Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Приятелката ми  незнае кога е нейният светия, та ви моля да ни помогнете.
Цитирай

Варна

На Цветница не е ли?
Цитирай

София

Da,na Cvetnica.
Цитирай

Идва от "ирис", трябва да е на Цветница.
Цитирай

пуснете ми сайт,моля ви
Цитирай

София

Нарекохме дъщеря ни Кремена като имахме предвид, че "кремен" означава камък. Като знаем, че Петър също означава "камък"(гр.), то Кремен би трябвало да е българския еквивалент на Петър. Празнуваме на Петровден Smile
Цитирай

точно затова пуснах темата  и аз смятам, че те празнуват утре,но просто трябва да съм убедена
Цитирай

Оу, ма верно, че утре било Петровден!
Мерси, че ме подсетихте!
Цитирай

Кремена,в именника пише че празнyва yтре на Петровден.Моята кръщелничка носи това име,но винаги го празнyва на Цветница-крем,цвете.
Цитирай

Варна

О, утре е един от четирите ми именни дни  Very Happy
Цитирай

Варна

Нарекохме дъщеря ни Кремена като имахме предвид, че "кремен" означава камък. Като знаем, че Петър също означава "камък"(гр.), то Кремен би трябвало да е българския еквивалент на Петър. Празнуваме на Петровден Smile

Хммм, мислех, че Камен означава камък... за Кремен за първи път чувам.
Цитирай

Аз празнувам утре. И аз съм кръщавана на кремъка, не на цветето.

Няма кремен - има кремък - това е пожелателно име - да е здрав и силен като кремъка - най-здравия камък Smile
Цитирай

Кремените празнуваме на Петров ден. Името идва от старобългарското кремен, което значи кремък( камък). Лично аз черпя и на Цветница, защото много мои познати ме поздравяват и тогава. Така, че днес имам празник! Smile Айде- Наздраве!
Цитирай

София

Да сте живи и здрави всички Кремени и само хубави неща да ви се случват !!! Честит празник !!! Smile))))))))  Hug  bouquet
Цитирай

online, мерси. Да ти се връща   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора