ох,първите три месеца

  • 4 882
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Момичета, лошо ли ви беше първите три месеца от бременността....толкова зле не съм се чувствала никога....все едно че всичко ми е наобратно Shocked...постоянно ми се гади, вие свят, нямам настроение и не мога да свърша нищо...толкова безпомощно състояние...вече се питам дали ще отмине....имам още 3 седмици до 4-тия месец #Crazy
Биха ми Прегнил и пия Папаверин...незнам дали има връзка....само бебенцето да е наред!

# 1
  • Мнения: 1 183
Здравей  Hug ,лично на мен така не ми е било,но познавам много майки които са се чувствали така и това е нормално през първите 4 месеца,но после ще отмине не се притеснявай,мисли само за бебчо и се усмихвай по-често  Laughing ,лека бременност ти пожелавам по нататък  Peace

# 2
  • Мнения: 184
на мен до края на третия месец и ми отмина след това,преди това и на мен ми се гадеше и ми се виеше свят,дори съм повръщала няколко пъти.предполагам че като влезеш в 4-тия месец и ще ти отмине

# 3
  • Мнения: 1 243
И аз бях така до края на 3-тия месец но всичко отминава не съм повръщала много  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Точно с влизането в 4 месец всичките ми неразположения преминаха (като по учебник  Laughing). Иначе и аз се чувствах ужасно, работех като луда  Sick, по 6 дни седмично и ми се гадеше вечер, след работа...  Shocked
Слава Богу, почти не си спомням вече за тези моменти... Не е леко, но като си представиш само "резултата"...  Heart Eyes Струва си да се изтърпи! Peace

# 5
  • Мнения: 3 092
Горе главата !Ще се оправиш.
И на мен ми беше лошо , спокойно .
Резултатът наистина си струва  Wink

# 6
  • Мнения: 5 103
Ще се оправиш.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Беше ми ужасно лошо втори и трети месец от бременността. Гадеше ми се, повръщах, бях като парцал. Едновременно с това ходех на работа и ми се наложи да влезна със сина ми в болница. Имах чувството, че не може да е по-зле положението. Е, оживях и сега си търкалям коремчето по жегите  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 437
И двата пъти при мен проблемът е до 13г.с.  После съм, като нов човек  Hug

# 9
  • Мнения: 102
Горе главата ще мине наистина като по учебник,точно в 4 месец.Бях точно като теб не бях в състояние да направя най-елементарни неща,като например да се изкъпя.Това отмина,но към 7 месец се започна отново с двойна сила,припадах по улиците.И така до края.Почти нямаше минута,когато да не ми е лошо.Но си струваше и бих го изживяла отново,колкото и зле да беше.Стискай зъби.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Повечето жени са като теб. Аз бях до края на 3-ти месец.   ooooh!  4-ти го започнахме на чисто  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 473
И аз си мислех първите три месеца, че съм във филм на ужасите. Толкова зле се чувствах и бях напълно отчаяна, но се оправих към началото на четвъртия.

# 12
  • Мнения: 1 098
Аз така се чувствах до 16 г.с. , мислех си, че никога няма да отмине. Но отмина и то сякаш с магическа пръчица Grinning Скоро и при теб ще отшуми, успех Peace

# 13
  • Мнения: 724
И аз се чувствах доста зле до средата на 4-ти месец.Много повръщах и се чувствах като парцал.След това нещата се пооправиха малко.Но едно ще ти кажа поне знаеш за какво си така и колко много си заслужава  bouquet
Успех и лека бременост Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 44 084
не ми е било лошо, не съм повръщала, само повечко ми се спеше Wink ще мине не се тревожи Wink

Общи условия

Активация на акаунт