Вградена кухня-Варна

  • 5 557
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Момичета,предстои ни да направим кухнята и искам да ви попитам от коя фирма сте доволни,че те са толкова много ooooh!Ще съм благодарна на всеки отговор!!!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 430
Паприков - с 2 ръце ги препоръчвам. За мен са професионалисти с добри цени.

# 2
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Здрасти и аз съм на същото положение и още не съм решила.Ще следя темата ти с интерес.
За Паприков и Бурлекс има добри отзиви, но там цените са доста височки.

# 3
  • Мнения: 13 512
Бурлекс. Аз по-хубави  и качествени кухни, прозведени в Бълария не съм виждала.

# 4
  • Мнения: 5 178
Зависи от какво искаш, ако е от плоскости при майстор ще ти излезе поне с 1000лв по-еВтинко. Само един пример ще ти дам механизъм, който в магазин за обков и аксесоари струва 30 лв, фирмата го калкулира 70лв без монтажа, ами 100% надценка малко множко ми се вижда .
А за Бурлекс може да се спори, аз пък съм виждала занесена обелена вратичка, която не подмениха.. е да им п*кая на качеството тогава

# 5
  • София
  • Мнения: 430
Коте, то при всички положения с всичко е така за цените. На нас ни препоръчаха дозаторче за сапун да ни монтират на плота - ок с 2 ръце бях, пък и 18лв кво му плащаш. Казаха, че по-добре него отколкото марковите на бланко или франке по 80лв. Е отидохме на другия ден в Mr Bricolage  - същото дозаторче - 7лв. Не искам да мисля за механизмите и плоскостите какво сме платили..но нали и те трябва да печелят  ooooh!

# 6
  • Мнения: 367
Да и те трябва да печелят,но в Бурлекс ни казаха цена 6000лв,при условие,че кухнята ни е малка.Другите калкулации са за 2500-2700лв.без уредите естествено.Но 6000 лв.ни е много Sad,навярно наистина са качествени,но на този етап не можем да си позволим

# 7
  • Мнения: 363
Ето ме и мен,най- после с нова кухня.
Прилагам снимков материал
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134142

# 8
  • София
  • Мнения: 430
Честито, изглежда прекрасно и добре направена  Peace

# 9
  • Мнения: 2 768
А за Бурлекс може да се спори, аз пък съм виждала занесена обелена вратичка, която не подмениха.. е да им п*кая на качеството тогава

Ще разкажеш ли нещо по-подробно за този случай?  Thinking Интересно ми стана?

Защото сме подменяли вратички (всичките) дори когато клиента не хареса нюанса на цвета.

хич не искам да правя реклама, работата и без това е повече от колкото фирмата може да поеме, въпреки, че работим скъпо...

# 10
  • Мнения: 5 178
Какво по-подробно, ударили я при пренасянето и леко обелена, монтажниците (не знам дали точно така се водят) казали че нищо не могат да направят, то и без това било малко. Случая е от преди 1-2 год, забравих кое точно лято си правиха кухнята..Може и приятелите ни да не са били много настойчиви за подмяната
А като дизайн кухните са хубави, имаше една оранжевичка с бар плотче...ммммм
Относно подмените -  вече съм станала такава скандалджиийка, че си извоювах входна врата в цвета, в който поръчах, а не в който са има ли бол материал..Ама що нерви изхабих #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 11
  • Мнения: 2 768
Историята винаги има 2 страни!  Peace Каква точно е истината...
Понеже става въпрос за нещо, станало отдавна, няма как да проуча случая.
Както казах, пребоядисвали сме цяла кухня, защото на клиентката така й хрумнало, та за една ударена вратичка ме съмнява да не се приеме рекламация.  Peace

Най-добре е в такива случаи да се говори с някой по-висше стоящ, често става "царят дава - пъдарят не дава".

Общи условия

Активация на акаунт