Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 юни 2007, 23:11 ч.

Бели и гафове в кухнята!

• 1 196
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами-готвачки!
Всяка от нас е имала смешни и плачевни случки в кухнята си - нека споделим и се посмеем. Прекарваме голяма част от времето си именно в това помещение, знам, че има какво да се разкаже! Извинявам се, ако е имало скоро подобна тема!
Аз ще започна, пък че си признавам още.  Wink
Веднъж бях готвила зрял боб и сложих доста червен пипер, стана за чудо и приказ, но хубаво че опитвам преди да сваля от огъна -  Shocked червения ми пипер бил лют.  doh Мъжът ми геройски изяде 1 порция, повече не можа.
Друг гаф - свекърва ми прави чудни пържени картофки в закрита тенджера, аз без да я питам как става, реших да се правя на готвачка - така загоря дъното, че хвърлих тенджерата...  Rolling Eyes
Трето - последно: включвам котлона да варя вода за чай и след 10 минути приказки по телефона се сещам за водата - но... включила съм другия котлон с тиган и олио - гореше огън - отворих прозореца и хвърлих тигана - добре че нямаше жертви... Проветрявах с часове...
Вие сте!  Hug

# 1
  • София
аз веднъж реших да правя дробчета по селски и тате ми даде идея да сложа сода, количество на върха на ножа, за да станат мекички и пухкави, той така ги прави и са страхотни, ама аз нещо чула- недочула и сложих 3 !!! супени!!!! лъжици сода, омешах ги едно хубаво и така ги бацнах в тигана.....
Няма да ви разправям какъв беше резултата! hahaha

# 2
  • Русе
понеже правех страхотни пилешки дробчета в йена тенджера, реших да надмина себе си, като приготвя по същия начин свински дроб... стана като подметка...ужасна работа

# 3
  • Ах, морето
аз веднъж реших да правя дробчета по селски и тате ми даде идея да сложа сода, количество на върха на ножа, за да станат мекички и пухкави, той така ги прави и са страхотни, ама аз нещо чула- недочула и сложих 3 !!! супени!!!! лъжици сода, омешах ги едно хубаво и така ги бацнах в тигана.....
Няма да ви разправям какъв беше резултата! hahaha

Направо ме разби.  Joy Joy Joy

# 4
  • Белгия/София
 Wink боц

# 5
 Embarassed Отивам да се накажа.  Rolling Eyes
Блонди, благодаря!  къде съм спала...  ooooh!

Моля модераторите да изтрият или заключат темата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт