Как се борите с хубавите спомени.....?

  • 3 024
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Рени-зраежи я ти теорията.И аз на теория знам много, повярвай ми.Но въпреки 6-цата, която много биха ми писали за това, действителността е друга.Това е като на шофьорския изпит-докато се качиш в колата мислиш, че можеш, но ДАИ-джията до теб променя някак нещата.Та все се боря с тази тепроя и практиката.Защото съм човек, имам чувства, не съм от желязо и понякога толкова те замъгляват чувствата, че....Не черпи опит, не сравнявай, не рови-това е моят съвет.... Hug

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
пенелопа, ясно ми е това с чувствата. Ако не беше то, отдавна да съм "духнала" (имам собствено жилище, работа и на кого да разчитам за помощ). Не че няма да се справя сама, но все още не се налага.

# 32
  • Мнения: 9 990
Един съвет още-собствена работа и развитие-мен с това ме цакат.Ти си го имай настрана, стани независима, пък нека сте заедно-пожелавам ви го/ ама и да е хубаво, не само съквартирантската, като при мен/

# 33
  • София
  • Мнения: 392
предлагам да заместиш хубавите спомени с лоши такива,спомняй си всичко ,което те е дразнело и което не си могла да направиш заради него,скандали,обиди,кирливи ризи...и се почувствай щастлива,че си се освободила от всичко това!

# 34
  • Мнения: 2 863
Рени, хич не обичам да те виждам тука, все се надявам, че някак ще намерите път един към друг.... искрено ти пожелавам да си останеш само с четенето тука и да не се налага  да четем твоя тема.... Но няма как да не  кажа  и аз,  че спомените са нещо безвъзвратно минало, те не бива да пълнят живота ни, освен ако всеки ден, този с който си, не прибавя нови хубави такива...иначе просто няма смисъл.. а децата - те са адаптивни и се справят по-добре от нас Hug

# 35
  • Мнения: 1 426
Ти ми напомняш за вица дето психиатърът пита пациента: страдате ли от еротични сънища? - А пациентът казва: изобщо не страдам, докторе, много са ми приятни...
Защо трябва да се бориш с хубавите спомени? Бори се с лошите - и след време, като погледнеш назад, ще можеш да си кажеш: голяма късметлийка съм, винаги съм живяла щастливо!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 827
добре де, някой ще ми обесни ли защо трябва да изтриваш хубавите спомени?
нали са хубави?
какво да изтрия и детето си ли, и къщата си, където сме се събрали, да метна кучето ли?
да скъсам всички снимки ли?
вижда ми се твърде детско...
имаме си ги общите спомени - за неприятните си спомням с тъга, за хубавите с радост и усмивка и това е!

# 37
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Хубавите спомени болят, но с тях заспивам вечер и сутрин се събуждам от болката за тях!!!

Общи условия

Активация на акаунт