Защо плаче в количката? Как да я научя?

  • 3 972
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 490
Ние сме почти на 9м вече, но все още не можем да се научим в количката. Ужасно е, като излизаме уж се радва много, но след 5 мин става страшна история. Не мога да стигна до кухнята/а е на 15 мин от къщи/ , носим се за известно време, после в количката, и пак, и пак... Вече си мисля, че е каприз и съм загубила надежда да се оправи.

# 31
  • Мнения: 507
Позната история и двете ми хлапета плачеха в количката. Свикнаха си самички някъде след 4-5 месец. И ние се спасявахме с кенгурото.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
...
П.С. А как ви гледа количката,ако не те вижда бебето може да смята,че е само.Нашата е такава и вече съжалявам  Cry

Моята количка е с въртяща се дръжка, но винаги съм я возила с лице навън (а не към мен). Така ми е по-маневрена, заради предните завиващи колела. Бебе на 1 месец мисля не може да те вижда как буташ количката или дори да те вижда, едва ли е съвсем наясно, че това си ти и може да бъде спокойно. А на около 4-5 месеца вече виждат достатъчно добре да се занимават и заглеждат по нещата, покрай които минавате. Peace

# 33
  • Мнения: 292
На моята приятелка малката е така и вече е на 5месеца и няма спасение.Само на ръце количката я носят само като заспи да я сложат вътре,като се събуди и пак ревва.Нищо не помага.Ние пък бях ме точно обратното,дано намерите начин.Чувала съм и за други деца така дето обаче постепенно свиквали.

# 34
  • Мнения: 117
И при нас беше така , не можех да стигна до парка и се връщахме на ръце, а я сложа а рев, при нас спасението дойде, като започна да сяда, и да оглежда към края на 6 месец, но да си призная и сега се случва да се прибираме на ръце, от време на време.Единствения съвет, който мога да ти дам е да омекотиш, колкото е възможно количката, така че Бебо да се чувства закътан и сигурен,/макар че в тази жега малко трудно/ иначе само търпение и любов! ::

Общи условия

Активация на акаунт