лекарства и бременност

  • 2 084
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 660
Има ли проблем да се пие активен въглен?

# 16
  • София
  • Мнения: 128
Според мен има, защото се води очистително  и алое вера също -  не трябва да се пие!

# 17
 Здравеите мами.Аз днес ходих на лекар и мен ме боли ниско долу,но лекарката каза,че е нормално.При някои нямат такива олаквания,но ето,че и мен ме боли.Тя каза,че е от бременоста.Каза ми да пия фолиева киселина и но-па.Тои е бил безвреден и никоя бремена не е имала оплаквания.javascript:void(0);

# 18
пия но шпа вече2 м.имам контракции и това  може да продължи до края т.е още 5м и половина.страх ме е да не стане нещо на бебето,но ако не го пия може да стане и най лошото с което се разминах пради 2месеца имах кървене и само Господ ни помогна да сме още заедно......пия по 4 т на ден

# 19
  • Мнения: 7 716
Пих го през цялата бременност, в големи количества, проблеми нямаше. Laughing

# 20
  • Мнения: 22 414
Може да се пие Нош-Па, даже лекарите го изписват ако има контракции или стомаха става твърд.

# 21
  • Мнения: 148
Имах контракции от 4-5 месец. Пиех 3 пъти на ден по 2 таблетки но-шпа и 3 пъти на ден по две таблетки магнерод и куп други неща. Събираха ми се 18 хапчета дневно. На 17.09.2007 год. родих живо и здраво момиченце. Довери се на твоя лекар и леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт