Какво ще кажете?

  • 2 568
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
според мен хич не е за смях ами за страх работата.
ама аз по принцип съм си параноична на тема интернет Blush


Ееее не, ситуацията си е супер веселяшка според мен. Дано и мими  така да го приема.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 877
Не е истина просто... В началото (поста на първото мими) ми беше забавно, но след това - като прочетох всички ЛС до другото Мими и малко #Crazy. Някак се усеща последователността и непукизмът (не се обижда и засяга от нищо) на човек с шизофрения или подобна диагноза...

# 32
  • Мнения: 1 289
Незнам какво й е,ама с мъжа ми много се смяхме  Joy

# 33
# 34
  • Мнения: 2 863
Аз пък не знам защо ви е толкова смешно. Нямам желание да всявам шаш и паника, обаче ако това е работа на някой, който не е добре психически, хич, не съм сигурна че е смешно. Повечето момичета слагат снимки на децата си в подписа, някой си пишат и откъде са, болен не значи компютърно неграмотен, много хора имат е-мейли в профила си, изобщо хич не е до смях работата според мен. Аз бих информирала админите,  нали правилно разбирам,  че съобщенията са били пращани  на лични тук във форума?

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 23:13 от Jaly

# 35
  • Мнения: 14 489
Аз пък не знам защо ви е толкова смешно. Нямам желание да всявам шаш и паника, обаче ако това е работа на някой, който не е добре психически, хич не съм сигурна че е смешно. Повечето момичета слагат снимки на децата си в подписа, някой си пишат и откъде са, болен не значи компютърно неграмотен, много хора имат е-мейли в профила си, изобщо хич не е до смях работата според мен. Аз бих информирала админите,  нали правилно разбирам,  че съобщенията са били пращани  на лични тук във форума?

и аз туй се опитах да кажа ама явно темата е пусната за веселба или що ли?

# 36
  • Мнения: 2 863
Аз пък не знам защо ви е толкова смешно. Нямам желание да всявам шаш и паника, обаче ако това е работа на някой, който не е добре психически, хич не съм сигурна че е смешно. Повечето момичета слагат снимки на децата си в подписа, някой си пишат и откъде са, болен не значи компютърно неграмотен, много хора имат е-мейли в профила си, изобщо хич не е до смях работата според мен. Аз бих информирала админите,  нали правилно разбирам,  че съобщенията са били пращани  на лични тук във форума?

и аз туй се опитах да кажа ама явно темата е пусната за веселба или що ли?
Еми явно по различен начин възприемаме  нещата и ние сме малцинството Hug

# 37
  • Мнения: 6 167
изобщо не ми е смешно.
прочетох съобщенията й/му. стана ми гадно, все едно навлиза в личното  пространство, воайорства.
" много ви е хубаво детето, а таткото сигурно е голям лъв в леглото", ' сънувах сън и детето и бащата....'..  Sick
малко ми действа , като чичко в шлифер в парка, наблюдаващ нищо неподозиращи дечица, майки и тн.

# 38
  • София
  • Мнения: 721
Кофти Thinking Съгласна съм с Lennie и Jaly - аз лично щях да се почувствам много тъпо, именно защото съм дала доста инфо за себе си във форума.

Дано да е някоя безобидна тинейджърка, макар че от прочетеното не ми звучи като такава. Абе дано да е някой майтап!

# 39
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Хич не се стягай, според мен си е чист майтап. Joy Joy Joy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и според мен си е шега...доколко е смешна е друг въпрос вече... Peace

# 41
това не ми прили4а на 6ега !!! #Crazy #Crazy а по скоро на някоя нахална 6изофрени4ка  Peace   про4етох вси4ко и се оцъклих newsm78 #Crazy... ???????? изпаднах в недоумение ?! леле мими  ,какво ли ти е било ... само като си помисля ,4е ако на мен ми се бе6е слу4ило  #Cussing out сигурно 6тях да стро6а  компютъра hit а после 6те6е да ми се иска да пребия някой от гняв  fight ... но нали си я блокирала ! ве4е няма кой да те тормози ,така 4е споко !  пожелавам ти пове4е да не ти се слу4ват такива не6та дето опъват нервите !  bouquet

# 42
  • Мнения: 8 769
Взети са необходимите мерки срещу въпросният потребител.

Общи условия

Активация на акаунт