МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ !

  • 75 299
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 029
Направо като прочета такова нещо и гърлото ми се стяга от мъка и същевременно ме обхваща такава ярост, че управляващите са нагли до несвяст след като има толкова болни дечица, които се нуждаят от помощ те на 2 години да си обновяват автопарка с последни модели лимузини за стотици хиляди лева и да си гласуват заплати каквито им е угодно, а довчера са се возили в Трабанти. И винаги при такива акции парите се събират от обикновените хора с обикновени заплати.



същото ми е на душата и сърцето.. все едно аз съм го написала

не може ли да се даде по-голяма гласност в медиите.. всеки който може да даде по 1 левче и паричките ще се съберат за нула бройки.. и дано това помогне на детенцето.. миличкото
Sad Sad Sad

# 61
  • Мнения: 236
hi
ne znam dali tezi hora ne sa go napravili no zashto da ne izpratim cialata informacia v Btv
Ako se angajirat i zapochnat kampania shte e po lesno da se saberat parite.
Ako iskash da opitame mi pisi.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
hi
ne znam dali tezi hora ne sa go napravili no zashto da ne izpratim cialata informacia v Btv
Ako se angajirat i zapochnat kampania shte e po lesno da se saberat parite.
Ako iskash da opitame mi pisi.

Здравей, ходили са там, дори имаше предаване за детенцето Simple Smile
Да стискаме палци операцията да е била успешна !!!!!!!!

# 63
 Да ви кажа честно, чета тази тема и ми е много болно, че има деца и родители, които трябва да страдат толкова много. Но и се радвам, че има хора като вас, които откликват и помагат. Браво! Това ми дава вяра в хората!
Много съм щастлива, че операцията е била успешна! Да е живо и здраво детенцето, както и неговите родители!  Grinning

# 64
Чак сега прочитам темата. Няма ли възможност да се пускат смс-и, като за пострадалите от наводненията? Това е най-лесният начин, но незнам как е въпроса с организацията. За такова нещо бих пуснала смс-и с най-голям кеф, но за разните му ББ и подобни предавания - не бих си дала паричките  #Cussing out

Ако всички, които са решили да гласуват за новите моми в ББ, си пуснат парите за Вальо, мисля че ще се оправят нещата.  Praynig

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Ето тук слагам линк към темата, която майката на Вальо е пуснала във форума, защото тя ще отиде назад и мнозина от вас вероятно няма да я видят. Както някои вече са прочели трансплантацията на Вальо е минала успешно, но за жалост той и семейството му, които  са в Израел, все още в болницата, са изправени пред непосилни финансови затруднения. Нека тези от нас, които имат възможност и желание - да помогнем. От това зависи по-нататъшното наблюдение и лечение на Вальо. А все още не се знае дали организма му е приел костния мозък, защото ДНК изследванията не са излезли.  Sad
Ани ми изпрати и снимки на малкия от болницата след трансплантацията, ще ги кача някъде и ще дам тук линкове към тях.
Ето и темата и http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=46786.0

# 66
  • Мнения: 85
Нека разтичаме на себе си! Нека да събираме пари сами! Оставете БТк, МТел, Глобул, и всякакви други... Нека отворим наша сметка, в която и да е банка, нека си събираме пари сами!!! Те имат нужда от нас!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Положението с Вальо никак не е розово. Организма му е отхвърлил донорския мозък. Сега чакат да се стабилизира от трансплантацията и му предстои нова. Обаче хората са на ръба на нищетата там. Нямат никакви пари вече.
Ани е отчаяна и ужасно уплашена. Копирам ви част от писмото което получих от нея днес "Sled 20 dni ni svyrshva dogovora za kvartirata i ima veroqtnost da ni izhvyrlqt na ulicata, a da ne govorime, che i s hranata edva svyrzvame dvata kraq... Napravo veche neznam kym koi da se obyrna za pomosht i dali nashtata dyrjava bi pozvolila na edno bylgarsko semeistyvo, doshlo tuk ne po sobstvenno jelanie da ocelee. Adski seriozno e vsichko i kolkoto i da se opitvam da byda spokoina ne moga, zashtoto nqmam nikakvi sredstva. Systoqnieto na Valio ne pozvolqva edno zavryshtane v Bg. za da si uredq neshtata, tyi kato e mnogo krehyk v momenta i e pochti bez imunna sistema, sled himioterapiqta. Otdelno trombocitite sa mu mnogo niski i neprekysnato kyrvi prez nosleto i ustata. Za syjalenie samo tyuk mogat da go nabludavat i da otreagirat mignovenno, ako nedai si boje se naloji. Molq te posochi mi nqkakyv variqnt za spasenie. Otnovo sym otchaqna, a izhod otnikyde ne vijdam..."

Всичко това е  страшно, аз съм ужасно разстроена. Не знам какво да кажа повече...

# 68
  • Мнения: 660
Чета непрекъснато темата и досега не се включвах.
Положението на детето наистина е изключително сериозно....За да приеме костния мозък,лекарите изцяло са подтиснали имунната му система и то не може да отиде дори до тоалетна,защото може да прихване всякакво заболяване.Действително им е абсолютно невъзможно да се върнат сега в България ,защото ще обрекат детето  на смърт.
Тези трансплантации са едва в експериментална фаза, дори в Израел. В интерес на истината,такава трансплантация не е правена на нито едно израелско дете,засега правят опитите си на деца от други държави,затова не се изненадах,че не е сполучлива операцията.Както и да е....На тези хора там наистина им трябват много пари.Все ми се върти тази идея с SMS-ите,така може да се съберат доста средства,но идея си нямам какво е нужно да се направи.Казвайте и вие....

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
преди малко дадоха репортаж за Валентин по нова
Аз имам нещо в предвид за финансова помощ, но когато съм 100% сигурна ще пиша пак

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
преди малко дадоха репортаж за Валентин по нова
Аз имам нещо в предвид за финансова помощ, но когато съм 100% сигурна ще пиша пак

Какво дадоха ? Я разкажи с две думи, че не съм го видяла...

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
дадоха баща му мисля беше( децата шумяха), каза, че на детето му предстои още една трансплантация и че имат нужда от фин. помощ за престоя им там. Показаха и снимки на детето

# 72
  • sofia
  • Мнения: 7 477
дадоха баща му мисля беше( децата шумяха), каза, че на детето му предстои още една трансплантация и че имат нужда от фин. помощ за престоя им там. Показаха и снимки на детето

mi kato ne gledam Nova TV zaradi pustite mu ligavi igri........... Sad

kaji podrobnosti Praynig

# 73
  • Мнения: 3 091
Много неприятно! Страшно ме е яд за това детенце!!! Но мнението на някои хора е много цинично - говорих с някои богати приятели - да помогнат - и мнението беше - да, ама това е втори шанс! предпочитаме да дадем на друго дете! Много е жестоко, наистина! Дано този път има късмет Вальо!!!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Но мнението на някои хора е много цинично - говорих с някои богати приятели - да помогнат - и мнението беше - да, ама това е втори шанс! предпочитаме да дадем на друго дете! Много е жестоко, наистина! Дано този път има късмет Вальо!!!

Това не го разбрах нещо Embarassed
В какъв смисъл втори шанс ? Евентуалната си помощ ли тълкуват като втори шанс ?
Това значи ли, че веднъж вече са помогнали точно на това детенце, и дори ако това е така - децата само с един шанс за живот ли разполагат ? Shocked
Почти вече не минава ден в който човешкият егоизъм, лошотия и незаинтригуваност да ме оставят безмълвна....не зная повече какво да кажа....

Общи условия

Активация на акаунт