Imam problem otnovo s cikula

  • 762
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 951
Bqh na ginelogog v nashaloto na tozi mesec.Pregled ,eho ,citonamazka(1grupa).Na 9 tozi mesec mi dojde.Traq 4,5 dni.Svyrshi bqh dobre do vshera otnovo kruv.Dori dnes mi stana losho na ulicata.Kazah na lekarkata trqbva da se izshaka da mi svurshi i togava.Mnogo sum pritesnena.

# 1
  • Мнения: 4 700
ЗаЩо не пиШеШ на кирилица???? Едвам се чете тая маймуница.

Може да ти е паднало кръвното и zатова да ти е станало лоШо. Отиди на друг лекар. ЗаЩо да не може да те прегледа като си в цикъл?

# 2
  • Мнения: 4 053
това,че кървиш,не е повод да ти откаже преглед,
иди при друг лекар,
дано всичко да е наред Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
нямах кирилица вчера затова пишех с др букви   А от снощи кръвтта е като ведро   А болката е страшна

# 4
  • Мнения: 6 315
Обади се да ти предпишат нещо, за да понамалее поне. Не е нормално това  Rolling Eyes.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз мисля, че това си ти е пак цикъл. Затова си ти е обилен сега (вчера и днес).
Виж си хормоните как са ти!

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
нямах кирилица вчера затова пишех с др букви   А от снощи кръвтта е като ведро   А болката е страшна
Страшна болка? - най-силно боли шийката на матката, може да е в следсвие и от  цитонамазката - затова бързо на Гинеколог!

# 7
  • Мнения: 1 080
На мен ми прилича на кръвоизлив .На хормонална основа .

# 8
  • Мнения: 3 146
На мен ми прилича на кръвоизлив .На хормонална основа .
Peace

# 9
  • Мнения: 1 950
Нямат право да ти откажат преглед.
Най-вероятно е цикъл, направи си хормонални изследвания. Не си писала колко е дълъг цикъла ти по принцип?

Александър, няма как да е от цитонамазката защото момичето я е правило в началото на месеца Wink и нещо извън темата Embarassed,
а ти от къде знаеш колко боли при цитонамазка шийката на матката?  WinkMr. Green

# 10
  • Мнения: 4 302
Възможно е да си имала задържан фоликул този месец, който да се е превърнал в киста. Не е страшно. При спукването боли и идва цикъл.... нооо, това е само предположение на момиче от форума.
Отиди на лекар за да си спокойна! Кървенето не е причина за отказване на преглед, непрофесионално е според мен.

# 11
  • Мнения: 4 700
Щом се усилило кървенето наистина може да е киста. Отиди на лекар. Не могат да ти откажат преглед.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт