MAGAT MI ISKA TROJKA NEZNAM KAKVO DA PRAVJA

  • 4 894
  • 70
  •   1
Отговори
MAGAT MI ISKA TROJKA NEZNAM KAKVO DA PRAVJA UMAT MI NE STIGA.
ZA ROGDENIJA SI DEN ISKAL TROJKA S OSTE EDNA GENA I NISTO DRUGO.
DAJTE MI SAVET MNOOOGO VI MOLJA MNOGO SAM OBARKANA.
IZVINJAVAJTE ZA LATINICATA.
CAKAM OTGOVORI BARZO

# 1
# 2
  • Мнения: 768
някоя конкретна, някоя професионална или някоя евентуална?
иначе...опитай, пък може и на теб да ти хареса...кой знае

# 3
  • Мнения: 2 336
Ако ти не си съгласна, обясни му ясно и недвусмислено, че няма да стане. Какво означава не знам какво да правя? Как така ще те принуждава?
Ти си го познаваш - ама я виж утре друго си поискал.

# 4
  • Мнения: 804
Ами в тази ситуация, ако той не се шегува и ти не искаш да експериментираш, кажи че нямаш нищо против, ако и за твоя рожден ден си организирате такова забавление, но с двама мъже... Ще му мине мерака.

# 5
  • Мнения: 2 336
Да не съм неразбралата аз -да не си търсиш третата? За това ли трябва да помагаме?

# 6
  • Мнения: 189
Последният, който ми постави такова условие беше изхвърлен с двеста.
Ако ти не го искаш, никой не може да те задължи.

Ти готова ли си да го направиш?

# 7
  • Мнения: 589
Ако моят мъж поиска такъв подарък,ще му намеря две професионалистки и дим да ме няма...

# 8
  • Мнения: 674
Предложи му направо да е групово изпълнение и да има там и 2-3 яки мъжаги с които и ти да се позабавляваш едновременно да видиш как ще ти откаже веднага. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имаш два варианта. Очакваш форума да ти каже кой да избереш ли?

# 10
# 11
  • Мнения: 1 541
Ами в тази ситуация, ако той не се шегува и ти не искаш да експериментираш, кажи че нямаш нищо против, ако и за твоя рожден ден си организирате такова забавление, но с двама мъже... Ще му мине мерака.
Joy

# 12
  • Мнения: 674
Бях чела в едно списание статия по действителен случай как в една такава връзка мъжът постепенно се ориентира към гостенката и най накрая се разведе със жена си.

# 13
  • Мнения: X
Предложи му да си направите суинг вечер.Ти- с друг мъж, а той- с друга жена. Mr. GreenКато подарък за рождения му ден.
Това, което предлага бабчето също не е лошо като идея, но като дойде твоят рожден ден, той може да ти запее друга песен; т.е. сега да се съгласи, а после да се отметне.

# 14
  • Мнения: 804
Бях чела в едно списание статия по действителен случай как в една такава връзка мъжът постепенно се ориентира към гостенката и най накрая се разведе със жена си.

Петя, а представяш ле си ти се съгласяваш, идва девойката и ти си падаш по нея. Язък за рожденника!  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт