплашващ аборт".
Същото !

# 9
  • Мнения: 5 362
И аз те съветвам да отидеш на лекар!С такива течения шега не бива Naughty

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 409
Лекариоте изследваха ли секрета? Преглед направиха ли ти или ти поставиха диагноза само по телефона?
Може да е гъбички, но може и да е вид кървене.
През втората си бременност имах кървене, което в същност беше кафеникаво зацапване. Наложи се няколко дни да си полежа у дома.
Аз лично бих настоявала и за преглед с видеозон.
Изписаха ли ти нещо против гъбичките?
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОТИДИ ЗА ДА НЕ СЪЖАЛЯВАШ ПОСЛЕ!

# 11
  • Мнения: 4 965
Иди на лекар. Задай му въпросите на Доня Туфина и почивай повече.

# 12
И аз ти казвам-на лекар.Аз имах кафеникаво течение(по точно по 1-2 капки когато пишках)и се оказа опасност от спонтанен аборт.(При мен имаше и болки-като менструалните).
Всичко ми се размина,но ми казаха мнооого да лежа и да почивам.Друго не съм правила.

# 13
Ох момичета ходих на лекар всичко  е ок.  Лекарят каза че сигурно се е получило от плацентата , която е малко по- ниско , но се надява да се оправят нещата с развитието на бременността .
Бебо е малко  по-големичък .
Пожелавам  на всички много здраве

# 14
  • Мнения: 221
Моят съвет също да отидеш на лекар - много малка седмица си, за да подминаваш така лекомислено каквото и да било зацапване Naughty Желая ти успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт