Били ли сте влюбени в двама?

  • 8 965
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Амииии, незнам ... вероятно ... аз,  както съм писала и друг път, бъркам сексуалното влечение и влюбването ... била съм с други думи ...то как да не бъдеш

# 32
  • Мнения: 6 992
Ходила съм с двама, че и повече, наведнъж, но чак пък да съм била влюбена... Rolling Eyes Не, не съм била влюбена в  двама наведнъж.

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, но чувствата не са равнозначни.
Едното си е чисто влюбване, а другото обич.
Само единият знае за другия.

# 34
  • София
  • Мнения: 688
Била съм с двама едновременно, но за малко, нещо ми беше уморително и даже изнервящо да казвам подобни неща два пъти. Но не съм била влюбена в двама едновременно. Май  newsm78

# 35
  • Мнения: 698
Не. Винаги съм била на принципа "или-или" за всичко в тоя живот.... поне досега.  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 300
Да,била съм и любовния триъгълник при мен беше изпълнен с много интересни и качващи адреналина историйки.  Някой ми беше казал че жената е като маймуната, никога не пуска клона без да се е хванала сигурно за друг.А за влюбването-сърцето ми е голямо но не чак толкова.
Кажи сега за теб!?Май мъжете повече от жените си падат по тройки и по-големите числа или се лъжа?

# 37
  • Мнения: 2 792
 Не, влюбена съм била един-два пъти, пестя си влюбванията и не ги бъркам със секс.

# 38
# 39
  • Мнения: 3 405
Не, само в един, после в друг, но по различно време (без да броя пубертетските платонични истории)
През тези периоди съм си хресвала някой страничен  Mr. Green но не съм се влюбвала в него.
И аз като Кифлич не ги смесвам двете понятия.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 11:10 от Анджелина

# 40
  • Мнения: 3 423
Да.

70 на сто от гласувалите впрочем също.

# 41
  • Мнения: 1 250
Да. Само единият знаеше за другия.  ooooh! Но беше кратко.

# 42
  • Мнения: 2 212
Влюбена (както аз мога да се влюбвам умопомрачително) съм била винаги и само в един...иначе може паралелно разни хора да ми създават разни емоции, но хлътна ли по някой, за друг просто енергия не остава  Crazy

# 43
# 44
  • Мнения: 766
Имала съм период на "разделяй и владей"(чувства, секс и приятелско общуване - 3 различни обекта).
Чувства не съм делила.

Общи условия

Активация на акаунт