а продъжителността има ли общо с изморените мъже?

  • 867
  • 13
  •   1
Отговори
след като изчетох темата за секса два пъти месечно  искам да споделя това ,което тревожи мен...при нас съпругът ми е също много изморен,занимава се с бизнес,главата му кипи от проблеми,но пък вечер когато децата заспят ,успявя да "забрави"проблемите  и д а ме потърси за нежност ,за секс...ще кажете-идеално-ама...никога не е повече  от 10-15 мин...аз за това време почти никога не успявам да свърша,оставам някак си...по средата...говорили сме,пробвали сме спрейове,мазила-е,не помагат...за повторение и дума не  може да става-какво ли не съм опитвала- не става втрои път и това е  ...казва ,че е ужасно изморен   и от това е..разбирам го,  но понякога така ми се иска един хубав,дълъг ,задоволяващ секс...

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
,  но понякога така ми се иска един хубав,дълъг ,задоволяващ секс...

ами не си чела достатъчно, щом като не знаеш кога е най-добре да се берат краставици...  Mr. Green Сабахлян, по ранина  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 2 336
Ами през почивните дни работи ли? Един ден почивка няма ли твоят човек?
Пробвайте и алтернативи, колкото и да звучи изтъркано. Много е егоистично нещата винаги да завършват по подобен начин. Вземи на шега някой път го заплаши, че ще си намериш любовник!  Wink

# 3
  • Мнения: 636
Ами да те стимулира с пръсти или с френска докато свършиш. Аз поне по друг начин не свършвам Embarassed

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами да те стимулира с пръсти или с френска докато свършиш. Аз поне по друг начин не свършвам Embarassed

 Peace

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
,  но понякога така ми се иска един хубав,дълъг ,задоволяващ секс...

ами не си чела достатъчно, щом като не знаеш кога е най-добре да се берат краставици...  Mr. Green Сабахлян, по ранина  Sunglasses
Я виж как прехвърлилите 100 лазарника знаят smile3521 smile3503 newsm53

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 20:24 от Рени

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Ами да те стимулира с пръсти или с френска докато свършиш. Аз поне по друг начин не свършвам Embarassed
ето едно подобаващо решение!леко, незабременяващо и удовлетворяващо!

# 7
  • Мнения: 1 554
Ами да те стимулира с пръсти или с френска докато свършиш. Аз поне по друг начин не свършвам Embarassed
newsm10 първо аз  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 208
Ами да те стимулира с пръсти или с френска докато свършиш. Аз поне по друг начин не свършвам Embarassed
ето едно подобаващо решение!леко, незабременяващо и удовлетворяващо!
Това + да пробва с отдръпване, когато усети,че ще свърши. При някои мъже помага и да стиснат пениса в основата - мисля,че така блокират семенните канали - ама не знам как точно да обясня как се стиска  Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 25 447
10-15 минути никак не са малко. И 5 стигат. Говоря по принцип, не за обичайното време.  Peace
При вас проблемът явно е, че не е изучил реакциите ти и не може да те стимулира достатъчно добре, за да се вместите във времето. Отскоро ли сте заедно?
Явно човекът трябва да се потруди повече или в увертюрата, или след своя оргазъм, за да достигнеш и ти до края. Спокойно, това се постига с повечко практика.  Wink Laughing

# 10
  • Мнения: 14 654
На мен ми стигат 10 минути, по принцип казват, че 7 са достатъчни. Но в една съседна тема прочетох, че едно било секс 30 минути, друго 3 часа и си рекох да не се обаждам.

# 11
  • Мнения: 526
Насърчавай то да се занимавате по-дълго с предварителните ласки.А ако свърши преди теб,винаги може да продължи да те стимулира,докато свършиш.

# 12
  • Мнения: 353
Кой е казал,че трябва да започнете по едно и също време???
15 мин са си ОК!
Прочети книжката на  Коелю-"11 минути"
 

# 13
  • Мнения: 4 380
По този повод се сетих за вица разказан наскоро от Росен Петров.

-Каква е разликата между жена и любовница?
-20 килограма.
-А каква е разликата между съпруг и любовник?
-40 минути.

 Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт