Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора
MAGAT MI ISKA TROJKA NEZNAM KAKVO DA PRAVJA UMAT MI NE STIGA.
ZA ROGDENIJA SI DEN ISKAL TROJKA S OSTE EDNA GENA I NISTO DRUGO.
DAJTE MI SAVET MNOOOGO VI MOLJA MNOGO SAM OBARKANA.
IZVINJAVAJTE ZA LATINICATA.
CAKAM OTGOVORI BARZO
Цитирай

София

Rolling Eyes
Цитирай

София - Слънчев бряг

някоя конкретна, някоя професионална или някоя евентуална?
иначе...опитай, пък може и на теб да ти хареса...кой знае
Цитирай

гр. Пловдив

Ако ти не си съгласна, обясни му ясно и недвусмислено, че няма да стане. Какво означава не знам какво да правя? Как така ще те принуждава?
Ти си го познаваш - ама я виж утре друго си поискал.
Цитирай

София

Ами в тази ситуация, ако той не се шегува и ти не искаш да експериментираш, кажи че нямаш нищо против, ако и за твоя рожден ден си организирате такова забавление, но с двама мъже... Ще му мине мерака.
Цитирай

гр. Пловдив

Да не съм неразбралата аз -да не си търсиш третата? За това ли трябва да помагаме?
Цитирай

София

Последният, който ми постави такова условие беше изхвърлен с двеста.
Ако ти не го искаш, никой не може да те задължи.

Ти готова ли си да го направиш?
Цитирай

София

Ако моят мъж поиска такъв подарък,ще му намеря две професионалистки и дим да ме няма...
Цитирай

При гларусите

Предложи му направо да е групово изпълнение и да има там и 2-3 яки мъжаги с които и ти да се позабавляваш едновременно да видиш как ще ти откаже веднага. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Имаш два варианта. Очакваш форума да ти каже кой да избереш ли?
Цитирай

София

Цитирай

Иринополис

Ами в тази ситуация, ако той не се шегува и ти не искаш да експериментираш, кажи че нямаш нищо против, ако и за твоя рожден ден си организирате такова забавление, но с двама мъже... Ще му мине мерака.
35
Цитирай

При гларусите

Бях чела в едно списание статия по действителен случай как в една такава връзка мъжът постепенно се ориентира към гостенката и най накрая се разведе със жена си.
Цитирай

Предложи му да си направите суинг вечер.Ти- с друг мъж, а той- с друга жена. Mr. GreenКато подарък за рождения му ден.
Това, което предлага бабчето също не е лошо като идея, но като дойде твоят рожден ден, той може да ти запее друга песен; т.е. сега да се съгласи, а после да се отметне.
Цитирай

София

Бях чела в едно списание статия по действителен случай как в една такава връзка мъжът постепенно се ориентира към гостенката и най накрая се разведе със жена си.

Петя, а представяш ле си ти се съгласяваш, идва девойката и ти си падаш по нея. Язък за рожденника!  35 35 35 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора