Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Petrich, Blagoevgrad, Bulgaria

Здравейте.Купих си степер и ако може някой по-запознат от мен да ме насочи по колко на ден и с каква скорост е необходимо да тренирам за да има резултат,т.е.сваляне на кг,тъй като след като го взех познати ме разочароваха като ми казаха че с него не мога да сваля нищо.
Цитирай

София

Не съм ползвала степер, но според мен той ще ти помогне не толкова за отслабване, а по-скоро за стягане.
Цитирай

Аз от скоро (от май месец) имам туист-степер. Не го ползвам всеки ден.
Едва ли няма да свалиш съвсем нищо. А дори да не свалиш - стягането също не би ти навредило, нали?
Доколкото знам е добре да се тренира през ден.
Най-много съм изкарвала 30мин. От повече не мисля, че има нужда.
Цитирай

София

Сваля се и още как:) Зависи как го ползваш. Стягането ти е кърпа вързано, освен това оформя много добре дупето. Става едно такова кръгличко........Smile
Най-добре е да го ползваш всеки ден или си направи някаква програма. Например 2 дни тренираш, един почиваш или нещо такова. Не е нужно да го слагаш на максимум натоварване. Важното е да го използваш минимум по 25 мин, най-добре 40 до 60 мин. Но при всички случаи дигай времето постепенно, защото първите дни няма да можеш по толкова.
Трябва да го караш бързо, т.е все едно тичаш, а не все едно си на разходка. Следиш пулса да е 55-70% от оптималния за теб и да е постоянен. Толкова:)
Само трябва да имаш предвид че чудеса не стават и доста пот ще трябва да пролееш:)
Успех!
Цитирай

София

Надин, за степер ли говориш или за кростренажор или велоергометър?
Цитирай

София

Извинявай за много късния отговор. За туист степер говоря, но принципа е същия при всички кардио уреди
Цитирай

София

Играй преден и заден степер, т.е. с дупе към лицето му /дано да ме разбираш/. Така се натоварват отделни групи мускули. Комбинирай и с гирички, за да стягаш и ръцете. Но почни от малко времетраене -до 5 мин. като постепенно увеличаваш с 2-3 мин. на ден. Изведнъж 1 час е страшно натоварващо и ще имаш страхотна мускулна треска. Успех, бъди упорита и няма начин да няма ефект.
Цитирай

София

И освен това задължително кардио тренировките трябва да са последвани от основна програма с упражнения - коремни преси, упражнения за ръце, за бедра, както си направиш програмата. Иначе загряваш, стягаш малко мускули, но ако не натовариш мускулите поне един час няма кой знае какъв ефект.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.