Да се показват презамките на сутиена е срамно и вече не е модно

  • 14 756
  • 237
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 358
dani777k, поздравления за постинга!  Hug

# 76
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ето примерно да ви питам....
Във вторник съм на общ юбилей на свекър ми и свекито  Mr. Green!Чудно!
Купих си страхотна рокля,която е тип "прегърни ме".Ясно е,че колкото и да я притягам материята е  една такава,че със сигурност в момента в който седна,а аз не мога да седя с изправен гръб,като струна,роклята ще се поотпусне в деколтето.Какво да направя?Да не слагам сутиен,защото ще се вижда от него,или да събера очите на дядковците,защото ще ми се вижда част от извивката на гърдите?

# 77
  • Мнения: 13 512
Ето примерно да ви питам....
Във вторник съм на общ юбилей на свекър ми и свекито  Mr. Green!Чудно!
Купих си страхотна рокля,която е тип "прегърни ме".Ясно е,че колкото и да я притягам материята е  една такава,че със сигурност в момента в който седна,а аз не мога да седя с изправен гръб,като струна,роклята ще се поотпусне в деколтето.Какво да направя?Да не слагам сутиен,защото ще се вижда от него,или да събера очите на дядковците,защото ще ми се вижда част от извивката на гърдите?
Ами просто роклята не е подходяща за случая ,значи...по-скоро е за коктейл,където не би седнала.  Вариант е да сложиш някакво цвете, брошка....така,че да не ти се отваря деколтето.

# 78
  • софия
  • Мнения: 1 745
Мерси,мацка!Идеята за брошка я бива  Peace!Без това роклята е тип 70г.

# 79
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
айде сега, не стига, че останах без цици от това кърмене, ами и сутиен без презрамки да нося Tired

# 80
  • Мнения: 13 512
айде сега, не стига, че останах без цици от това кърмене, ами и сутиен без презрамки да нося Tired
ами за какво ти е сутиен без цици? Я си джиткай свободна:-)

# 81
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
айде сега, не стига, че останах без цици от това кърмене, ами и сутиен без презрамки да нося Tired
ами за какво ти е сутиен без цици? Я си джиткай свободна:-)
за камуфлаж Mr. Green

# 82
  • Мнения: 6 958
Сега и това ли измислиха  ooooh! Дрън дрън шикалки, ако тук в БГ трябва да има таква забрана всичко живо ще лежи под ножа  hahaha

# 83
  • Мнения: 13 512
айде сега, не стига, че останах без цици от това кърмене, ами и сутиен без презрамки да нося Tired
ами за какво ти е сутиен без цици? Я си джиткай свободна:-)
за камуфлаж Mr. Green

заблуда на врага:-)

# 84
  • Мнения: 1 418
Понякога ми се виждат презрамките.Докато все още
фигурата ми изглежда добре,ще нося потници и
изрязани блузки.А наскоро такава алергия си направих
от силиконовите,че едвам се оправих.Обикновенно
ходя както ми харесва на мен,не както е модно.
Респективно към всички,които са против това:Ако е
модно ще го правите ли?

# 85
  • Мнения: 635
И мен никога не ми е харесвал, да се вижда сутиена и винаги съм избягвала това.  Naughty
Peace

Особено черен сутиен под бял потник или обратния вариант! Sick
ОСОБЕНО!!!  Peace

# 86
  • Мнения: 302
И на мен не ми харесва, но се случва да се вижда презамката на сутиена, когато съм облечена с топ с тънки презрамки  Peace

# 87
  • Мнения: X
Не ме кефи да се показват презрамки на сутиена колкото и  красив или скъп да е той.
На същото мнение съм.
Като иска някоя мацка да се види колко е скъп и красив сутиена й, да ходи само по сутиен. Wink

# 88
  • Мнения: 27
въобще не се съобразявам с модата, нося това което ми е удобно. не нося силиконови презрамки или сутиен без презрамки, защото за бюстове с чашка С или D - просто не става!

винаги ми се виждат презрамките, когато съм с потник или по-отворена блузка и не смятам, че това е срамно, в края на краищата всеки човек има различен вкус!

# 89
  • Мнения: 1 995
Ами аз съм чела  че показването на бельо е проява на лош вкус
Сутиена или презрамките му са точно това.
Даже прозрачните материи през ,които се вижда  бельото - също - така пише  Mr. Green

Никога не съм харесвала показаните презрамки па били те и силиконови
Дано тази мода отмине

Общи условия

Активация на акаунт