Вирусна гнойна ангина- ще полудя!

  • 131 245
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Нашата педиатърка също е много против мазането на сливиците.

# 16
  • Мнения: 822
Аз искам да попитам, колко време по принцип продължава температурата при ангина? При нас е от вчера. Снощи беше много зле. След панадол и хексалгин не спадна, стигна 39 и доста време не можахме да я свалим. Само с мокри компреси. През деня беше 37 и половина, но сега пак е 38 и половина и се чувства доста зле.

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Явно моите деца леко са минали! И двете изкараха тази гнойна ангина. Оправиха се само с Тантум верде, ефизол , Биопарокс и витамин Ц. Не вдигнаха Т, а гнойните налепчета изчезнаха и след 4 дни нищо им нямаше!
Дано бързо се оправят дечицата! Hug

# 18
  • Мнения: 526
Внимавайте с този Биопарокс, миналата година го ползвахме и добре ни се отрази, но тази година самият препарат не е направин добре и много майки от нашия град не са доволни от него, има доста лош ефект върху децата. Споделих с нашата педиатърка и тя сподели същото мниние, че много майки имали оплаквания от него.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
има доста лош ефект върху децата. Споделих с нашата педиатърка и тя сподели същото мниние, че много майки имали оплаквания от него.

в какво се изрязяваше... сподели, моля те!

# 20
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
има доста лош ефект върху децата. Споделих с нашата педиатърка и тя сподели същото мниние, че много майки имали оплаквания от него.

в какво се изрязяваше... сподели, моля те!

Да и на мен ми е интересно в какво се изразява? Иначе на моите деца добре им понася, а и на нас също. Нашия е миналогодишен, не боледуват много/пу, пу/ и лекарствата си стоят!

# 21
  • Мнения: 526
Познахте преде две седмици бяхме с гнойна антина и два АБ, днес сини ми пак с 37,5 а до вечерта стигнахме 39,3. На свещички сме и на Панадолл Моля помогнете.

# 22
  • Мнения: 4 176
Днес ни е 5-то ден на АБ. Изпи едно шише АБ и сега пие второ. Педиатърката каза, че едно шише не е достатъчно. От снощи няма температура, но първите 3 дена беше ужасно. Няколко пъти на ден вддигаше 39.8- 40С. Много гадна работа. Незнам дали е вирусна или бактериална, но педиатърката каза, че щом има гнойни налепи задължително трябва антибиотик, при положение, че температурата е толкова висока.
незнам, но много ме е страх с такава висока температура + гнойни налепи да не дам антибиотик. Чувала съм за такива страшни усложнения, че не ми се  мисли просто.
Успех ан всички и бързо оздравяване. Ние сме ок сега и без температура.

# 23
  • Мнения: 526
има доста лош ефект върху децата. Споделих с нашата педиатърка и тя сподели същото мниние, че много майки имали оплаквания от него.

в какво се изрязяваше... сподели, моля те!

Да и на мен ми е интересно в какво се изразява? Иначе на моите деца добре им понася, а и на нас също. Нашия е миналогодишен, не боледуват много/пу, пу/ и лекарствата си стоят!
Доколкото помня след пръскането почти веднага почнаха да му текат очите и още повече започна да кашля, лекарката ми каза че при производството нешо е объркано, защото и други деца имали същите оплаквания.

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
има доста лош ефект върху децата. Споделих с нашата педиатърка и тя сподели същото мниние, че много майки имали оплаквания от него.

в какво се изрязяваше... сподели, моля те!

Да и на мен ми е интересно в какво се изразява? Иначе на моите деца добре им понася, а и на нас също. Нашия е миналогодишен, не боледуват много/пу, пу/ и лекарствата си стоят!
Доколкото помня след пръскането почти веднага почнаха да му текат очите и още повече започна да кашля, лекарката ми каза че при производството нешо е объркано, защото и други деца имали същите оплаквания.
при нас пък още след първото пръскане ,започна една моооооооооого силна хрема - такова чудо не бях виждала Shocked

# 25
  • Мнения: 526
Точно така беше при нас. А сега за нашите налипи, които останаха от гнойната ангина , изкарана преди две три седмеци  Много благодаря зя Гранофолина, след първото мазане температурата ни значително спадна, а днес и урината е по светла почти изчистена.  bouquet

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ние с Биопарокса нямахме никакви проблеми. Явно нашия е от качествения! Wink

И аз да запиша малката в отбора с вирусната гнойна ангина - от 2 дни и тя е на антибиотик - Сумамед. Гнойни налепи и висока Т. Надявам се да се оправи от едно шишенце, ама ще видим!

Дано само голямата не я повтори, че ще е мъкааа с лекарствата при нея!

Бързо оздравяване на дечицата! Hug

ПП ивинявайте за тъпия въпрос, но какви са страшните усложнения от ангината? Наистина не знам! Embarassed

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Ох, по-миналата седмица си изкарах акъла с Влад. Седем дни поред ми вдига температура над 39 градуса. С гнойна ангина, антибиотик-Зинат. Лекарката ме накара да го оставя още една седмица в къщи, да се закрепи. Сега му гледам гърлото-все още има червени жилки и леко набъбнало. Аман от тия ангини.

# 28
И ние от снощи сме с вирусна гнойна ангина Sad Малкия е много отпаднал и постоянно го унася на сън. Днес ни изписаха тантум верде, витамин С, нурофен и хомеопатични таблетки за смучене -Тонзилотрен. Температурата за сега е под 39, но ще видим довечера дано не я покачи. Личната ни каза, че ще отмине за три дни, дано е права.  Бързо оздравяване на всички дечица Praynig

IRKA  ето тук можеш да прочетеш за усложненията http://www.doctorsbg.com/Angina.htm

# 29
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636


IRKA  ето тук можеш да прочетеш за усложненията http://www.doctorsbg.com/Angina.htm

Благодаря ти! Станаха ми по-ясни нещата!  bouquet

Дано бързо оздравяват дечицата!

Общи условия

Активация на акаунт