мами в ГЪРЦИЯ - 5

  • 27 672
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Здравейте, мили момичета! Добре дошли в новата темичка! Нека бъдем по-активни в нея! Целувам ви!



Линкове към стари теми:

Бременните българки живеещи в Гърция

kolko ot vas sa v garciq?

мами в ГЪРЦИЯ

Мами в Гърция-4

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 18:13 от ЛильОнФи

# 1
  • загубено
  • Мнения: 6 447
А в тази жега как добре ми дойде тази хубава вода.  Nature SunnyБлагодаря ти ЛильОнФи беше време за нова тема. newsm10  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета!
Видях, че сте се "преселили" на нова страничка- да ви е честита!  bouquet
Denize и marrygbg, благодаря Ви за искренните отговори, много се радвам, че все още се намират хора с широк мироглед, които успяват да преценят негативите, но и да оценят положителните неща от мястото, където се намират. Иначе с приятеля ми сме заедно от 5 години и той като повечето гърци в БГ учи тук и така се запознахме Simple Smile
Иначе дано не е много нахално от моя страна да се навъртам във темичката ви - и аз започвам да ставам "предубедена" в положителна насока Wink

# 3
  • Мнения: 4 111
zaketa, добре си дошла тук! Навъртай се колкото искаш! 5 години не са малко време... Като прочетох написаното от теб си казах, че и той ще стане на като другите като заживеете заедно в Гърция, но не трябва да правя такива ограничени разсъждения, не познавам човека, хора различни, има българи, които са по-лоши. За това време досега си го опознала добре и ще се радвам да бъдете заедно и да сте много щастливи!

Момичета, голям пожар гореше вчера, днес въздуха мирише на изгоряло. Затворила съм прозорците и се моля да се разнесе тази миризма от моята тераса...  Praynig
Вчера купихме малък басейн на малкия и нямаме търпение да го използваМЕ  Blush


Казаха по телевизията днес да не излизат малки деца навън, заради замърсения въздух....

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 09:38 от ЛильОнФи

# 4
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Здравейте, момичета!
Вчера бяхме на консултация, бебка расте и всички ни е ок Grinning Praynig.

zaketa, добре дошла  bouquet! Пет години не са малко, със сигурност и ти си си изградила представа за гърците. Предразсъдъци има на всякъде, аз съм от хората, които не плащат "данък обществено мнение". Честно казано повече простотии съм чувала от българи за гърците от колкото обратното. Шарен свят Wink.

# 5
  • Мнения: 2 924
То наистина големи пожари в Атики.
Една приятелка цял ден я издирвам- и на домашния ,и на мобилния да се уверя ,
че е добре/около тях са пожарите/,а те милите били на плаж:)
Аз за гърците не мога да кажа нищо лошо.
Или поне не толкова лошо ,колкото за българите и за това си трая Mr. Green
Честно казано не бих искала да живея никъде другаде освен в Гърция,сред гърци.
Може и да съм повредена и да съм изгубила индентичността си,кой знае

# 6
  • Мнения: 16
         Те да бяха само в Атика пожарите,
добре че понамаля жегата. Я кажете бебоците как понасят жегите ?

# 7
  • Мнения: 4 111
Моят бебок не ги понася тези жеги, поти се и мрънка. Стои си в стаята и пускам климатика от време на време. Излизаме рядко и ако станем много рано. Вечер не става, защото заспива рано и мама я е шубе.

# 8
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета! Благодаря Ви за хубавите думи  bouquet Да са ви живи и здрави дечицата и дано се справяте по-леко с горещините, че тук е топло, но при вас не се трае както подочух. Който може да се възползва от морето  grinning039, а който не издържа да стои на хладно  cold

# 9
  • Мнения: 4 585
Има ли мами в Атина? Какво става?
По БТВ дават големи пожари.
Обадете се на близките си, защото изглежда страшно.

# 10
  • Мнения: 4 111
Wolf, благодаря, че се сети за нас!   bouquet
Живи и здрави сме, нали ги знаеш журналистите, ако не преувеличат малко няма да е интересно!

# 11
  • Мнения: 2 149
здравейте и от мен,отдавна не съм писала,но редовно ви чета.Аз живея точно срещу планината паринтос,която изгоря-гледката не беше никак приятна,а мъжът ми много се разтрои-там са свързани някои хубави спомени от детството му.Замина си и последната оцеляла планина в областа Атика.
И ние с моя мъж се запознахме в Бг- в Варна,бяхме студенти и така-мога да кажа,че той  по -скоро клони км нашите разбирания, в смисъл не е толкова консервативен.И аз съм много доволна от живота си тук и се радвам,че попаднах на точния мъж и вече си имаме едно прекрасно момиченце,което осмисля още повече живота ми.А за жегите-вярно едвам се издържа,ние излизаме или сутрин рано или вечер след 9.Аз чакам другата седмица да ми идват на гости родителите ми и см много развълнувана,за първи път ще си видят внучката.Това от мен, лек ден ви желая

# 12
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
mery_79, да ви жива и здрава принцесата, много е сладка  bouquet!

Няма по грозна гледка от изгоряла гора. Миналата година имаше пожари и на първия крак на Халкидики, беше ужасно. Пожара беше на 30км от нас, а небето беше оранжево и имаше толкова дим, все едно е на километър.

# 13
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честно казано не бих искала да живея никъде другаде освен в Гърция,сред гърци.
Може и да съм повредена и да съм изгубила индентичността си,кой знае
И аз съм така, не си само ти...
Не бих казала,че е загуба на идентичност - по-скоро става въпрос за по-добро напасване с хора, които са по-близо до твоите разбирания; за отношение и среда на живот.

# 14
  • Мнения: 16
            Добре дошла мери79,
да ти е жива и здрава малката шушулчица  bouquet Heart Eyes ! Ще имате вълшебни моменти сега с вашите.
Нямам търпение вече и аз за нашата. Още 21 дни до термина - броя ги като в казармата  Crazy.
Почнах вече да се ослушвам за признаци, но освен че ми е все по трудно да се движа и корема ми е 5 мин напред всичко е спокойно.
Момичета нещо не мога да се ориентирам как да си сложа линийка - помогнете? newsm78

Днес даваха изгорялата гора до Атина - грозна гледка . Особено за ГР където всяко дръвче е скъпоценно си е истинска катастрофа.
Хипатия усетихте ли вчера земетресението - нас бая ни тресе. Аз не съм от тия дето веднага скачат, но по едно време се замислих дали не е по разумно да поизляза малко в градината Rolling Eyes.

Аз пък може би съм от тия дето още не са си намерили нишата, но отвреме на време ме треска една носталгия, не е за разправяне. Впрочем ето ви още една темичка - изпитвате ли носталгия и как се справяте с нея ?
Поздрави на всички  Peace Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт