Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 256 746
  • 985
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 917
Простете, но чак след като си пуснах поста видях, че на следващата страница има цяла тема за нея и че има отговор на част от въпросите ми

# 31
Здравейте! Аз поверявам децата си само на д-р Пейчев и засега съм изключително доволна.Препоръчвам го на майки, които вярват в лечение чрез су джок /защото той сега лекува по този метод и то изключително успешно/. За мен това е най-логичния начин за нормализиране на енергиите в организма. Въпреки това се интересувам дали има други добри лекари в тази област в Бургас

# 32
  • София
  • Мнения: 708
д-р Ферфериева само в бургас ли има кабинет?

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 225
До колкото знам ДА - само в Бургас.

# 34
Мили Майчета,

Не се заблуждавайте, че д-р Спасова е пример в бранша.
Хомеопатията не се дели на класика или не. Тя си една-единствена, такава каквато Ханеман я е създал Ханеман през 1790 г. Останалато е измислена псевдонаука, използуваща някакъв конгломерат от хомеопатски лекарства.
Д-р Спасова ми предписа 17 лекарства на един път!
Представяте ли си!
В началото имаше поразителен резултат ама само първите 3 месеца.
После нещата се скофтиха и сега артериалното ми налягане отново хвърчи нагоре.
Аз страдам от артериална хипертония и съм на 37 години.
Ако има тук майчета с подобен проблем, решен успешно чрез хомеотерапия, ще им бъда безкрайно благодарен да споделят по въпроса.
То в Бургас май няма специалисти/ки и май ще трябва до други градове да се отскача.
Въпросът е при кого и къде?

# 35
Мили Майчета,

Не се заблуждавайте, че д-р Спасова е пример в бранша.
Хомеопатията не се дели на класика или не. Тя си една-единствена, такава каквато Ханеман я е създал Ханеман през 1790 г. Останалато е измислена псевдонаука, използуваща някакъв конгломерат от хомеопатски лекарства.
Д-р Спасова ми предписа 17 лекарства на един път!
Представяте ли си!
В началото имаше поразителен резултат ама само първите 3 месеца.
После нещата се скофтиха и сега артериалното ми налягане отново хвърчи нагоре.
Аз страдам от артериална хипертония и съм на 37 години.
Ако има тук майчета с подобен проблем, решен успешно чрез хомеотерапия, ще им бъда безкрайно благодарен да споделят по въпроса.
То в Бургас май няма специалисти/ки и май ще трябва до други градове да се отскача.
Въпросът е при кого и къде?

# 36
какво представляват тези гранулките на боарон че така говорите за тях..не съм била при хомеопат ,та затова питам.
Публикувана от: bubi4ko 
Вмъкни Цитат
Аз да питам за Ферфелиева. От дълго време чета за хомеопатия, ама все не мога да направя крачката да се доверя, при това да доверя детето си. Четях че при нея записването е една седмица по рано. Ами ако е болно детето, пак ли една седмица трябва да чакам. Тя ли дава на място лекарството или си го купуваш от аптеката. Щом е класически хомеопат би трябвало тя да го дава на място и да е включено в цената, ама пак да си питам. И майките, които ходите при нея - доволни ли сте от отношение, щото съм чувала и отзиви, че пациентите й вече били станали мн и ги претупвала.
и мен ми интересно ако си на зор дали няма да си чакаш... а и 50лв ли е всяка такса..защото си е скапичко за хора без големи финансови възможности ,но искащи също здраве!и дали найстина не претупва пациентите?

# 37
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
аз съм мн доволна от ферфериева.водя голямото си дете ве4е 2 години,резултатите са страхотни.днес водих и бебето,само на нея се доверявам,ли4ната хи4 не я слушам.не е вярно,4е претупва,идвала е в по4ивен ден заради нас,днес ни прие извънредно,след работа .децата много я оби4ат,дъщеря ми умира да ходи при нея.тя дава лекарството.преди ходихме при спасова,но тя изписв а по една торба лекарства,заедно с антибиотик и ехинацея.много съм доволна от ферфериева,ще пиша след няколко дни да споделя ефекта от лекарството върху бебето.убедена съм,4е ще има ефект.

# 38
а какво е заплащането при ферфериева?тя се занимава и с възрастни нали? и да споделя какво открих http://www.homeopathybg.org/Patients/Grippe.html и отдолу http://www.homeopathybg.org/RegBMHO.html -тук е списъка  и пише " Българската медицинска хомеопатична организация признава в момента само обучение, проведено под егидата на Софийския медицински университет и Центъра за развитие и обучение по хомеопатия (ЦОРХ)." та да ви питам какво мислите...за тези хомеопати ...някой ако има  лични впечатления..

# 39
  • Мнения: 1 559
http://www.homeopathybg.org/Patients/Grippe.html - Тук Боаронци представят прословутия си Осцилококцинум...една туба през 8 часа! ooooh!
В истинската хомеопатия (единствената, класическата) не се взимат "туби"... 1 гранулка или капка-две (ако лекарството е течно) работят прекрасно, стига лекарството да е подходящото.

"....Лекарите хомеопати са обучени по специална програма за лечение на “терена” на болния. Това лечение се провежда със специално подбирани за всеки болен медикаменти. "

"Терен на болния" - Боаронски термин. "Медикаменти" - в класическата хомеопатия лекарството е само едно (това, което покрива цялостната картина на пациента в момента), а не няколко, избрани наслуки и вместени в безумни схеми.

CORYZALIA, HOMEOVOX, PARAGRIPPE, HOMEOGENE, STODAL... Все комбинирани препарати, чието предписание не е адекватно на хомеопатичните закони и чието действие няма как да бъде проследено... Пазете се от подобни каши!

# 40
  • Мнения: 46
Валентин Вълков доволни сме ходим от 1 година при него и доста 4есто ни кара да ходим през ден два да набл=дава детето без да ни взима дори пари много внимателен и съвестен 4овек ,кой казва 4е не е класи4ески хомеопат това не е вярно. Peace

# 41
Здравейте момичета!Моето питане е малко по-различно от темата.Синами 3г.6м.е с астма с реобладаващ ефект.Вчера посетихме за 1-ви път д-р Вълков.Назначи му сулфур. като ни предупреди че това ще провокира болестта в най-лошата и форма.Има ли някой като нас и Какво ви се случи след лечението?

# 42
  • Мнения: 1 564
А бихте ли споделили кокло стува първичния преглед при Вълков и след това каква е таксата.Аз вече много сериозно се замислям да лекувам децата с хомеопатия. Peace

# 43
Първичен преглед-40лв.Заследващите-10лв.За преглед в остро състояние -15лв.Но ние сме направили само първичния от 40лв. останалите цени са посочени в анкетната карта която ми дадоха да попълня.Успех!

# 44
  • Мнения: 43
Здравейте момичета!Моето питане е малко по-различно от темата.Синами 3г.6м.е с астма с реобладаващ ефект.Вчера посетихме за 1-ви път д-р Вълков.Назначи му сулфур. като ни предупреди че това ще провокира болестта в най-лошата и форма.Има ли някой като нас и Какво ви се случи след лечението?
taduna не се плаши-такава реакция на организма е нормална.Моя позната също лекуваше детето си(астматик) с хомеопатия.Подробности относно лекарството не знам,но след лечението(което доколкото знам от нея е сравнително по-продължително)вече няколко години синът и няма пристъпи.Преди хомеопатичното лечение   сменяха климата,лекарствата(алопатичните),режим,но ефекта беше временен.Та мисълта ми е,че ако доктора си разбира от работата дори и да има временно влошаване на състоянието на детето,няма начин лечението да не даде добър резултат.Успех. yes

Общи условия

Активация на акаунт