Кога преминахте на кърмене само сутрин и вечер?

  • 2 370
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Когато Иво беше на около 10 месеца.2 месеца след това се отби.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Към 2 г 6-8м горе-долу Grinning Но аз я оставих сама да ръководи кърменето и да се отбие сама.

# 17
  • Мнения: 1 519
Към 2 г 6-8м горе-долу Grinning Но аз я оставих сама да ръководи кърменето и да се отбие сама.

е , разбихте ме Rolling Eyes

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Няма да се пуашиш - това е въпрос на личен избор, няма твърди правила, няма 'вярно' и 'грешно'. Както е най-добре за теб и детето, така е най-правилно.

# 19
nie sme na 6 meseca ve4e se hranim samo 4 puti na den ot koito dve sa kurmenia bebo naddava dobre az misleh 4e sa mu malko 4 hranenia no toi sam re6i taka Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 439
Браво, мами!
И наистина детето да ръководи. Ние сме на 10 месеца и след като започнах работа се кърмим сутрин, вечер и нощем. И си търси още, моя малък сладур!

# 22
  • Мнения: 2 616
Е, нали не трябвало да се замества хранене поне до годинка, как така само сутрин и вечер кърмене?

# 23
  • Мнения: 2 959
Със сигурност беше след 2г и 6мес, но точно не помня тъй като Дана е водещата фигура.

# 24
  • Мнения: 35 891
опитвах се да го направя, но до отбиването на 2 години не успях - все пак не съм забранявала, а само се опитвах да я разсейвам, което отлагаше сукането най-много с 1/2 час  hahaha

# 25
  • Мнения: 386
Няма да се пуашиш - това е въпрос на личен избор, няма твърди правила, няма 'вярно' и 'грешно'. Както е най-добре за теб и детето, така е най-правилно.
smile3501 smile3501    много добре казано!!!

# 26
  • Мнения: 988
Такава перспектива засега не виждам  Grinning Като тръгне на ясла (скоро, след два месеца) ще отпаднат дневните през седмицата, но не я виждам да махне скоро нощните  Tired така че  Whistling

# 27
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Около първия рожден ден спря хептем да се сеща за мен денем, а и вече яде много други неща. Суче вечер и нощем по 4-5 пъти горе -долу и после сутрин.

# 28
  • Мнения: 115
Мила 71 и пираня, моя беб4о е на 13 април, но аз съм на 27.10. - най-добрата зодия. нацелувайте малките от мен. Извинявам се че не пиша по темата. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 519
Мила 71 и пираня, моя беб4о е на 13 април, но аз съм на 27.10. - най-добрата зодия. нацелувайте малките от мен. Извинявам се че не пиша по темата. Heart Eyes
Мда, най-хубавите хора Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт